Vytautas Sinica. Tai didžiausia įmanoma panieka moterims

Kadangi Lietuva neturi problemų, tai savaitę kalbasi apie seksizmą. Pažiūrėjau skandalėliu virtusią LRT laidą šia tema. Aišku, Gudelis yra labai grubus, kažkokią nejautrą pasidaręs žmogus. Nemanau, kad jis specifiškai niekina kokią nors žmonių grupę, greičiau reiktų ieškoti, ko jis neniekina.

Bet laidoje labiausiai sukrėtė visų, pavadinkime, feminisčių (na, šiame kontekste, tai reiškia matančių seksizmą ir jam oponuojančių) pozicija, KAD:

jeigu kitos moterys nemato seksizmo Nausėdos ar šiaip vyrų pasisakymuose, joms aukos sindromas, internalizuotas seksizmas, bandymas prisitaikyti prie vyraujančios paniekos moterims kultūros.

Kitaip tariant, šitos visos vargšės (tiesiai arba tarp eilučių pasakoma, kad „sovietinės“) moterys, kurios neįsižeidžia, kurioms pasaulyje apskritai nevyksta vyrų ir moterų kova dėl dominavimo, jos tiesiog NESUPRANTA, jos meluoja sau arba yra per kvailos arba per vargšės (t. .y. aukos), kad suprastų, kad sau pripažintų, kad taip tikrai yra, jas tikrai žemina.

Nuotraukoje esanti Lygių galimybių, rodos, profesorė Margarita Jankauskaitė, tiesiai šviesiai kartojo tokią poziciją. Tai nuostabi pozicija, nes jos neįmanoma patikrinti, neįmanoma nei įrodyti, nei paneigti. Turi tikėti kaip Dievu.

Mano galva, tai didžiausia įmanoma panieka moterims, didžiausias civilizuoto gyvenimo sąlygomis respektabiliais veidais įmanomas nužmoginimas. Mes, teisingos moterys, jus išmokysim, kaip teisingai mąstyti apie save ir pasaulį, ir tada jus apginsim nuo prievartos, kurios jūs pačios ir nesuprantat!

Ir tai sklinda būtent iš skelbiančių kovą už pagarbą moterims ir jų teises. Nemačiau, gal praleidau, kad tai būtų akcentuojama. Gi aš pamatęs tai šnekant nebegaliu atmatyti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top