Vytautas Sinica. Pavasaris- GPM paramos metas

Veidaknygė

Nieko nenustebinsiu primindamas, kad jeigu bent kiek palaikote Nacionalinio susivienijimo ar bent asmeniškai mano veiklą, yra nepaprastai svarbu skirti savo 0.6 proc. GPM paramą Nacionaliniam susivienijimui ir, idealiu atveju, dar 1.2 proc. GPM „Pro Patria“ sambūriui.

Kodėl? Žinoma, dėl pažiūrų ir dėl sąžiningumo. Bet ne tik. Lietuvoje per Kubiliaus valdymo kadenciją vieningai su LSDP buvo sukurta tobulai uždara partinė sistema, draudžianti paramą partijoms ir užtikrinanti didžiules biudžeto dotacijas parlamentinėms partijoms. Numatyta, kad jau esantys Seime turės viską, o sugalvoję ten patekti ir ką pakeisti negalės turėti nieko. Idėjos ir juodas darbas yra visa ko pagrindas, bet visgi rinkimai yra sritis, kur be lėšų negali paskleisti žinios ir konkuruoti negali.

Bet Nacionalinis susivienijimas turbūt pirmasis baigia perlaužti šitą žaidimą. Nes yra tokia galimybė skirti partijoms GPM paramą ir niekas nemanė, kad nauja valdžios neturinti partija gali tos paramos reikšmingai surinkti, bet mes tą ir darome – renkame kasmet vis daugiau ir pernai jau 110 tūkstančių. Kas yra mažiau nei mažiausia biudžeto dotacija, bet jau visai padorus rinkimų biudžetas. Mat biudžeto šeriamos partijos taško tuos jūsų pinigus savo aparato algoms, gi mes beveik viską paliekame tik rinkimams.

Nė viena kita neparlamentinė partija nedaro nieko panašaus, priešingai, surenka po kelis tūkstančius eurų. Kas logiška, nes kas nedirba, tas ir tikėjimo, ir noro prisidėti neįkvepia.

Šiemet surinksime dar daugiau, tuo neabejoju. Kiek daugiau? Kuklus tikslas – 150 tūkstančių. Šie pinigai būtų Seimo rinkimų biudžeto pagrindas. Taigi visiškai tiesiogiai nuo jūsų, kurie palaikote, nepatingėjimo dabar priklauso mūsų galimybės rudenį. Skirkite kelias minutes tai GPM paramos skyrimo formai užpildyti.

Toliau tekste keli esminiai dalykai ir informacija apie GPM paramos skyrimą, nes žmonės iki šiol labai daug nežino apie šią sistemą, apie ją labai daug gajų mitų ir jie tiesiogiai lemia labai keistus pasirinkimus. Svarbiausias toks mitas – kad galite skirti partijai, arba visuomeninei organizacijai. NE! Galite ir verta skirti ABIEMS, nes tai skirtingos paramos eilutės. Paskaitykite! 🙂

☝️Jeigu manote, kad mūsų veikla pasminga, PAREMKITE mus skirdami 0,6 proc. nuo savo mokamo gyventojų pajamų mokesčio. Jums tai NEKAINUOS NIEKO, išskyrus kelias minutes jūsų laiko. Kiekvieno žmogaus AUKA REIKŠMINGA – sudėtos kartu, jos leidžia mums veikti ir skleisti idėjas, kurias atstovaujame.

🙏Esame labai dėkingi visiems, kurie skyrėte šią paramą 2023 metais. Didžiuojamės tuo, kad ši parama nuosekliai auga tiek pagal skyrusių žmonių skaičių, tiek pagal surinktas lėšas (pajamų ir rėmėjų augimo grafikas komentare).

💪Nacionalinio susivienijimo surinktos paramos sumos ir rėmėjų skaičiaus augimas buvo didžiausias iš visų partijų, o bendras paramos ir aukotojų skaičius – tarp didžiausių Lietuvos partijų, ženkliai lenkiant ne vieną, jau senokai esančią Seime (partijų pajamų iš GPM lentelės komentaruose).

‼️ Pabrėžiame, kad 0,6 proc. parama partijai NIEKAIP NEKONKURUOJA, NEATIMA IR NESUMAŽINA jūsų skirtos 1,2 proc. GPM paramos nevyriausybinėms organizacijoms – joms ši parama skiriama iš kito „krepšelio“. Parama partijai ir gali būti skirta tik partijai, o jei šios paramos nepaskirsite, ji sugrįš į bendrą valstybės biudžetą ir valdžia šiuos pinigus paskirstys savo nuožiūra. Neskirti šios paramos – tai atiduoti teisę už jus spręsti kitiems.

✔ Skirkite Nacionaliniam susivienijimui 0,6 proc. nuo GPM! Padėkit ginti tai, kas svarbiausia.

❗Paramos formos užpildymo instrukcija komentare

❗Paramą galima skirti, jei esate deklaravę pajamas už 2023 metus

Politinė reklama

4.5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top