Vytautas Sinica. Smurtas dėl lyties yra leftistinė idėja

Karo Ukrainoje proga reikalaudama visuomenės susitelkimo, valdžia jau pirmąją naujos Seimo sesijos dieną imasi „vertybinių karų“ klausimų. Šįkart bandyta įstatymu įtvirtinti „smurto dėl lyties“ sąvoką.

Tai leftistinė idėja, kad smurtas šeimoje vyksta dėl lyties. Vyras muša moterį, nes ji yra moteris. Ne dėl alkoholizmo, socialinių įgūdžių stokos, skurdo ir kitų sociologų nustatomų priežasčių, ne. Dėl to, kad ji moteris. Žinos, kaip būt moterim!

Randa ir to įrodymą: net 82 procentai smurto artimoje aplinkoje aukų moterys. Neįtikėtina, konflikto atveju, vyrai muša moteris, o ne moterys vyrus. Tikrai ne dėl fizinių skirtumų, ne todėl, kad tūlas smurtautojas būdamas socialiai neįgaliu padaru, kuriam norisi savo teisumą bent jėga įrodyti, turi užtektinai jėgos tą ir padaryti.

Žodžiu, Seimas valdančiųjų siūlymu bandė priimti šitą idėją į šalies įstatymus ir nepriėmė, pritrūko balsų. Sakysite, valdantieji pasigailėjo ir nekiršino visuomenės, iš kurios reikalauja susitelkimo? Ne. Valdantieji stengėsi ir balsavo už projektą. Balsavo ne tik laisviečiai. Kaip jau įprasta, už visus leftistinius projektus daugiausiai balsų suneša Tėvynės Sąjungos atstovai (net 22 iš 47, beveik pusę). Valdantieji darė viską, kad tai priimtų, bet šįkart pritrūko.

Po balsavimo T. V. Raskevičius pasidžiaugė, kad šįkart dienos perlą iššovė ne jis pats, o I. Šimonytė. Premjerės teigimu, Seimas nepritarė pataisai dėl tos pačios priežasties, kuria ir Putinas aiškina Ukrainos okupaciją: „Ukraina pati kalta, kad ją užpuolė“. Išradinga.

Šimonytė nei politinės teorijos, nei užsienio politikos profesionalė, bet vis tiek galėtų žinoti, kad pagrindinė Rusijos puolimo priežastis – Rusijos tapatumo koncepcija, pagal kurią atskiros ukrainiečių tautos nėra, pagal kurią ji tik rusų tautos atskala, galėjusi žaisti valstybę tol, kol neužsimanė būti iš tiesų savarankiška. To užsimaniusi, privalo būti okupuota. Nes Rusija įmanoma tik su Baltarusija ir Ukraina savo sudėtyje, joms esant savarankiškoms, nėra nei ateities, nei saugumo, nei istorinio teisingumo.

Toks V. Putino duginistinis kumelės sapnas, dėl jo miršta tūkstančiai. Bet prie ko čia smurtas šeimoje ir moterų mušimas dėl to, kad jos moterys?

Kam įdomu, nuorodoje asmeninis Seimo narių balsavimas smurto dėl lyties klausimu, vardais ir pavardėmis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top