Vytautas Sinica. Po TS-LKD frakcijos nario K. Bartoševičiaus skandalo dėliojasi įdomi dėlionė

Po vakar dienos ilgamečio „Ąžuoliuko“ choro direktoriaus ir TS-LKD frakcijos nario K. Bartoševičiaus skandalo dėliojasi įdomi dėlionė. Pažiūrėkim chronologiškai:

– 2023 metais K. Bartoševičius apkaltintas seksualine prievarta prieš bent kelis mažamečius. Partija sukrėsta, bet atsisveikindama dėkoja už bendrą darbą.

– 2018 metais M. Majauskas apkaltintas lytiniais santykiais su moksleivėmis. Tai, žinoma, ne tas pats, kaltinimai nebuvo prokuratūros ir niekada nebuvo įrodyti, o ir jų sunkumas kitas – jei Majausko nuotykiai ir buvo, tai merginos buvo tokio amžiaus, kai santykiai legalūs, nors ir amoralūs. Svarbu ne tai, o partijos reakcija. Partija visapusiškai gynė Majauską, užgesino bet kokias parlamentinio tyrimo ar apkaltos iniciatyvas ir neprileido nė kalbos apie kažkokią politiko atsakomybę dėl kritusių įtarimų.

– 2015 metais žiniasklaidoje nuskambėjo kito dabar jau TS-LKD parlamentaro prof. L. Slušnio viešas prisipažinimas, kad dirbdamas Švėkšnos specialiojo ugdymo centre kaip psichiatras iš vaikų girdėjo ir žinojo apie vykdomus sistemingus seksualinius nusikaltimus. Apie jam žinomą seksualinę prievartą jis tuo metu niekam nesakė neva saugodamas vaikų pasitikėjimą. Įsivaizduokite, kad jūsų vaikas jums pasako apie seksualinę prievartą, bet prašo niekam nesakyti ir jūs nesakote, nes gi vaikas prašė. Kaip tada vertino prokurorų profsąjungos atstovas: elgesys amoralus ir nesuvokiamas. L. Slušnys niekada neišsižadėjo šio prisipažinimo, nesakė, kad buvo apšmeižtas ar iškreipti jo žodžiai. Seksualiniai nusikaltimai iš tiesų buvo nuslėpti. Bet tai niekaip neužkliuvo TS-LKD, kuri 2020 metais, taigi jau po šių įvykių, pasikvietė jį kartu kandidatuoti į Seimą.

– Bet pažvelkime dar giliau į praeitį: 2011 metais TS-LKD atstovas Utenos savivaldybės taryboje Gintautas Gaižauskas (kartu ir Seimo nario E. Pupinio padėjėjas) nuteistas už mažamečių tvirkinimą. Ne įtariamas, o nuteistas.

Galbūt ir kitos partijos turi besikartojančių sąsajų su seksualiniais nusikaltimais prieš vaikus. Reikėtų pasigilinti. Skandalas krečia TS-LKD, tai pažvelgiau į TS-LKD. Atrodo per daug visko, kaip vienai partijai.

Liberalų atstovė Vilniaus rinkimuose buvo Čmilytės išbarta ir progresyvios publikos pasmerkta, kai kiek netikėtai atvirai parašė, kad nepilnamečių tvirkinimas TS-LKD tampa norma ir partijos vertybe. Aš taip nerašysiu. Tiesiog kiekvienas pats sau atsakys ar bent paklaus, kodėl tokio pobūdžio veiksmai kartojasi ir kodėl tokie žmonės net po skandalų priimami į Tėvynės Sąjungą.

Įtariu, kad šiuo metu tai politinė reklama.

5 17 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dėliotojas

Kažkaip toks Vilius Semaška, KGB tėvo vaikis, nesenokai atjunko nuo Anušausko papo krašto apsaugos ministerijoje, o dabar pagal sąrašiuką marš į seimo narius.

Šiaip

Pasižiūrim globaliai, arba kitaip, kitu rakursu (kampu). 2023-01-18 d. The Wall Street Journal publikavo straipsnį „Russian Spy or Ukrainian Hero? The Strange Death of Denys Kiryeyev”. [D. Kirijevas ru invazijos išvakarėse perspėjo Ukrainos vadovybę apie būsimą puolimą, bet po kelių dienų Ukrainos SBU agentai jį nušovė tiesiog Kijevo gatvėje… Prezidentas velionį apdovanojo kaip didvyrį ir surengė iškilmingas laidotuves. Sakoma, jog be to perspėjimo Kijevas būtų buvęs okupuotas]… Tą pačią 2023-01-16/22 savaitę netikėtai pasipylė 4 ar 5 aukštų Ukrainos politikų korupcijos skandalai… Akylesni Ukrainos apžvalgininkai čia įžiūri klastą: triukšmai kilo Ramšteino susitikimo savaitę (jis buvo 2023-01-20 dieną)!? [Pasiųsta žinutė ar verta remti tokius … hmm] Taip sutapo, jog ir Lietuvoje kilo skandalas, tiesa, pirmadienį po „Ramšteino” savaitės. Vienas Seimo narys pareiškia… Skaityti daugiau »

Ayn Rand

O kodėl nuotraukoje jis su kauke? Itin giliai tikintis? Ir rėmelį gal tebeturi atitinkamą?

Kolia

Kad vaikučių neužkrėstų.

vyras vaikelio veidu.

nesupratau,bet labai įdomu.

aaaaaa,

teismo sprendimas buvo? Nebuvo? Tai kaip su nekaltumo prezumpcija?

stasys

teisinga pastaba

Atvirai sakant

Ministeris senelis Anuss*auskas irgi pedofilas???

šiuo atveju ....

gerbiamasis , kodėl pastoviai palieki kur kas svarbesnius Lietuvai klausimus : pvz. kaip išgyvent ,kai žmogus nebegali išgyvent nuo sukčių valdžioj manipuliacijų VALSTYBINĖS „IGNITIS” imonės pavertimu privačia akcine bendrove su visom iš to žmogui tenkančiom tikrai baisiom pasekmėm? Arba kodėl nė karto net neužsimeni apie paprasčiausios duonos kasdieninės , kitų PAČIŲ PAČIŲ SVARBIAUSIŲ MAISTO PRODUKTŲ kainų nuolatinio kėlimo. JAU NE PROCENTAIS ,O KARTAIS (lyginant su atitinkamu laikotarpiu praeitais metais) . Tamsta ,rods , rengiesi į politikus ,o visiškai nuošaly palieki pačius svarbiausius piliečiui socialinius klausimus. Taip ,suprantama , kad kur kas lengviau rūpintis ,SKANT , visos Lietuvos globalia politika (š.atv. kažkokio partinio py…stėlio politiniu „gyvavimu” ). Vis tik labai jau atgrąsu ,kai ir Radžvilas ,ir pats VISIŠKAI atsiribojat nuo pačių… Skaityti daugiau »

Kas toliau?

Dėlionė bus tokia kaip 2×2. Bus mestos elitinės advokatūros pajėgos. Pažiūrėkit kad jo teta. Partijos Šefas davė aiškų veiksmų algoritmą – Tikiu teisauga. Teisėsauga aiškina, kad tokiom bylom nėra stiprios teisinės bazės. Aukos – nepilnamečiai neatlaiko proceso psichologinio krūvio. Faktai painiojasi ir painiojami. Tad #Tikiu yra talpi užuomina tęsiant iki begalybės bylos nagrinėjimą ją užlenkti.

Daugiau jokių

Berniukų chorų. Tik sportas.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top