Zigmas Vaišvila. Meluodama valdžia visiškai suįžūlėjo

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžiu Tauta patikėjo, nes sakėme tiesą. Tikėjo bent tol, kol sakėme tiesą. Tauta iš sielos gilumos supranta, kada jai pradedama meluoti.

Tie, kas dabar įgijo valdžią, ne tik neišlaikė išbandymo valdžia, bet ir visiškai suįžūlėjo, piktnaudžiaudami ne tik valdžia, bet ir didžiuoju Tautos pasitikėjimu. Moralės prasme piktnaudžiavimo Tautos pasitikėjimu viršūnė yra projektas „Tebūnie Dalia – Lietuvos Dalia!“

Nemokšiška ir vaikiška šių metų spalio 31 dienos „provokacija“ apnuogino pagrindinį jos organizatorių tikslą – siekį paslėpti tiesą apie Respublikos Prezidentę ir jau milijardais bei atvirai „semiamas“ valstybės lėšas, „indiferentiškai“ visa tai stebint valstybės vadovei. Akivaizdu, kad valstybę užvaldžiusios sistemos žmonės pajuto galimą savo atsakomybę, jei pasikeistų Respublikos Prezidentė ir generalinis prokuroras. Tačiau ši „provokacija“ atskleidė ne tik sistemos baimę, bet ir jos nepasiruošimą, kai reikia susidoroti ne su vienu asmeniu, o pabandyti įveikti ar apgauti visus. Jau atsitokėjusius. Ar pastebėjote, kad VSD vadovas Gediminas Grina bene pirmą kartą bendrauja su žiniasklaida be savo atlaidžios šypsenėlės? Ar palyginote Prezidentės aprangą ir jos detales spalio 31 dieną Rygoje ir 2 minučių graudulingame video? Argi neaišku, kad Prezidentės atstovė spaudai Dalia Ulbinaitė pakankamai daug viešai „pripėdavo“ dar spalio 31 dieną, kad kas nors patikėtų, jog Prezidentė ir jos kanceliarija „slaptą“ pažymą gavo „tik“ lapkričio 4 dieną? Jau nekalbu apie tuos, kurie žino, kad slaptas dokumentas net Prezidentui neteikiamas telefonu ir kad pirmas slaptą dokumentą pasirašytinai gauna institucijos vadovas, o ne institucijos atstovė spaudai.

Man tik neaišku, ar „provokacijos“ organizatoriai iš anksto planavo ir ikiteisminį tyrimą dėl „paslapties“ atskleidimo.

Vienas Prezidentę reklamuojantis interneto portalas jau formuoja visuomenės nuomonę apie „bloguosius“ STT ir VSD pareigūnus – tikrus „sąmokslininkus“, kuriuos tikriausiai „nupirko“ Darbo partija. Lapkričio 7 dienos spaudos konferencijoje viešai kreipiausi į visus tuos, kurie tarnauja sistemai – apsigalvokite. Jus paaukos bet kada. Šiandien D. Grybausaitei svarbiau apginti akivaizdžiai meluojančią pačią Prezidentę, jos atstovę spaudai, VSD ir Generalinės prokuratūros vadovus. Tačiau jei jos pačios pakurta liepsna artės prie jos, tai Prezidentė aukos ir juos. Beje, jei ši pažyma – ne valstybės paslaptis, tai kodėl G. Grina kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo? Jei paslaptis, tai ikiteisminiame tyrime reikia tirti ir tai, kodėl slaptos pažymos turinį viešina konservatoriai Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius. Jei tai – jau ne paslaptis, tai paskelbkite ją Tautai. Kartu neužmirškite paskelbti ir kolaborantų, kuriems Sausio 13-osios byloje panaikinti įtarimai.

Žodžiu, valstybei vadovauja visiškai neprofesionalūs asmenys, diskredituojantys valstybės struktūras ir pačią valstybę. Ir bijantys mūsų visų. Būtų vaikų darželis, jei nebūtų liūdna.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top