Vytautas Sinica. Sako, kai lyja, tai pila.

Veidaknygė

LGBT aktyvistai sujudo dėl Nacionalinio susivienijimo įsipareigojimų prigimtiniam šeimos ir lyties supratimui, saugiai nuo indoktrinacijos vaikystei. Nes mūsų pozicija aiški ir paprasta: šeima galima tik tarp vyro ir moters (vieniši tėvai skaitosi!), lytys yra ne 72, o tik dvi – vyras ir moteris, jų nekeičiame ir nesirenkame, galiausiai mokyklose negali būti mokoma „ieškoti savo seksualumo“ – daug Vakarų šalių toks švietimas jau sukėlė lyties tapatumo sutrikimų bangą nepilnamečių tarpe. Aiškūs dalykai.

LGBT aktyvistai piktinasi, bet viską verčia aukštyn kojomis. Va sako, kad Nacionalinis susvienijimas neva nieko prieš, bet liepia jiems tylėti. Oi ne, atvirkščiai. Mes prieš, bet jūs laisvi kalbėti. Tik nepainiokime žodžio laisvės su galimybe mokyklose savo pažiūras dėstyti kaip neva mokslą. Ne tas pats.

Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Visgi visi suprantame, kad LGBT lobistiniai reikalavimai prasideda ir finansuojami daugiausiai Briuselyje, ne Vilniuje. Europos Komisija – ilgametis pagrindinis jų rėmėjas, oficialiai matomas LGL ataskaitose. Laikas keistis.

Politinė reklama.

5 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top