Vytautas Sinica: Palaikau Nausėdą ir kuo labiau jis bus puolamas valdančiųjų pataikūnų, tuo labiau palaikysiu

Dar iki Prezidento atsisakymo smerkti Vengriją, konkrečiai, iš visiškai nesuprantamo Tapino išpuolio, įspūdingai eskaluojant tariamą Prezidento problemą ir atsisakant net priimti iš jo apdovanojimą, tapo aišku, kad Nausėda bus ypatingai puolamas ir dabar jam reikės labai sutelkto už jį (ar bent prieš Šimonytę) balsavusiųjų palaikymo.

Ne dėl to, kad jis tobulas Prezidentas. Dėl to, kad vien už buvimą tautos daugumos pusėje „elitas” (įtakos prasme) pasiruošęs Nausėdą suėsti gyvą ir kurs tariamą krizės ir skandalo situaciją lygioje vietoje.

Nausėda yra normalus, nuosaikus prezidentas, besilaikantis per rinkimus pažadėtos laikysenos, objektyviai negalintis padaryti kažko daug vidaus politikoje, bet tikrai gerai atrodantis užsienio politikoje, kuri ir yra svarbiausia Prezidento veiklos sritis.

Palaikau Nausėdą ir kuo labiau jis bus puolamas valdančiųjų pataikūnų, tuo labiau palaikysiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Palaikome

Ir mes Lietuvos Prezidentą!

Kodėl Prezidentą palaikyti būtina?

Todėl, kad eschatologiniais laikais jis nepabūgo stoti krikščioniškosios Vakarų civilizacijos pusėn.
Beje, kitokia Vakarų civilizacija ir negalima, nes Prisikėlimo įvykiui pasaulis buvo rengiamas būtent per ją (Atėnus ir Romą).

abc.

ačių,ačių kad supjudė Lietuvą su Baltarusija.Latviai turėtų Gitanui atsidėkot ,bent jau kokiu medaliu ar net ordinu…

Kis

galima tik pasvajuoti,kad valdancioje daugumoje,butu dauguma panasiu i prezidenta,deja vieniklapciukai,kuriuos suka ant pirsto dedule Landzbergis,tai labai blogai,kai nukrioses parazitas pradeda galvuoti,kad jis esantis -dievuku?
Nausedai reikia neziopsoti,atejus tinkamam momentui,varyti sia gauja velniop nuo valdzios,antraip bus daug bedu.

Įdomus istorinus kazusas

Visi prisimename apkaltą Paksui. Kaltintojai, Seimas, KT, oligarchai, žiniasklaida tada stovėjo prieš visuomenę kaip siena, nesibodėjo melo, persekiojimų, provokacijų, krėtė jam visokias šunybes.. Speciali provokatorių komanda važinėjo paskui Paksą po Lietuvą. Tada Paksą irgi palaikė minios žmonių, bet to buvo per maža. Pakso šalininkai vienas po kito jį išdavė, į Prezidentūrą kviečiami dirbti bailiai nėjo. Paksas iš nevilties ir krėtė kvailystes. Matosi, kad Gitano Nausėdos priešininkai yra ta pati Pakso pjudymo komanda, veikia tais pačiais metodais. Antai, skelbia, kad Prezidento komanda griūna. Bet ji negriūna, nepakankamai lojalūs ir nepakankamai kompetentingi žmonės greitai pakeičiami naujais, geresniais. Jei Pakso komandoje likti buvo suprantama kaip gėda, tai šiandien gėda tiems, kuriuos reikia keisti. Kodėl taip atsitiko? Į šalies politinę areną išėjo jau brandi… Skaityti daugiau »

Norisi palaikyti,nors

išlieka vienas klausimas,koks prezidento požiūris į sugriautą mediciną ir kiek jis įtakojamas Vilniaus ar Kauno medikų klanų?Tai testas,kiek jis yra nepriklausomas.Ši valdžia yra tiesiog medikų valdoma.

Ehrmantraut

klausykit tautiečiai: nepatekim į rytietiškų meduolių pinkles: carj-batiuška viską sutvarkys. nereikalaukim, kad prezidentas būtų supermenas iš marvel studijos ir viską sutvarkys, pagydys visas depresijas ir mane motyvuos, kad ryte išsirisčiau iš migio. užtenka vien , kad išreiškė savo poziciją gyvybiškai svarbiais Tautai vertybiniais klausimais – šeimos. bent jau galim būti ramūs, kad greitu laikotarpiu nebus tėvas nr.1 ir nr.2 ir dukra, parėjus iš mokyklos nepareikš, kad nori būti berniukas ir, kad šeimos „gydytojas” jau suleido pradinę atitinkamą hormonų injekciją be tėvų sutikimo,o tolimesnis priešinimasis tokiai „terapijai” gręsia teisminėmis sankcijomis tėvams.

...

https://www.youtube.com/watch?v=rxIZ0f0h5Qc
„Šeimų sąjūdžio” paramos pareiškimas Lietuvos Respublikos Prezidentui 2021 06 25
T0mas J.
Va taip pamažu tyliai nepastebimai pasileidėlių vyriausybės politika priartino Prezidentą prie tautos daugumos (75 proc.) siekių palaikymo. Džiugu.

D.Ratas

Taigi chebra zaidzia gera ir bloga policininkus. Isbandyta su Trampu ir demokratais. Pritaikyta vietiniams ciabuviams.Baltarusija tai doroja kartu su Shimonko, Cmil, URM ir kt. Del abortu, vaivoryksciu, nykstancios tautos irgi visi sutaria. Prezidento „pagalba” Baltarusijos opozicijai nuskurdino sali finansiskai (Baltarusijos tranzitas) ir intelektualiai (daug melo pateisinti kisimasi i Baltarusijos reikalus). O dabar vyrukas pradejo rinkimine kampanija ir dabartiniai jo veiksmai – grynas pragmatizmas.

ah1

medicininis eksperimentas ant tautos tinkamas atstovavimas tautai? Žydų prileidimas prie valdžios vartų ir žydiškų priverstinių galimybės pasų įvedimas ir žydų kontroliavimas lietuvių sveikatos lietuvių tautos tinkamas astovavimas?

DD plius DD

Na, norint palaikyti Nausėdą reiktų palaikyti tapinus ir kitokias valatkas. Kuo jie labiau purvina Prezidentą, tuo didesnis jam palaikymas. Ir svarbiausia, tas ničnieko nekainuoja. Net ačiū sakyti nėra reikalo, o naudingi dar ir kaip. Jokia PR kampanija tokio Prezidento populiarumo neišaugins.

tiek

pasakai pusę tiesos . Su kuria ,manau, sutinka praktiškai visa Lietuva. Kita , gal net kur kas reišmingesnė pusė , atnešusi Lietuvai didžiulių materialinių nuostolių plius prasidedantį nelegalų antplūdį. Vnž. – kaip prezidentas sugebės rasti kelią iš Baltarusijos krizės,kurią praktiškai pats ir sukėlė.Štai toj vietoj ,manau, valstybės interesas yra neabejotinai pirmesnis ,nei konkreti prezidento pavardė. Vilčių iš degradavusių „dešiniųjų” ekstremistų liberalų tikrai neturiu ,tad kur išeitis , drauge Sinica? 🙂

Paulius

na, baltarusijos krizę sukėlė ne Nausėda, o jau daug metų kėlė konCervai su komsomolcu, anūku ir aušrine marijine vadimo atžala priešakyje. O Prezidentas, kaip bebūtų liūdna, praleido progą laiku patylėti.

D.Ratas

Pardon uz nelietuviska raidyna.
Anot Sinicos, mano prieso priesas yra mano draugas.Duok Dieve, kad tai suveiktu sikart. Dabar paklauskim, kuo rizikuoja Nauseda? Kad neisrinks? Ir viskas? Kad kiti ispildys jo Agenda21, oi atsiprasau, „Geroves valstybes” aka „Skaitmeninis feodalizmas” programa? O jai pildyti pastangu nereikia. Klausai Davoso ir ES nurodymu ir viskas. Va, Kubilius geroves valstybe, t.y shining city jau mato. Jeigu skirtumai tik skirtinguose terminuose, biciuliai, regis dalyvaujame susitartame zaidime.

Ėlėrtė rekomenduoja. Nuoroda:

„Gėda ir veidmainystė“: kritikuojame Vengrijos įstatymą, tačiau neištaisome savo klaidų

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top