Vytautas Sinica. Nešokit pagal Laisvės partijos programą ir dūdelę

Vilniau, kas šiuo atveju reiškia, mere, nepadarykit šitos klaidos, nešokit pagal Laisvės partijos programą ir dūdelę. Viena yra leisti vietinį tokio pobūdžio renginį, kita siūlytis tapti sostine visai europinei LGBT orgijai.

Pagooglinkite Vakarų Pride’us, pasidomėkite, kaip miestas švenčia naktį po renginio, koks būna ekshibicijos ir sekso viešose vietose mastas. Ar tuo norit didžiuotis.

Ne pats homoseksualumas yra problema, ne homoseksualūs žmonės. Jie yra žmonės kaip žmonės, su savo talentais, vargais, idėjomis, problemomis, artimaisiais, hobiais ir t. t. Problema yra visko, įskaitant visų formų paleistuvystę, vertimas norma, lygia santuokiniams santykiams, ir pačių privačiausių intymiausių gyvenimo sričių, kurios neturėtų būti niekieno reikalu, vertimas vieša, kažkuo švenčiamu ir vertu pasididžiavimo. Orientacija ar juo labiau jos praktika nėra verta pasididžiavimo ir dar svarbiau nėra verta viešumos.

Sakoma, koks jums skirtumas, kas su kuo miega. Nepritariančiai visuomenei būtent nėra jokio skirtumo kas su kuo miega. Bet maža visuomenės dalis nori tą kuo garsiau visiems paskelbti ir parodyti. Čia kaip išbėgti į gatvę nuogam ir rėkti „nežiūrėkit“. Kartais tiesiogine prasme.

Būtent šia prasme „Europride“ ir pats LGBT aktyvistų judėjimas, jo vieša raiška, akcijos, simbolizuoja Vakarų civilizacijos moralinį ir kultūrinį nuosmūkį ir duoda didžiausią dovaną, už ką įtaigiai tyčiotis Vakarų priešams. Žinau jau nemažai save gerbiančių ir visgi žmonėmis, ne aistrų vergais laikančių homoseksualų, kurie tam pritaria.

Galbūt čia yra ta kaina, galbūt Vilnius turi savo akimis pasižiūrėti į EuroPride orgiją, kad adekvačiau įvertintų, su kuo susiduria. Bet kaina atrodo kvailai didelė. Dar kvailiau atrodo mintis, kad už tokį savęs paniekinimą reikia kompensuos turistų pinigai. Parduoti savigarbą už pinigus turi savo terminą. O norintiems įsivertinti, viską galima ir google vaizdų paieškoje pažiūrėti. Tik nepamirškit rinktis vaizdų su nuogybėmis. Padorumą į šalį.

4.4 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nemanau, kad kas prievarta šoka ar šoks

Tiesiog VISIŠKAI SUTAMPA šių partijų požiūriai, tikslai ir priemonės, siekiant užsibrėžtų tikslų. Tik partijų pavaiinimai skiriasi, o ne jų ideologijos.

knowing

po tokių satanistinių bakchanalijų Vilnius sulauks septynių nelaimių

...

Bak-CHANA-lijos.

Užpiso...

Kas su kuo miega?
Nekartą teko miegoti iš karto su keliais vyrais vienoje patalpoje. Tai buvo viešbutis, ligoninė, turistinė kelionė. Taip pat miegojau su keliom dešimtim moterų ir vyrų autobuse, traukinyje, lėktuve (va, kruize ,,nepasisekė”, miegojau su SAVO žmona).

Ar jūs miegojimą gebate skirti nuo pisimosi, dulkinimosi, lytinio santykiavimo…
Tik jau nereikia, girdi visi supranta…
Nuo tokų dviprasmiškų supratimų prasideda atsiverti Overtono langas…
Jeigu šūdą vadinsime kakiu, nuo to jis mažiau nesmirdės ir gražiau neatrodys.
Prietrankos sugalvojo kad šūdas blogai, o išmatos gerai…
Gydykitės nuo psichologinių baubų…
Linkiu gero pasipisimo, o po to gerai miegoti. 🙂

Taigi,

Prie Smetonos buvo aiškiau…
Tuometinėje spaudoje rašė:
,,Mergos bijo demokratų, nes kai pisa baisiai krato”.

blue yellow zov marinie

…nu ir prijuokinai….

...

Pisu-aras. Hmm.

b.p.

„Parduoti savigarbą už pinigus turi savo terminą”…
Čia – geras 🙂
Maždaug taip (perfrazuojant komunistinį šūkį) : kalbu prostitutas – turiu minty tvartelis, kalbu tvartelis – turiu minty prostitutas …

blue yellow zov marinie

.patobulinimas…prastybletkeriai…

IP 88.118

Problema yra manipuliavimas žmonėmis, kai pasitaikius progai bandoma parodyti koks V. Benkunskas blogas ir koks V. Sinica geras.  Dar didesnė problema, kai bandoma įtikti „mainstream’ui“ ir bijoma daiktus vadinti savo vardais, t. y. kai iškrypusios seksualinės orientacijos asmenys arba asmenys iš viso be jokios seksualinės orientacijas, vadinami „homoseksualūs žmonės“. Kas trukdo atkasti informaciją ir ją pateikti skaitytojui, kad galėtų suprasti, kur yra problemos priežastys ir parodyti potencialiems rinkėjams, jog NS yra bent per nago juodymą geresnė už Laisvės partiją.  Taigi, kai Amerikos elito moterys masiškai perėjo nuo natūralaus nėštumo užbaigimo prie gimdymo su cezario pjūvio operacija ir statistika rodė, kad JAV aštunto dešimtmečio jaunimas yra labiausiai pasaulyje seksualiai dezorientuota karta, Amerikos psichiatrų asociacija ėmėsi aferos, 1974 m. išleido antrąjį – Psichikos… Skaityti daugiau »

Al.

,,Ne pats homoseksualumas yra problema” – o kas tai ?

blue yellow zov marinie

…ziuriu,pamegai durnai klausinet.

Al.

Mano durnus klausimus atsveria tavo išmintingi pastebėjimai.

blue yellow zov marinie

..gerai,kad supranti nors.

Al.

Žinoma, visos tavo išminties gelmės suprasti negaliu. Manau, turėtų būti kažkas sprogstamo.

blue yellow zov marinie

..gerai,kad negali.Grestu imploooozija.Netektume Alioooo.ko.

Al.

Dėkui tau, gerasis žmogau. Ačiū, kad esi.

blue yellow zov marinie

..prasom,kad tik macytu..

...

Koks šiltas žydo nekenčiančio gojų ir gojaus nekenčiančio žydų dialogas.
Vamzdiec…

Al.

Viską tu žinai geriau už kitus, tik savo niko neprisimeni ? Bent savo lytį žinai ?

blue yellow zov marinie

…taigi cia nuowala is wc.Belytis ir besmegenis.Jo darbas yra dwooookti…arba smeizti garbingus zmones.Siandien apsmeize Jasaiti.Jau diena ne veltui.

Taigis Kaipgis

Labai puikus straipsnis. Bet negi Benkunskichas paklausys? Jis daro, ką jam šimonkinai ir armonkinai liepia. O šimonkinai daro tai, kas patinka eurotetulėms.

Kai kurie netgi nuoširdžiai tuo įtiki. Pavyzdžiui, yra toks senu dzūkeliu apsimetantis mainstream’inis apžvalgininkas su dviem pavardėm, iš kurio litanijų atrodo, kad jis nuoširdžiai tuo naujuoju eurogendertikėjimu įtikėjęs. Ir nemažai tokių yra.

Paul Casimir

Jis fantazavo apie vaikų badymą per prievartą jų nesutikančių badyti(s) tėvų akivaizdoje pišdulkizmo viršūnėje. Sutikčiau aš jį gūdžiame miške… Arba Palestinoje kur tai! Ir suvokit bent jau dabar – jį dar tebepublikuoja oficiozai. Viena šio portalo šiukšlė vis apie pakabinimą parašo – retas atvejis, kai šiukšlė būtų teisi, jei pataikytų.

blue yellow zov marinie

…kaizeriau durnas,palestinoje butum ….obezglavlennyj per sekundes dali,nieks nesivargintu kabinimo darbais…..cia tau ne bermontininkai,prietrankiau…keu keu..

Paul Casimir

Durniau, vėl nesugebi teksto suvokti. Ne tik įskaitos negautum. Kuolo net.

blue yellow zov marinie

…jau vakaras,tai tau jau kraujai verda,liuliai is nosies bega…nebeuzmigsi visu neisdurnines,kaip kad paprates,ane….Nenumesk bonnnbos triusikuos is to ikarscio,berazumi paslemeke.

Pasiruošk šokinėti,dainuoti lgbt legionas ateina

Vaivorykštiniai Vilniaus stogai, Pražilę samana žalia, Einu lyg gėjus lengvai Sena siaurąja gatvele./// Stogai vaivorykštiniai kai jus tik pamatau, Aš pajaunėju ir tyliai pasakau: „Aš genderistas, aš jaunas, aš gėjus”./// Vaivorykštiniai Vilniaus stogai, Nušviesti ryto spindulių, Lgbt nušvinta rausvai Ir aš miegoti negaliu./// Nešuosi mintį, Vilniau, tais rytais Tave dabinti vis naujais stogais, Dabinti, dabinti, dabinti./// Vaivorykštiniai Vilniaus stogai, Užgimę vidury dienos, Balkonai, vaivorykštės langai Nerimsta prašosi dainos./// Ir aš dainuoju pilna krūtine, Jaunasis Vilniau, tu suprask mane, Aš genderistas , tu jaunas, aš lezbietė. Tu mano lgbtq.. Vilniau jaunas. ////////Vilnius pasaulinės lgbt estrados lietuvių lgbt dainų šventė/////mes nugalėsime Lietuvą 2024/////Lietuva mūsų///// Aš lauksiu Prie Vilniaus, Prie praid miesto, kur teka vaivorykštė su žara. Aš lauksiu Prie Vilniaus, genderistinio Vilniaus… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…geras,tik Sirvys grabe vartos….exexe,laikai,paprociai…

Prašalietis

Vytautas Sinica. Nešokit pagal Laisvės partijos programą ir dūdelę… Kaip rodo istorija, lietuviai išgyveno prie caro, ir prie bolševiko, ir prie vienakojo vokiečio…, kurie šoko savo tėvų ir prosenelių „klumpakojį, suktinį, polką su ragučiais…”… Tie kas lansberginiame durnių laive „šoka” pagal vietinių „politinių” chebrų „dūdeles” anksčiau ar vėliau bus pasmerkti „kinkyti arklius ir per upelius keliauti ieškoti svetur politinių šokių aikštelių…” Kas periodiškai, kas kelios dešimtys metų vyksta tokiose pseudo valstybiniuose dariniuose kaip Lietuva…

blue yellow zov marinie

..per 13 penktadieni tave apsviecia saule ir ivyksta nusvitimas..

stasys

Na nieko tragiško, išaugsime ir iš šito krūpčiojimo pamačius sau neįprasta reginį . Jus ten truputi pašūkaukite , pakalenkite dantimis , nieko nebus jei suplėšite keletą savo marškinių prisiekinėdami savo ištikimybe tradicinėms vertybėms . Kiek jau tokiu Lietuvoje buvo ? dar daugiau tokiu pas šv. Petrą slenksčius miną o pasaulis kaip sukėsi taip ir sukasi .. Netgi Prašaliečio ‘durniu laivas’ kaip skrajojantis olandas jau nesukelia jokio ažiotažo ..

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top