Vytautas Sinica. Nepaslyskite

Kadangi politikoje nieko nebūna netyčia ir atsitiktinai, tai į TS-LKD ekvilibristiką ir laviravimą Noreikos klausimu verta atkreipti ypatingą dėmesį.

Susirinkęs partijos prezidiumas reiškia visapusišką pasipiktinimą Šimašiaus veiksmais, smerkia merą ir formuluoja reikalavimą… grąžinti atminimo lentą Vrublevskių bibliotekai. Ne į vietą, o bibliotekai. Net siūlosi ją išpirkti ir taip pat ne pakabinti į vietą, o grąžinti bibliotekai. Taigi vietoj VIEŠOSIOS PAGARBOS NOREIKAI siūlo PRIVATŲ LENTOS SAUGOJIMĄ NELYG MUZIEJUJE.

Tik nepagaunančiam ginčo esmės tai gali pasirodyti smulkmena. Noreika nuimtas skelbiant, kad neva yra nacių kolaborantas dalyvavęs žydų žudynėse, ir siekiant panaikinti jo viešo pagerbimo ženklus.

TS-LKD labai piktinasi, bet susirūpinę tik pačios lentos kaip daikto likimu (nuosavybe), o ne tos viešos pagarbos Noreikai (už Lietuvos laisvę nukankintam ir nužudytam rezistentui) atstatymu.

Pareiškimas skamba gerai? Gerai. Gudru? Gudru. Ištikimų patriotų apgaudinėjimas? Visiškas.

Tobulas pavyzdys, kaip bandoma išlaviruoti tarp būtinybės parodyti deramą pagarbą prieš Lietuvos visuomenę ir niekuo neužkliūti ES vertybėms ir ypač Izraelio lobistinėms grupėms su Faina Kukliansky priešakyje.

Nepaslyskite.

* * *

Visas TS-LKD Prezidiumo nutarimas dėl Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo įamžinimo:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top