Vytautas Sinica. Vilniaus miestas finansuoja „Pride“ paradą

Veidaknygė

Šiandien gana netikėtai paaiškėjo, kad Vilnius skiria Lietuvos gėjų lygos organizuojamam „Pride“ pasididžiavimo paradui finansinę paramą. Nedaug, 14 000 eurų, bet iš kultūros renginių programos, taigi konkurso keliu, taip atimant iš kitų, tikrai kultūrinių renginių.

Administracija tą pasakė kaip pateisinimą, po kurio klausimų tarsi turi nelikti, viskas gerai padaryta. Negerai, nes gėjų eitynės nėra jokia prasme kultūrinis renginys. Kultūros požiūriu, tai antikultūra. Bet visų pirma tai politinis renginys, skirtas ideologiškai auklėti visuomenę ir reikalauti įvairių įstatymų pataisų. Eitynių organizatoriai tokius tikslus ne kartą deklaravę. Politinių indoktrinacinių renginių iš kultūros programos miestas tikrai neturi remti.

Bet čia ne viskas. Kolega Almantas Stankūnas dirba Vilniaus šlovingoje žmogaus teisių komisijoje. Ten įvyko įdomus epizodas: atėjo gėjų lygos prašymas išreikšti savivaldybės palaikymą gėjų eitynėms, buvo įtrauktas į komisijos darbotvarkę, o tada iš jos išimtas. Išimtas, nes klausimą apsvarstys pati viena administracija. Taigi be rinktų tarybos narių ir ypač be Stankūno, kuris žmogaus teises supranta ne kaip mažumų įvairovės reikalavimus. Klasikės žodžiais, mintys kyla įvairios.

Meras tiek „Pride“ eitynes, tiek vaivorykštinį rotušės apšvietimą vadina tradiciniu ir nemato priežasčių neremti. Labai simboliškas, nors gal nesąmoningas pavyzdys to, kaip veikia leftistų ir „komservatorių“ simbiozė: užtenka leftistams kartą pabūti valdžioje ir pridaryti kokių nesąmonių, „konservatoriams“ tai po to jau bus „gražios tradicijos“. O tradicijas, žinia, reikia saugoti. Nebent tai būtų tūkstantmetės moralinės normos. Tada ne 🙂

Nacionalinis susivienijimas konservatyvias pažiūras atstovauja iš tikrųjų, ne apsimestinai, kiek liberalų žvilgsniai leidžia. Todėl Almantas Stankūnas kreipėsi į merą ir administracijos direktorių, kad šie atšauktų finansinę ir moralinę paramą šiam, pabrėžtina, antikultūriniam politiniam renginiui.

Nereikia ir sakyti, jeigu norite konservatyvaus požiūrio atstovavimo, o ne vaidinimo, Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną turite rinktis 15 numerį – Nacionalinį susivienijimą.

Plačiau nuorodoje komentare.

Politinės reklamos sklaida apmokėta iš Nacionalinio susivienijimo rinkiminės sąskaitos.

3.4 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top