Vytautas Vyšniauskas. Dėkoju Šarūnui Černiauskui už nuostabią reklamą – ir šališka žurnalistika gali pasitarnauti

Dėkoju Šarūnui Černiauskui už nuostabią reklamą…

Faktai:
1. Šarūnas Černiauskas pripažino prieš darydamas savo tyrimą taręsis su Rita Miliūte, kuri mitinge prie LRT labai kaltinta šališkumu parenkant pašnekovus ir pastoviai pertraukinėjant pašnekovų tardymu, diskredituojančių foninių vaizdų rodymu, kai jai nepatinka pašnekovų įsitikinimai, ir visiškai ramų kalbėjimą su tais, kurių įsitikinimus mėgsta.

2. Mitingą prie LRT organizavo 6 organizacijos, iš kurių KKI – tik viena, įdėjusi patį mažiausią indėlį.

3. Mitinge buvo apie 200 žmonių, iš kurių tiesiogiai su KKI susiję – vos 2 žmonės.

4. Antrašte bandoma susieti visus mitinguotojus, neva juos ar atskirus veikėjus juose finansuoja Petro Skargos institutas Lenkijoje, nors tekste pripažįstama, kad tam neturima absoliučiai jokių įrodymų.

5. Petro Skargos fondas Lenkijoje finansuoja tik KKI veiklą ir už jokias kitokias asmenines ar visuomenines iniciatyvas nė vienas čia dirbantis ar nedirbantis asmuo negauna nė cento. Nors Š. Černiauskas teigia, kad fondas „tiesiogiai finansuoja kelis veikėjus“, suprask, jie ir už straipsnius propatria.lt gauna tuos pačius pinigus, ir už mitingą, ir už bet kokią kitą – visą – savo veiklą.

6. Straipsnyje bandoma kelti mūsų finansų ryšių su Rusija klausimą, bet visais aspektais, kuriais klausimas keliamas, pripažįstama, kad nėra absoliučiai jokių įrodymų apie tokius ryšius. Referuojama į lenkų žurnalistą, kuris jokių ryšių nerado. Bet vis tiek skleidžia paskalas, kad klausimų daugiau nei atsakymų ir kad tie ryšiai vis tiek galbūt yra, nors nėra jokių to įrodymų.

7. Rusijoje nėra TFP padalinio.

8. TFP ideologijos pagrindas – prieš komunizmą ir prieš diktatorišką Rusiją kaip didžiausią pavojų šiuolaikiniame pasaulyje nukreipta kova, tad joks bendradarbiavimas tarp Rusijos režimo ar jai artimų organizacijų, verslų ar žmonių ir TFP yra neįmanomas.

Aš suprantu, kad labai smarkiai norėta ištransliuoti teiginį, kad mes dirbame Rusijai ar bent jau kokiam nors R. Karbauskiui. Nepavyko.

Bet skaitant straipsnį tiesiog jaučiasi, kaip rankos, kuria jis rašytas, savininkas visas spurdėjo, tiesiog netilpo savo kailyje iš noro paskelbti mus Rusijos agentais ar kaip nors kitaip diskredituoti. Net į tekstą persidavė – pradedi skaityti, ir matai stambius kaltinimus ir teiginius, kurie netrukus patikslinami, kad nu ne, tiksliau tariant, yra truputį kitaip.

TFP organizacija surinko daugiau kaip 5 milijonus parašų už Lietuvos Nepriklausomybę. Panašu, kad miliūtėms ir černauskams nusispjauti ant to, jie pasinaudos kiekviena net ir pritempta proga diskredituoti šių žmonių pažiūras, jų veiklą ir jų iniciatyvas. Nes juk… tai nesiderina su globalistine ir liberalistine ideologija. Kitaip tariant, vienas kitą dangstydami – leisiu sau pasamprotauti ir pasakyti spėjimą (ne faktą, ne perspėjimą) – jie būtų gatavi net ir Lietuvą išduoti.

O man belieka pasidžiaugti, kad ši organizacija leidžia šaknis ir Lietuvoje. Tai pasaulinio lygio tarptautinė organizacija, įdėjusi savo indėlį į Lietuvos Nepriklausomybę, apie kurios siekį kur kas greičiau sužinojo visas pasaulis ir netrukus ėmė tą siekį pripažinti.

Man belieka tik padėkoti už tokią žurnalistiką, kuri savo neslepiamu šališkumu vis daugiau žmonių verčia simpatizuoti su tais, prieš ką ji nukreipta. Ir jie dar sako, kad cenzūra yra menama. Ačiū! 😉

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top