Vytautas Sinica papunkčiui: Ideologinis frontas prieš šeimą, arba Kas nori, tas šeima?

Jūsų dėmesiui siūlome Vytauto Sinicos komentarą „Papunkčiui“ – šįkart apie tai, kas rodo, kad grėsmė, iškilusi konstitucinei šeimos sampratai Lietuvoje, tapo pernelyg reali.

„Valdančiosios koalicijos partijos pradėjo registruoti pataisas, kuriomis įvairiais būdais griauna šeimos institutą, kaip jis visais laikais ir dabar suprantamas Lietuvos visuomenėje. Tarp laukiančių pokyčių – partnerystės įteisinimas, Stambulo konvencijos ratifikavimas, vadinamosios „neapykantos kalbos“ reguliavimas, atnaujintos švietimo programos, LGBT aktyvisto Vytauto Mizaro skyrimas į Konstitucinį Teismą ir daug kitų.

Visiems šiems teisiniams pokyčiams dirvą paruošia sisteminga propaganda, auklėjanti visuomenę išlaisvinti seksualumą ir priimti naujas šeimos formas. Ar šis ideologinis frontas prieš šeimą persiris per Lietuvą be pasipriešinimo?“ – klausia Vytautas Sinica.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Palaidą gyvenimą gyvenantys asmenys daro nepataisomą žalą valstybės gyvenimui.Paleistuvystė kyla iš komunistinio – bolševikinio laikotarpio,kai gatvėse
atsidūrė begalė beglobių vaikų.Dėl to XX a.bolševikinėje Rusijoje atsirado būtinybė
steigti tokių vaikų globai vaikų namai.Didžiai gerbiamas to meto pedagogas Makarenka
padėjo daug jėgų iš patvorių surinkti visus be globos likusius vaikus.Skelbtas bol-
ševikų laisvas gyvenimas yra gėris žlugo.Po Lenino mirties ir Stalinui tapus valdovu
Rusijoje buvo griežtai įvesta santuokų tarp vyro ir moters statusas.Vaikai gimę santuokose nepatyrė nepilnavertiškumo komplekso ir nuo tada tapo lygiateisiai įsta-tyminiai valstybės ir šeimos subjektais su pareigomis ir teisėmis,tame tarpe turto
paveldimumo galimybėmis.Pilnavertiškos šeimos sudariusios santuokas tarp vyro ir moters yra Valstybės pagrindas ir moralinis tokių šeimų pasididžiavimas.

Nuomonė

Nuoširdžiai palaikau visas čia gerb.V.Sinicos išsakytas mintis. Balsuodami už konservatorius tikrai nesitikėjome čia minimų absurdų palaikymo, tai būtų tautos prigimtinių nuostatų išdavystė. Gal dar ir Seimo dauguma nepalaikys šių daugumos Lietuvos žmonių nepriimtinų nesąmoniu, tikiuosi , kad ir gerb. G.Lansbergis nustos būti liberalu. Duok Dieve!

Ona

Bet jie tyčia bruka lietuviams tuos homoseksualistus. Kad kiršintų. Čmilytė su seniu Gentvilu pasibjaurėtinai veidmainiauja ir meluoja, norėdami nukreipti dėmesį nuo to fakto, kad 200 000, o gal ir dar daugiau, piliečių reikalauja žmogaus teisių komiteto pirmininko atstatydinimo dėl jo užsiangažavimo vienos rūšies piliečių viršenybės įtvirtinime prieš visuomenę – dešimtimis kartų daugiau, nei už jį rinkimuose balsavo apkvailintų mulkių! Tokio jau pagyvenusių žmonių atsidavimo homoseksualizmo idėjai negali suprasti kitaip, kaip tik norą kenkti Lietuvai

ah1

vergovei įvesti vienintelis trukdis – šeima, štai dėl to šeima ir naikinama kad būtų įvesta vergovė ir netrukdoma prekyba žmonėmis, pirmiausia vaikais.

Taip

o kalčiausi tame Marksas, Engelsas, Leninas, Stalinas .

analizas

kadangi Landsbergis tiesiog nebeturi jokio pagrindo patapti Lietuvoje gerbiamu asmeniu,tai iš to superlanksčių pažiūrų anūko netenka viltis ,kad jis puls tarnaut nedėkingai Lietuvai.

tiek>Taip

aha, dar Spartaką pamiršai.

ah1

net neabejoju kad dviejų iškrypėlių siekimas įgauti šeimos statusą turi vieną vienintelį tikslą vaikų įvaikinimą vaikų pedofilinimu ir tokiu būdu paslėpti vaikų sekso vergiją iškrypėlių „šeimose”,

Liucija, viena iš trijų Fatimos regėtojų:

„Paskutinė Dievo ir Šėtono kova bus dėl šeimos ir santuokos.“
– Tai ir stebime. Kas sutraiškė Gyvatės galvą? – Taip, Dievo Motina.
Šitaip Ji atmokėjo Melo Tėvui už Ievos sugundymą.
Vadinasi, Apsišaukėliui – baigta! Baigta ir istorija (aišku, ne Pranelio Fukuyamos prasme). Susenusio Melagio dėl žmogaus prigimties ir pašaukimo sekėjų galvos, aišku, taip pat „sutraiškytos“ (juk matosi klinika).
Sprendžiasi tik kiekvieno mūsų asmeninis amžinasis likimas.
Ačiū Vytautui už principingumą, o kiekvienam mūsų – drąsos.
Neprapilkim laimėtos partijos.
Dėl Tiesos net formaliai negalimi jokie kompromisai, tad jų ir nedarykim.

stasys

Trukt už vadzios ir vėl nuo pradžios , papunkčiui . Kai kur teisingos pastabos kai kurios į pievą. Partnerystės įstatymas skirtas įteisinti esamą padėtį kai dalis visuomenės ,santykius tarp vyro ir moters, pasirenka plėtoti neiteisinus formalios šeimos statusu. Tai ne kokia nors teorinė tikimybių teorija , tai realus faktas ir gyvenimas kuris byloja jog nemaža Lietuvos piliečių dalis gimsta neiteisintoje šeimos formoje . Priimtina mums tai ar ne bet tai yra faktas kurio atsiradimu reikėtų ne valdžia kaltinti o švietimo sistemą ..kurioje to neokomunizmo vakarietiško Sinicos kaip katino ‘prikakinta’. Taip yra teorinių galimybių jog tuo pasinaudoti gali ‘trečiosios formos’ bet ko jaudintis kai visuomenėje yra toks tradicinės šeimos formos palaikimas ? Partnerystės įstatymas galėtų leisti kažkaip normalizuoti padėti ir skirybu… Skaityti daugiau »

Detalė prie Stasio komentaro

Stasys LGBT teisių gynėjas, todėl ir mala, kad jei nepatiks, tai trenksim durim ir išeisim. Dabartinė valdžiukė, LGBT teisių gynėja, jokių durų netrankys, o įteisins Stambulo konvenciją, kuria remiantis turės pagrindo griauti šeimos instituciją – darnios besivystančios visuomenės pagrinďą. Sumenkinus šeimos institucija, civilizacija visu greičiu garmės į bedugnę.

>>> stasius

…”įstatymas galėtų leisti kažkaip normalizuoti padėti ir skirybu statistikoje ir grąžinti visuomene prie diskusijos…”

Grąžinti visuomenę galima įvairiai. Galima dar žodyje „diskusijos” ant „o” raidės uždėti nosinę…

Į komentarą - >>> stasius

Bėda ne tame, kad autorius berąštis, bėda, kad moko universiteto doktorantą. Lygiai tokią ir valdžią turime.

Kuprotas koncervatorius

Taip specialiai ir daroma,kad visa žmonių moralė,sveikata ir išmintis būtų traukiama į apačią.Jei sveikas sportininkas greitai bėga( šiuo atveju turi tradicinę šeimą),tai dabar jis turi bėgti lygiai lėtai ir derintis, (priderinamas)prie konvencijų,sugyventinių keičiamų ūkių ir „neapykantos kalbos įstatymų”)nes visokie „šeimų” dariniai kurie bėga lėtai liks nepatenkinti ir apkaltins neapykanta greitesne sparta bėgantį.Jau ir sugyventinius reikia vadinti „šeima” ar vyrą moterimi ,ar moterį ir moterį „šeima”. Taip valstybę ir nuvaldo programuojami bakalaurai,tuoj valdys mokinukai ar robotukai.Viskas kažkaip užsivėlė,atbuko,aplipo kokiu tai purvu tiek politika ,tiek šeima ,lyg apleistame name be šeiminko pradėjo lysti vidun, kaip kokios gyvatės,visokios neaiškios ,neaiškios „šeimos” konvencijos,genderizmai ir kiti tamsūs gaivalai,kaip kokie padirbti pinigai paleisti į apyvartą su tikrais pinigais susimaišė ir įgavo visuotinę „vertę”.Ir kokiame tamsiame Stambulo… Skaityti daugiau »

 >Kuprotas koncervatorius

Puiki apžvalga ir įvertinimas. Tikrai,kad juntamas kažkoks mėšlo kvapas. Dar taip šlykštu nebuvo. Manau, kad „kubilo” vyriausybės idiotizmai bus perspiauti. Draugai ir pažįstami analogiškai mąsto…

stasys

Nemėgstu kai ‘trizniai’ problema savaip apibendrina , paprastam žmogui tai sukelia nesaugumo jausmą .https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=86449783

staseli,

kaip ten tamstos subinytė? Mėgsti?

Štaziui

Džiaukis. Dabar galėsi ištekėt už efreitoriaus. Suteiks tau saugumo jausmą.

stasys

Va čia tai aptarnavimas . Ne ne nieko netrūksta ! Viskuo patenkintas ir sotus.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top