Vytautas Sinica. Nacionalinio susivienijimo suvažiavimas

Veidaknygė

Šeštadienį Vilniuje įvyko Nacionalinio susivienijimo suvažiavimas. Per 200 delegatų priėmė svarbiausius sprendimus: keturias rezoliucijas, atnaujino bendrąją programą, išrinko valdymo organus ir t.t.

Sprendimai sprendimais, bet turbūt visiems buvusiems esminė buvo bendrystė – bendražygių veidai, pažįstami ir nepažįstami, bet visi savi. Tie du šimtai žmonių savaime nėra labai daug, bet kaip gerai pabrėžė pirmininkas – tai išskirtinai drąsūs žmonės, ramiai nusprendę prisiimti visus sunkumus ir priešiškumą, kurį tenka patirti viešai iškėlus šiandien kažkodėl absurdiškai politiškai nekorektišką vėliavą už lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės išlikimą. Visgi mainais gauname pasitenkinimą matant, kaip lėtai, bet užtikrintai stiprėja tos jau kone cenzūros uždraustos idėjos. Visais šiais žmonėmis didžiuojuosi.

Nacionalinis susivienijimas nuolat auga – formaliai prie steigimo prisidėjusius žmones, kurie tik palaikė idėją, bet nenorėjo dalyvauti, keičia nauji, realiai dirbti dėl mūsų skelbiamų tikslų norintys nariai. Būtų nusikaltimas ta proga nepakviesti prisijungti. Jeigu pritariate mūsų idėjoms ir tikslams, lietuviškos Lietuvos, krikščioniškos moralės ir, žiūrint plačiau, europinės civilizacijos išlikimui, prisijunkite prie Nacionalinio susivienijimo, tapkite nariu. Nėra jokios diskriminacijos tiems, kas ateina iš kitų partijų, nors istorija rodo, kad per 90 procentų NS narių anksčiau kitose partijose nebuvę. Stojimo anketos nuoroda komentare. Stokim draugėn!

Nuotraukos mano, profesionalios dar bus atskirai. Politinė reklama.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
.....

Suvažiavimai vyskta kaip ir visų organizacijų. Viskas nutariama viršuje, o apačuoje, kad nekiltų problemų, nes visada trūksta laiko, įjungiamas Butnikas, kuris iš visos teritorjios kaimenės atskirtiems ypatingesnio kirpimo avinams kažką trumpai sumurmena apie būtinybę ir visi automatu pakelia rankytes.

blue yellow zov marinie

…o tu cia visai be plionkes rasai..ar dar ka nors supranti…..

blue yellow zov marinie

…viskas ok,tik kodel pirminykas su pavaduotoju nori pabegt i ep…..

Skaitytojas

„Sprendimai sprendimais, bet…“

Toks posakis („sprendimai sprendimais“, „karas karu“, „norai norais“ ir pan.) yra grynas rusicizmas. Net nelabai suprantu, ką jis tiksliai reiškia.

Kaip tai bus lietuviškai, pasakysiu, kai kas nors paaiškins, ką tai reiškia.

blue yellow zov marinie

..ar labai nori….

Al.

,,ką jis tiksliai reiškia”, manau, irgi yra rusicizmas. Lietuviškai būtų ,,ką tiksliai jis reiškia”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Apie NS suvažiavimą nebuvo skelbiama NS svetainėjeva čia
https://susivienijimas.lt/
Todėl, tai – klastingų vadukų sukčiavimas.

blue yellow zov marinie

..labas,durniau..

temp mail

Wonderful beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea

Kodėl

niašnl, o ne tautinis, tautos? Gėdyjatės žodžio TAUTA? Ką gi, ką gi…

Pavadinimas

keistas, pvz., jei Tautos susivienijimas, tai lyg ir suprantama, bet, jei Tautinis susivienijimas (Nac. susivienijimas, kaip dabar), tai skamba nelogiškai. Pavadinimas – ne smulkmena. Pats žodis susivienijimas, hm, žemės ūkio susivienijimas, daug tų įvairių susivienijimų…

.....

Kaip pavadinsi, taip važiuos.

Dzeikas

O kodel apsauginius zeminate?
Rudmarskiniai saleje ar kur greta vado turetu trintis

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top