XXI amžiaus pragaras: Podoliakas parodė nužudytus ukrainiečius ir kreipėsi į Europos lyderius

Prezidentūros vadovo patarėjas, Ukrainos derybų grupės narys Mychailo Podoliakas parodė okupantų žiaurumus Kijevo srityje ir kreipėsi į Europos partnerius. Apie tai jis paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“.

„Kijevo sritis. XXI amžiaus pragaras. Nužudytų vyrų ir moterų kūnai surištomis rankomis. Europoje vėl baisiausi nacizmo nusikaltimai. Rusija tai padarė tyčia. Įveskite embargą energijos ištekliams, uždarykite uostus. Nutraukite žudynes. dabar“, – rašė Podolyak.

Jis taip pat paskelbė seriją nuotraukų, kuriose užfiksuoti nužudyti ukrainiečiai, su kuriais žiauriai susidorojo rusų okupantai.

Vėliau „Telegram“ tinkle jis išsamiai papasakojo apie Bučios žudynes.

Juk, anot mūsų Europos partnerių, svarbiausia neišprovokuoti rusų? (pikta ironija).

Svarbiausia, kad neprasidėtų Trečiasis pasaulinis karas? Svarbiausia, kad rusai neįsižeistų ir nenaudotų…

Ko nepanaudojo? Raketų, oro bombų, tankų, ar nežudė civilių, nebombardavo gyvenamųjų rajonų, nevykdė masinių egzekucijų, kaip koncentracijos stovyklose? Ko jie dar nepanaudojo?

Rezultate pasaulis patyrė absoliutų nenusakomą antižmoniškumo siaubą Bučoje, Irpene, Gostomelyje. Šimtai, tūkstančiai nužudytų, suplėšytų, prievartautų, surištų, vėl prievartautų ir vėl nužudytų. Šimtai, tūkstančiai taikių Ukrainos piliečių. Žuvo nuo ypatingo žiaurumo.

Labai šaunūs ir visa žinantys vakarykščiai ir šiandieniniai „Europos lyderiai“, šimtai dabartinių Europos politikų, gerai valgančių ir dabar ramiai miegančių savo lovose: ar nėra noro atidžiai pažvelgti į šį rusų XXI amžiuje surengto pragaro fotonuotraukų archyvą Kijevo srityje?

Norėjote Srebrenicos XXI amžiuje?

Gavote? Patenkinti? Gal norėjote reinkarnuoti Treblinką, puoselėdami „rusų pasaulį“?

Panorote prisiminti, kas yra pragariškas veikiančių krematoriumų siaubas, kur yra deginami gyvi žmonės, nes jie yra ukrainiečiai?

Pamėginsite vėl nusisukti? Surengsite dar vieną aukščiausiojo lygio susitikimą, kad parodytumėte susirūpinmą ir palinguotumėte galvomis?

Negalima Europos universitetuose uždrausti rusų literatūros – juk tai nežmoniška?

Dar kartą atidžiai pažvelkite į tūkstančius suplėšytų, išprievartautų, sudegintų ukrainiečių. XXI amžiuje. „Specialios operacijos“ metu. Ukrainiečių, kurie sudraskyti RUSŲ.

O dabar dar kartą pasakykite visam pasauliui, kad Rusijos Federacija yra normali, kad tai yra tik verslas, kad Rachmaninovo nereikėtų drausti, – klausė Podoliakas.

Pažvelkite ir pasakykite. Arba nusigręžkite. Juk svarbiausia – neišprovokuoti. Tegul jie masiškai skerdžia ukrainiečius…, sakė jis.

Šaltinis: unian.net

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
46 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
46
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top