Vytautas Sinica. Praturtinimas įvairove – jau net Šiauliuose

Gyvenant Vilniuje atrodo, kad masinis rusakalbių ir labai dažnai musulmonų (vien pernai arti 20 tūkstančių) atvykimas į Lietuvą yra tokia gal toliau sostinės dar nejaučiama problema. Bet tada pavažinėji su laikraščiais ar knygomis po Lietuvą ir matai, kad tai jau visur. Šiauliai va šiandien šovė perliuką – statoma mečetė, statytojas katalikus vadina priešais. Ramiai gyvensim toje įvairovėje, Europos Komisijai laiminant.

Nacionalinis susivienijimas sako, kad šiandien turime realiai tik du pasirinkimus. Pirmasis: „Lietuva – be lietuvių“, dar ne tiesiogine prasme, bet pagal seną Suslovo šūkį ir su masiškai į ją plūstančiais migrantais, kuriuos vilioja Laisvės partija (Dainius Žalimas), vadovaudamasi Konstitucinio Teismo sprendimu, kad nelegalų sulaikymas ir priverstinis apgyvendinimas užsieniečių registravimo centruose prieštarauja Konstitucijai.

Antras pasirinkimas: Lietuviška Lietuva – Europos Valstybių Sąjungoje, kuriam atstovauja Nacionalinis susivienijimas, reikalaujantis stabdyti krašto kolonizavimą, nutraukti patyčias iš valstybinės lietuvių kalbos, mokyti jos čia gyvenančius kitataučius, teikti pirmenybę savo piliečių išsaugojimui bei susigrąžinimui, gimstamumo skatinimui, taigi iš esmės Lietuvos valstybės, lietuvių Tautos ir jos kultūros išsaugojimui.

Šiandien Jūs dar galite pasirinkti.

Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose jau parėmė netoli 7000 žmonių. Pasirašykite už Nacionalinį susivienijimą elektroniniu parašu ir jūs! Truks minutę, o reiškia viską.

Politinė reklama.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top