Vytautas Sinica. Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

Veidaknygė

Šįkart lauksime jūsų Valstybingumo studijų centras su Versmės leidykla bendrame stende penktoje salėje, tad nepasiklyskite. Taip pat kviečiame į trijų naujausių centro leistų knygų pristatymą su prof. Radžvilu, manim ir, Kotkino knygos atveju, ir su prof. Boguslavu Gruževskiu. Į šį renginį šeštadienio vakarą kviečiu ypatingai – su prof. Gruževskiu, nepaprasto proto ir iškalbos mokslininku, renginį esame darę tik kartą ir jau gana seniai. Nesulaukiu pakartoti.

Laukia ir naujiena – prof. Radžvilo istorijos politikos tekstų rinktinė „Istorija kaip tautų teismas“. Tai esencija profesoriaus apmąstymų apie istorijos svarbą šiandienai ir tautų likimui apskritai. Dalis tekstų akademiniai, dalis lengvesni, bet viską verta rimtai perskaityti ir suprasti visumą. Nes ką jau ką, o nuoseklią visumą ir aiškius viską grindžiančius principus bet kurios temos apmąstymuose profesorius visada pasiūlo. Spaustuvė sakė, kad veš tiesiai į mugę. Šito jūs nenorit praleisti.

Pirmasis renginys apie nacionalizmo dorybę tebūnie mano aistra – apie tai, kas yra, kodėl geras ir reikalingas yra nacionalizmas, galėčiau kalbėti valandų valandas, bet pakalbėsime trumpai, konkrečiai ir sudaužydami keletą mitų. Nemeluoju, knyga išėjo tik prieš Kalėdas, o leidėjo sandėlyje jau vulgariai eina jau į pabaigą.

Kas esat buvę mūsų renginiuose, žinote, kad visada turininga, gyva, ne seklu, verta skaitančio ir mąstančio žmogaus laiko, neverta eiti neskaitančiam ir nemąstančiam 🙂 O visos mugės metu galite prieiti pokalbiui ar įsigyti knygų mažiausia kaina. Pasitiksime arba aš, arba kas iš kolegų. Iki!

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top