Vytautas Sinica. Turkija traukiasi iš Stambulo konvencijos

Turkija traukiasi iš Stambulo konvencijos.

Kažkaip net ironiška.

Aišku, niekas nesako, kad Lietuva turi lygiuotis į Turkiją. Kiekviena šalis turi lygiuotis tik į savo idealus, o ne į jokią kitą šalį. Bet kairieji fanatikai bent nebekartos kaip propagandinės klišės, kad „juk net Turkija ratifikavusi, kas jums nepatinka?“

Kas kitas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paradoksas

Bet pats Stambūlas pasitraukė.
„Šeštadienį ryte Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pasirašė dekretą, kuriuo pasitraukia iš prieštaringai vertinamos Stambulo konvencijos.”
Manau, kad griūva melo imperija. Net Stambūlui nereikia tokio dekreto.

Tvankstas

LGBT projektas pasauliui žlunga.
Tuoj prasidės musulmoniškų šalių atsisakymų paradas, po to seks ir krikščioniškų šalių paradas ir liks LGBT stovėti nuogi kaip gimę su savo vaivorykštiniais sau rūbais.

Česlova Zukulienė...

Cha,Stambulo konvencija – be Stambulo.Ar prie šios konvencijos atsiradimo neprisidėjo mūsų Daukanto aikštėje buvusios ” gubernatorės”???

remiux

Valio! Pagaliau suprato i kokias nesamones buvo isivele.

tiek

maldeikienė „daba” tikriausiai susidegins iš gėėėdos …dėl Turkijos .Linksmo pleškėjimo ,neduokdie lietus užeis , škia.

elfe

Gera naujiena,ar ne?..
Vadinasi, reiks keist ir pavadinima i PEkiNO KONVENCIJA. Nes, anot Puro, butent komunistiniam Pekine ir gime sios „nuostabio” genderizmo, feminizmo, abortizmo idejos, kurias Gorbaciov fundation remiamas, ES itakojantis think-tankas – Club of Roma itrauke i savo pagrindine programa kovai su klimato kaita – valgytoju skaiciaus mazinima.

elfe

beje, musu masmedia nepaminejo, arba paminejo taip, kad niekas nesuprastu, kad Erdoganas pries kelis metus maloniai atsisake ir „Open society foundaton”. paslaugu.

Na, jei musu valdziuke sureaguos, drausdama turkiskus serialus, teks ju ieskotis ir ziuret per youtube. Nors yra tarp ju ir lekstoku, bet tie, kuriuos kuria Turkijos kulturinis elitas – kurdai, man jau sukele tokia priklausomybe, jog nebenoriu ziuret jokiu kitu. Panasu, kad vien si kulturos sritis vercia turkus gerbt visam pasauly… Dvasiskai nelaisvam zmogui tokia kuryba neimanoma.

ah1

situacija man primena Biblijinę versiją kai žydai sukuria valdymo koncepciją bet patys jos atsisako ir per atitinkamas valdžios struktūras primetama kitoms tautoms. Ne veltui sakoma kad biblija tai teorinė valdymo koncepcija

Kas kitas?

Lenkija denonsuos ko gero antra.

StasySG

Jei Stambulas pasitraukė, tai būtina keisti konvencijos pavadinimą. kur daugiausia gėjų? Olandijoje. Na tai tegul būna Amsterdamas.

StasySG

Ką tik perskaičiau „R”: „ES ragina Turkiją grįžti į Stambulo konvenciją (65)

Europos Sąjungos (ES) vyriausiasis diplomatas ir Europos Komisijos vadovė sukritikavo Turkijos pasitraukimą iš Stambulo konvencijos.”

stasySG

Gudriai. Kalba tik apie moteris… Ką pasakė ponas Borrellis?:—-„Tikimės, kad Turkija vėl netrukus prisijungs prie Europos Sąjungos gindama moterų ir mergaičių teises – esminį XXI amžiaus žmogaus teisių, taikos, saugimo bei lygybės elementą“, – teigia J. Borrellis.”

ErR

nesuprasti euroidijotus … nes jie patys nesupranta save… turkams – bravo!
aciu ir uz tai , kad pripilde eurosojuza afro – azijieciais… o idijotai visvien nesupranta, kad kisa galva i kilpa.
tak sojuzu i nado.

kas yra turkija?

Mongolu – turku -maskovijos puolimas pries europa tesiasi jau tukstantmeti

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top