Zigmas Vaišvila: „Pasitraukiu iš rinkimų kampanijos ir visų atsiprašau“

Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila šį penktadienį, kovo 7-ąją, surengtoje eilinėje spaudos konferencijoje pranešė, kad dėl šeimos aplinkybių atsisako dalyvauti Prezidento rinkimuose.

„Visiškai atsakingai suvokiu, kad savo veikla ir nuostatomis sužadinau daugelio mūsų piliečių viltis, jog dalyvausiu Respublikos Prezidento rinkimuose“, – sakė Z. Vaišvila.

Jis aiškino: „Tie, kurie mane pažįsta, žino, kad, jei ką nors darau, tai darau rimtai ir atsakingai, sveikai užsispyręs, kruopščiai įsigilinęs ir kryptingai. Todėl vasario 19 d. pasiryžau tapti šios (prezidentinės – Tiesos.lt) politinės kampanijos dalyviu. Nesugebėsiu trumpai išvardinti tų trukdžių, kuriuos patyriau, kad to nedaryčiau. Ir suvokiu kodėl. Nežinantiems žmonėms labai sudėtinga suvokti, kokia mašina užsukta prieš mane ir mano šeimą. Ir labai senai. Šiomis savaitėmis tai dar labiau suintensyvėjo. Manau, kad netruksime ir viešai sužinoti nemažai naujienų. Todėl prisiimti tą darbą, kuriam negalėsiu skirti visų savo jėgų ir laiko, yra neatsakinga. Nes žinau, kas manęs laukia artimiausiu metu.“

„Šioje situacijoje privalėjau šį žingsnį suderinti ir su šeima, kuri dėl to kenčia dar labiau nei aš. Tai pasirodė labai sudėtinga. Pasvėręs visas aplinkybes ir tai, kad bene vieninteliam šios politinės kampanijos dalyviui praktiškai užsidarė vos ne visi informacijos sklaidos būdai, kad negaliu vaidinti spektaklio, jog tariamai keturi taip vadinami nesisteminiai pretendentai, draugiškai susikibę rankomis ir deklaruodami vienybę, iš tikrųjų skaldys pilietiškos visuomenės balsus ir didins dabartinės prezidentės galimybes patekti į antrą rinkimų turą, pasitraukiu iš šios rinkimų kampanijos. Atsiprašau visų, kurie tikėjosi, kad neatsitrauksiu“, – kalbėjo Zigmas Vaišvila.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top