Vytautas Sinica. Šiuose rinkimuose demokratija ir pamatinės laisvės jau pralaimėjo, arba Balsuokime už Gitaną Nausėdą

Kunigo Arūno Peškaičio prašymu išėmiau jo citatą (apie Ingridos Šimonytės, vienos iš kandidačių, išėjusių į antrąjį turą, „ultraliberalias“ ir todėl „pavojingas“, „net kraupias“ politines pažiūras – Tiesos.lt pastaba) . Per šias kelias valandas kunigas sulaukė tokio spaudimo, puolimo ir neapykantos, kad sunku ir įsivaizduoti, kad tai realu.
Kunigas pažadėjo, kad daugiau jokioje viešoje erdvėje rinkimų tema nekalbės, o jei ką nors domina jo nuomonės pagrindimas, kviečia rašyti jam asmeniškai ir žada atsakyti su nuorodomis ir argumentais.
Žiūriu, šiuose rinkimuose demokratija ir pamatinės laisvės jau pralaimėjo.

Balsuokime už Gitaną Nausėdą

Iki pirmo turo sakiau, kad Ingrida Šimonytė būtų blogiausia prezidento rinkimų baigtis ir reikėtų pasistengti, kad laimėtų, kas nors kitas. Dabar visiškai aišku, kad tas kitas žmogus turi būti Gitanas Nausėda.

Mane kiek gąsdina absoliutus tautinių dešiniųjų priešiškumas abiems antro turo kandidatams, tarytum tarp jų nebūtų jokio skirtumo. Skirtumas didžiulis. Ingrida Šimonytė yra nuoširdi kultūrinė marksistė, kaip šiandien vadinama, leftistė (ne ekonomikoje). Tai yra, ji pasisako už tradicinių normų ir tapatumų dekonstrukciją: balsuoja prieš valstybinės kalbos monopolį, prieš prigimtinę šeimą, prieš gyvybės apsaugą, prieš nacionalinės valstybės suverenumo išlaikymą (palaiko TS-LKD programą dėl daugiau suverenumo atidavimo).

Būtų galima tęsti, bet dar geriau už mane visa tai sužymėjo gerbiamas brolis Peškaitis iš Bernardinų. Normalu ir garbinga, kad už tokią kandidatę balsuoja liberalūs žmonės. Bet lygiai negarbinga yra už ją agituoti kandidatų pažiūrų nemačiusius dešiniuosius.

Ypač stebina katalikų susiskaldymas Šimonytės klausimu. Nematau, kad čia būtų ko skaldytis.

Gitanas Nausėda tikrai yra ta daug mažesnė blogybė krikščioniškų ir tautinių idealų turintiems rinkėjams. Atsargus, mįslingas, bandęs patikti visiems rinkėjams, bet net ir pačiu blogiausiu įmanomu atveju – jeigu bijos būti konservatyvus – nebus aktyvus progresyvizmo variklis.

Neturiu jokių abejonių, kad antrame ture balsuosiu už Gitaną Nausėdą. Kviečiu visus daryti tą patį.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top