Vytautas Sinica. SINICA prieš ŠIMAŠIŲ

Veidaknygė

Jūs žinote, kad vyksta rinkimai, galimai žinote, kad vyksta debatų maratonas ir galimai net matėte per LRT ar kitur, kiek daug dalyvių būna tuose debatuose ir koks nedėkingas tai žanras.

Todėl manau, kad mums su Remigijum Šimašium labai pasisekė, jog gavome asmeninius kvietimus iš Vilniaus licėjaus surengti debatus šioje šiemet ir vėl geriausioje Lietuvos mokykloje tiesiog vienas prieš vieną. Kaip suprantu, moksleiviai patys norėjo tikrai skirtingų pažiūrų kandidatų. Ir kas tam gali tikti geriau, negu Nacionalinis susivienijimas ir Laisvės partija – konservatyviausia ir progresyviausia Lietuvos partijos (prokremliškų nevertinu).

Debatai truko virš valandos ir manau, tikrai parodė skirtumus, nors man buvo labai neįprasta girdėti iš buvusio mero tikrai daug gana konservatyvių pozicijų, ypač apie ES Žaliąjį kursą, kurį pasakė, kad remia, bet po to išsakė daug kritikos. Jei klausysite, įvertinsite patys. Aptarėme tikrai labai daug klausimų, nuo grūdų iki ginklų, nuo ekologijos iki partnerystės, kaip man jau įprasta, gana daug kalbėjome ir apie kolonizaciją bei suverenumą. Gal ir aš oponentą kuo nustebinau, matysime.

Noriu labai padėkoti mokyklai – direktoriui Sauliui Jurkevičiui, istorijos mokytojui Algiui Sindaravičiui ir moksleiviams, kurie ne tik norėjo renginio, bet ir gausiai susirinko bei uždavė tikrai labiau suaugusiųjų vertus klausimus. Mokyklos gerą vardą tikrai pateisina.

Jeigu debatai, ar ligšiolinė pažintis su manimi ir Nacionaliniu susivienijimu leidžia apsispręsti rinktis Nacionalinį susivienijimą, birželio 9 dieną Europos Parlamento rinkimuose balsuokite už paskutinį biuletenyje 15 numerį. Už lietuviškos Lietuvos išsaugojimą.

Politinė reklama.

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top