Vytautas Sinica. Negali visi TS-LKD nariai apsimetinėti nesuprantantys ir meluoti kitiems, kad priklauso konservatyviai, o ne neomarksistinei partijai

Maža paslaptis, šis trumpas fragmentas TS-LKD Raseinių skyriaus agitacijoje tiek skandalingas, jog nuskambėjo visoje žiniasklaidoje nepaisant to, jog kalbame apie žiniasklaidos šiaip jau nepuolamą TS-LKD.

Raseinių TS-LKD nariai savo agitacijoje tiesiu tekstu atsiriboja nuo partijos veiksmų ir liberalumo Vilniuje, Seime. Jie dar bando pateikti taip, tarsi Vilniuje esama TS-LKD parlamentarų, kurie liberalūs. Iš tiesų yra atvirkščiai: Vilniuje dar esama TS-LKD parlamentarų, kurie nėra liberalūs. Absoliuti dauguma yra. Balsavimai dėl valstybinės kalbos ir dėl šeimos sampratos („civilinės sąjungos”) tai kuo puikiausiai liudija.

Seime esant tiek daug TS-LKD parlamentarų normaliu atveju neturėtų būti nė mažiausių diskusijų ir rizikos, kad šis Seimas priims kokius nors vertybiškai progresyvius projektus. Juk jis valdomas konservatorių. Bėda ta, kad po konservatorių pavadinimu Seime prigužėjo pilna liberalų ir leftistų (čia tie, kurie mano, kad normų atmetimas ir įvairovė turi būti įtvirtinti įstatymu, o kitaip manantys užčiaupti). Kiekvieną Seimo sesiją neabejingi piliečiai priversti skaičiuoti, kiek gi tų konservatorių iš 50 šįkart išdrįs balsuoti konservatyviai ir palaikyti, tarkime, vyro ir moters šeimą? 5, 10 ar gal net 15? Šie 5, 10 ar gal net 15 balsuoja teisingai užtat pačiu savo buvimu partijoje ir Seime palaiko absoliučiai klaidingą iliuziją, kad partija vis dar konservatyvi, reikia tik palaikyti štai tuos, teisingai balsuojančius. Taip įšaldoma ir gali tęstis pati didžiausia apgavystė Lietuvos partinės politikos istorijoje.

Tai štai TS-LKD Raseinių skyrius nebedalyvauja šioje apgavystėje. Jie pripažįsta, kad Vilniuje sėdi liberalai po TS-LKD kaukėmis ir išsižada tų liberalų, sako, mes Raseiniuose ne tokie. Bet kurioje partijoje skyriaus atsižadėjimas nuo vadovybės pažiūrų būtų skandalingas. Tačiau dvigubai skandalinga, kai vadovybė išsižadėjusi nuo partijos programoje deklaruotų pažiūrų, o skyrius tokiu atveju turi rinktis tarp partijos deklaracijų ir vadovybės balsavimų.

Raseinių skyriaus agitacija leidžia aiškiai suprasti, kad a) TS-LKD nariai patys yra konservatyvūs; b) Raseinių žmonės yra konservatyvūs; c) TS-LKD nariai supranta, kad Raseinių žmonės yra konservatyvūs ir nenori nešti gėdos, kurios patys nenusipelnė.

Visoje šioje situacijoje belieka palinkėti Raseinių skyriaus žmonėms palikti juos seniai išdavusią partiją (na, nes taip ir yra, su vadovybe jau sieja tik partijos biudžetas ir organizacinė struktūra). O TS-LKD vadovybei, pirmiausiai pirmininkui, pavaduotojams ir ypač garbės pirmininkui užduoti klausimą: kodėl išsižadėjo visų tų pačių vertybių, kurias deklaravo ir už kurias net nuosekliai balsavo mažiausiai 20 metų? Gal nesakys, kad visus tuos metus dirbo Putinui.

Politinė reklama?

4.3 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
o jeigu

tai gudrus žingsnis prisivilioti rinkėjus? Kur jų nepasitenkinimas, nepritarimas partijos kursui buvo anksčiau? Buvo anksčiau kokie nors garsūs pašūkavimai?

Marinuotas ar raugintas

Geras rinkiminis ėjimas. Daug geresnis, nei pastoviai rodyti 2 klounus kaščiūną su ažubaliu. Čia runkelių padurninimui gali parodyti visą skyrių. Pagarba technologams.

Pamastymas

..visi koncervai sugede,slykstus,mirtinai nuodingi.Taskas be islygu.

Skaitytojas

Man atrodo, kad tas paradoksalus šimonistų neomarksizmas, kuriam kažkodėl nesipriešina ir tarsi tyliai pritaria garbės pirmininkas, kyla iš post-tarybinio žmogaus quasi-religinės pagarbos šv. Užsieniui. Jų logika tokia: šv. Užsienis (dar žinomas kaip Normalios Šalys, Senos Demokratijos ir pan.) klysti negali. Juk mes į juos lygiuojamės. Juk mums dar prieš 30 metų šventi pranašai žadėjo, kad po 30 metų Gyvensime Kaip Švedijoje. Kaip tada suprasti, kai šv. Normalios Šalys, Į Kurias Lygiuojamės, ima elgtis absurdiškai: prisileidžia imigrantų, uždraudžia Kalėdas, cancel’ina ir cenzūruoja tuos, kuriems tai nepatinka, ir panašiai? Kodėl jos taip daro? Aha, šitaip jos bando mūsų tikėjimo tvirtumą! Juk Senų Demokratijų, Į Kurias Lygiuojamės, keliai nesuprantami nabagams nuodėmingiems rytų europiečiams. Jeigu pasakyta, kad lyčių yra 70, o imigracija yra gėris,… Skaityti daugiau »

kodėl

tarsi tyliai pritaria? Jei nepritartų, pasakytų garsiai. Nėra čia jokio tarsi. Kur tautinė savimonė, stuburas, išsilavinimas, protas, dorovė?

Skaitytojas

Tautinė savimonė, sveikas protas? Juk visi šimonistai žino, kad tai yra velnio gundymai nusidėti. Reikia tvirtai tikėti tetulėmis uršulėmis ir neužduoti nereikalingų klausimų. Ir valgyti svirplius.

Pamastymas

…ir guleti ant sofkes inksciant ir dejuojant.As tai buvau visuose mitinguose,tai turiu teise paties,caca lialia,paklaust…..o tu ar buvai,a……

Al.

Skaitytojas: ,,Man atrodo, kad tas paradoksalus šimonistų neomarksizmas, kuriam kažkodėl nesipriešina ir tarsi tyliai pritaria garbės pirmininkas, kyla iš post-tarybinio žmogaus quasi-religinės pagarbos šv. Užsieniui.”

O man atrodo, kad tas mūsų valdžios naujasis marksizmas kyla iš senojo tarybinio žmogaus marksizmo.

Skaitytojas

Gali būti, kad jie persikloja ir vienas kitą sustiprina.

Al.

Senųjų komunistų palikuonys stengiasi mus įtikinti, kad jie ne tik ne komunistai, bet visapusiškai pažangesni, nei jų tėvų pavaldiniai, atseit, nesugebėję išsivaduoti iš sovietinio mąstymo (kurį jiems įdiegė jų tėvai). Bet, mano nuomone, tiesa ta, kad senųjų komunistų palikuonys liko tokie pat komunistai, kaip ir jų tėvai, nepaisant naujos stilistikos. Panašiai kaip Si Dzinpino komunistai atrodo šiuolaikiškiau, nei Mao Dzeduno komunistai, bet esmė liko ta pati – savo tautą, ir visą žmoniją, laiko biomedžiaga naujos, visiškai pavaldžios žmonių rūšies išvedimui. Nuo rytietiškos despotijos tai skiriasi tik pramoniniais būdais ir mastais.

b.p.

Netikiu tokiais demaršais nė per kur … Yra ten (tvartelyje) dar kažkiek protingų žmonių, kurie suvokia, jog Vilniaus narkotinis – okeanidinis šabašas rajonuose niekaip nepraeis …
Tai iš desperacijos kuria tokius ėjimus žirgu, ir garantuoju, jog dalis rinkėjų patikės (jei net Vytautas S. patikėjo..) čia ta pati pasaka, kaip su „pašalintu” gimnazisčių kirkintoju …

kieno

patarėju jis dirbo seime? Klausimų dar yra? cha-cha-cha…

Taigi

Kas norit, kad merijoje krykštautų gimnazistės, balsuokit už dėdę Mykoliuką 🙂

Šiaip

Beje, raseiniškiai pinigėlių gavo iš Vilniaus ar ne? Jei gavo – pareiškimas ką ten klaidinantis, čia jau ir sukčiavimą nesunku įžiūrėti!

auksinis kardas

Širinskienė išrišo, kad tai apmokėta iš partijos rinkiminės sąskaitos…

konservų garbei

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.
Ir ponai laisvai žudyt Lietuvą gali,
Nes bailūs vergai – bijo gint savo šalį!
Pamiršo jie Blindą ir garsią jo pušį,
Ir dreba po vieną,apžioję po kušį…

šiuo atveju ....

” … su vadovybe jau sieja tik partijos biudžetas ir organizacinė struktūra)” .Kam apgaudinėji žmones, gerbiamasis? Juk svarbiausia kas juos sieja su „nekenčiama” koncervatorių partija yra užimami postai ,privilegijos …vnž. pelningos darbo vietos . Tai turint galvoje kalbėti apie kažkokius „raseiniškių” ypatumus yra neteisinga. Norisi tikėti ,kad Sinica tokią išvadą ir vėl daro tik dėl jauno amžiaus , patirties stokos . Ar..??????? Bet tuo tikrai nenorėtųs tikėt:(

ar???

niekada nesakyk niekada

Negaliu be konservatorių

Čia matyt tie konservatoriai, kurie neprotestavo, kai Bilotaitė su Anušausku į Raseinius babajų „vertėjų” užvežė.

Algirdas

https://alkas.lt/2023/01/20/i-vegele-kontroliuojama-demokratija-isibegeja/
Gerb. prof. I. Vėgėlė leidžia suprasti, kad šis režimas mūsų sekimą ir persekiojimą padidins prie VSD galių prijungęs ir STT galimybes… Šis atsargus juristas, deja, bet kol kas nepriaugo, skirtingai nei Radžvilas ir Ko, bei A.K. :), iki suvokimo,kad šią santvarką kiekvienas orus, sąžiningas ir protingas žmogus PRIVALO vadinti akevačiai. Tai oligarchinė-nomenklatūrinė santvarka (ONS) , arba mandagiau:) : ,,valdomos demokratijos” santvarka, kuri su demokratija turi tiek bendro ,kiek vaškinis obuolys su tikru …(tik formą…).

Raimis

Vilnius yra Lietuvos korupcijos sostinė. Ir tą korupciją reikia išvalyti. Juk čia sulindę visi Šimašiaus žmonės, Landsbergių šeimos ir t.t. Visą tai reikia sutvarkyti, todėl čia ir bandome kažką pakrapštyti. Teko girdėti apie tokį ‘Vilniaus klubą”? ten jie visi sulindę ir ten vyksta tikrasis Vilniaus valdymas. Avulis, Dagilis, kuris įkūrė Gulbinų teritorijoje įkūrė uždarą gyvenvietę, ir jokie vilniečiai ten nepateks. man kažkada kvietė į tą Vilniaus klubą, ir paaiškino, kad tai uždaras ir privatus klubas. Vilniaus savivaldybė yra vienas iš jo steigėjų, o meras pagal to klubo statutą yra to klubo prezidentas. Žinoma jie smarkiai nesireklamuoja, tačiau Trakų ir Pylimo gatvių sankirtoje yra rūmai, kur tas klubas renkasi. Jie ten renkasi pusryčių kiekvieną ketvirtadienį ir mane kažkada pakvietė. tada pradėjau… Skaityti daugiau »

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top