Vytautas Sinica trumpai apie Nacionalinio susivienijimo poziciją dėl karantino nenuoseklumų ir imuniteto paso idėjos

Nacionalinis susivienijimas paskelbė poziciją dėl karantino nenuoseklumų ir imuniteto paso idėjos (ČIA). Trumpai tariant: nenuoseklumus reikia naikinti, imuniteto pasas yra apskritai nesusipratimas ir visi, tikintys mokslu (!), turėtų pirmiausiai sau pripažinti, kaip nepagrįsta yra jį siūlyti.

Ir dar vienas akcentėlis: karantino suvaržymai sistemingai blogino smulkaus ir vidutinio verslo konkurencinę padėtį, tačiau buvo itin palankūs stambiesiems prekybininkams, neretai didinusiems pelnus mažųjų sąskaita. Ribojimai, taikyti tik smulkesniems prekybininkams, dažnai neturėjo jokio mokslinio pagrindimo, priešingai, neretai prieštaravo net sveikai nuovokai.

Plačiau argumentacija apie tai, kodėl nereikalingas koronos/imuniteto/žaliasis/[odabarjauir] galimybių pasas: ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taip,pasas

yra kaip pavadis,grandinė ir dar labai neteisingai,kai vieni jau paskiepyti,nežiūrint į prioritetus,kiti net ir prioritetiniai negauna.Tai pagilins neteisybės jausmą,o tas popierėlis labai žemins.Na,na…

Žemyna

Šudrus paprasčiau ir pigiau „tvarkė” – kaktoje ženklą pažymėdavo

problemos

dėkui , gerb.Sinica ,už išdėstytą nuomonę. Nuomonių būna įvairiausių . Pvz.Lietuvos Respublikos Prezidentas yra kitokios nuomonės , beje, kaip ir aš. O dėl karantino daromos žalos ,tai turiu priminti ,kad karantinas įvestas dėl realios viruso grėsmės.Turiu ir pageidavimą : jei jau pretenduojat į visos Lietuvos nacionalinį susivienijimą , tai gal nuosekliai pradėkit domėtis realiomis Lietuvos problemomis: skurdu, atskirtimi,atsilikusia mokesčių sistema .O paskutiniu metu ir iškrypėlių vykdomu visuomenės terorizavimu.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top