Vytautas Sinica. Prisiekėme ir pradėjome darbą Vilniaus miesto taryboje

Šiandien kartu su Nacionalinio susivienijimo kolegomis prisiekėme ir pradėjome darbą Vilniaus miesto taryboje. Pirmą kartą mūsų pažiūrų partija atstovaujama sostinės taryboje.

Stengsimės tai daryti kuo konstruktyviau, atsakingai gilindamiesi ir dar sąžiningai balsuodami ne aklai pagal valdantieji-opozicija linijas, o vertindami kiekvieną klausimą atskirai. Paskelbėme, kad dirbsime opozicijoje, tačiau tai darysime savarankiškai, neprisijungę prie opozicinių partijų bendradarbiavimo susitarimo.

Dirbsime Aleksandras Nemunaitis – Ekonomikos ir finansų, Almantas Stankūnas – Aplinkos ir miesto paslaugų (čia energetika ir visas komunalinis ūkis), o aš pats – Miesto plėtros komitete. Esame tik trise, todėl nors ir labai norėdami negalime padengti visų mums svarbių sričių – visų pirma švietimo ir kultūros-turizmo komitetų. Seksime jų darbotvarkes ir veiklą, nemaža dalimi šias ir kitas sritis padengs darbas komisijose, apie kurių pasiskirstymą pranešime kitą savaitę.

Dar kartą ačiū visiems, mumis tikėjusiems ir prisidėjusiems, kad Nacionalinis susivienijimas būtų atstovaujamas Vilniaus taryboje.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top