Vytautas Sinica. Lietuvos laisvės kovų istorija ir konservatorių pasrtija

Lietuvoje lankėsi Lietuvos juodintoja pasaulyje #1 Silvia Foti. Savo senelį Joną Noreiką, Birželio sukilimą ir antisovietinę rezistenciją ji šmeižia ne kokiam Lietuvos Ryte, o NY Times, BBC ir Wall Street Journal eteryje ir puslapiuose.

Dabar Vilniaus Gaono žydų muziejuje surengtas jos viešas renginys. Dalyvavo ne tik Faina Kukliansky, bet ir signataras Emanuelis Zingeris. Dalyvavo ir didžiavosi, po renginio gyrėsi socialiniuose tinkluose. Įdomu.

Konservatoriai lyg ir atsimena, ir kitiems primena, kad Lietuva dalyvauja informaciniame kare, yra nuolatos šmeižiama pasaulyje, o Lietuvos laisvės kovų istorija yra pagrindinis tą darančiųjų taikinys. Bet trisdešimt metų nuo TS-LKD per sąrašą (tad pirmiausiai partijos palaikymo dėka) į Seimą renkamas Zingeris atvirai reiškia palaikymą jos propagandinei veiklai. Esą iš jos galima gauti vertingus atsakymus.

Nieko keista, kad šis žmogus pasisakė prieš Lukšos-Daumanto ir Ramanausko-Vanago atminimo metus. Keista, kad į jo skandalingą veiklą tris dešimtmečius žiūrima pro pirštus ir partijoje, ir visuomenėje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime. * Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. * Šie metai – visuotinio maišto pradžia: – apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos; – moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos; – seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą – Tautos tribunolą. _ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška… Skaityti daugiau »

stasys

.. tai tik viešas renginys daromas karta metuose kai norima parodyti tam tikras įdeologines vėliavas .. ir puoselėjama valdžios kita nuomone . Visa tai tik Vilnius ir niekur kitur provincijoje Lietuvos tokiu vaizdu nenufilmuosi nerizikuodamas išsiduoti jog visa tai tik gražiu akelių politika ..kuria privalu Lietuvos sostinei kaip kokia mantra atlikti kartojant kad nepasimirštu prirašyti ilgi tarp valstybinei susitarimai-tekstai . Ar taip ilgai gali tęstis ? dar kurį laiką .. juk ne paslaptis ka atsakytu atsitiktinai sutiktas Lietuvos pilietis ir paklaustas ..kaip Jis esama vyriausybe tapatina su tautinės valstybės simboliais ? Na apsimeskime ir mes pavaizduokime jog tos ponios foti ‘vojažai’ su Zinegerio laiminimu mums baisiai įdomus .. ir yra svarbūs . Vytautas daug metu Lietuva senają taip ginė nuo… Skaityti daugiau »

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top