Žinia: atnaujinant galimybių pasą pakaks kas 7 dienas suvesti duomenis ir kodą internetu… Nidos Vasiliauskaitės replika

„Tiek pasiskiepijusiems, tiek persirgusiems Galimybių paso statusą (QR kodą) reikės atsinaujinti kas 7 dienas, kadangi galimybė susirgti išlieka tiek persirgus koronavirusu, tiek pasiskiepijus. Vakcinuotiems ar persirgusiems asmenims specialiai sukurtame interneto puslapyje per elektroninius valdžios vartus kas 7 dienas reikės suvesti asmens autentifikavimo duomenis ir kaskart išsisaugoti suteiktą QR kodą telefone ar kompiuteryje.“

Pala, pala – pasitikrinimui, ar nesusirgai, ir atnaujinimui nebereikės testuotis – pakaks suvesti duomenis ir kodą internetu? Ką aš ką tik perskaičiau? Bet: čia taip parašyta. Vadinasi? Vadinasi, užsikrėtėte ar ne, „žinos“ ne jūsų kūnas, o sistema ir kodas. Wait, what?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

nu tai kas neaišku ? ogi „vakcinuotų”/užkrėstųjų tikrinimas ar dar nenumirė, net neabejoju, nes cit „kadangi galimybė susirgti išlieka tiek persirgus koronavirusu, tiek pasiskiepijus” . O kas nesirgo ir neskiepti tie sveiki ir nepavojingi niekam, net neabejoju. Tik tas QR turėtų būt ištatiruotas visiems virusuotiems ir apkrėstiems badant matomoje vietoje, kad sveiki galėtų šalintis užkrėstųjų ir subadytų ir iš viso turėtų būt sukurtos mokyklos, parduotuvės sveikiems.

Nida

Jūs šioje valdžioje neieškokite nei logikos, nei tiesos nei moralės.
Ji skirta tik teritorijos administravimui ir ES lėšų įsisavinimui.

Nesirengiu

tapti Kovidistano piliete, todėl man pakaks Lietuvos Respublikos paso. O kai prasidės persekiojimas… Na, prieš keliasdešimt metų savo žemę praradusi Lietuva 10 metų išgyveno miškuose. Nors dabar ir miškai naikinami, bet ši parsidavusi viščiausybė 10 metų tikrai netrauks. Viskas čia gerai, tik nustokime drebinti kinkas. Kažkodėl per 30 metų visi pamiršo tokią sąvoką, kaip pilietinis nepaklusnumas. O be reikalo.

Paaiškinimas

Tokiu būdu valdžia tikrins, ar dar gyvas.

hmmm

kokių galimybių pasas ? cit. „galimybė susirgti išlieka tiek persirgus koronavirusu, tiek pasiskiepijus.” – galimybių sirgti ir galimybių platinti karonovirusą pasas gaunasi logiškai mąstant.

ah1

kodas QR – tikrink blogus, pagal vedantą išsišifruoja, Q -tikrink , r – blogis, pavojus.

aš galvoju

Šita sistema yra tiesiog idealus pinigų plovimo ir žmonių kvailinimo planas. Sakykite, prie ko čia sveikata?

tai

veda prie to, kad pasiskiepije tampate patentuota nuosavybe ir reiks atsizymet vis.

Health Ranger Report (Brighteon)

Jų tikrasis planas: paskiepytieji mirs; neskiepyti bus medžiojami.
Globalistų žmonijos naikinimo planas spartėja. Dėl vakcinos „mirtinos bangos“ (kuri greičiausiai kils šį rudenį) greičiausiai bus nužudyta dešimtys milijonų, tačiau to nepakanka nusikaltėliams prieš žmoniją. Jie stato koncentracijos stovyklas ir priima įstatymus (jau Niujorke) masiniam nepaskiepytųjų naikinimui. Tai holokausto versija 2.0. Ir ji dabar atkeliauja į Ameriką. Laimei, vis dar lieka masinio pasipriešinimo ir teroristinių vyriausybių pralaimėjimo galimybės.

https://www.brighteon.com/bc525fcc-7df1-434e-8127-21ce2e79c38d

Kis

pasiskiepije ir persirgti jau pakabinti ant kabliuko,logiskaijie turetu buti sveiki,bet pasirodo,kad jie ir yra tie kuriu reikia saugotis,ar tik del apskaitos vedimo.Po karo surasydavo vistas,avis ozius ir ozkas ir nuo to kiekio privalejo ne suvalgyti,o grazinti valstybei,nevisiskai taip,bet schemka toji pati.Pavydziu tiems,kurie nei pasiskiepije,nei sirge,deda skersa ir eikite tenois is kur parejote.
Amerika paskiepitiems ir persirgusiems leidziama visur nenesioti kaukiu,va jums irmotyvacija.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

686: Облом демократов в Техасе
Šovino nuosprendis gali būti panaikintas.
D.Trumpas atidarė svetainę.
Kinijos biologinių ginklų specialistai pasirodo buvo kovido tyrimų dalis …(14:55)

https://leonweinstein.blog/2021/05/05/686/

ADVENTUROUS HOMESCHOOLERS

https://www.youtube.com/watch?v=dyY-eI8Jawc
Žydų berniukų vasaros stovyklos ketinimai uždrausti skiepijimą nuo kovido:

„Dėl turimų Covid-19 skiepų eksperimentinio pobūdžio ir naujų pranešimų apie Covid-19 ligos padidėjimą tiems, kurie gyvena netoli skiepytų žmonių … mes negalime rekomenduoti šio gydymo nei savo darbuotojams, nei turistams.“, – sakoma svetainėje. „Mes apgailestaujame, kad negalime apgyvendinti turistų ar konsultantų, kurie jau gavo bet kurį iš šių skiepų”.
Svetainėje yra nuoroda į informaciją, kad skiepas yra „biologinis ginklas“.

https: //nypost.com/2021/05/08/jewish -…

https://t.me/masha_usa

ADVENTUROUS HOMESCHOOLERS

https://www.youtube.com/watch?v=5KRXpzME3QU
BRATISLAVOS (SLOVAKIJA) LABORATORIJOS REZULTATAI
KO TURI KOVIDO TESTAI, SKIEPAI IR FFP2 KAUKĖS – išsamiai parodyta kaip veikia šie biologiniai ginklai’
šaltinis: https://www.nutritruth.org/single-pos

Pilypas

Nusipirksiu tą pasą, ir tą įrašą nusipirksiu, jei panorėsiu, . Bet ,,,, turėkitės sau tą pasą, man užtenka Lietuvos piliečio paso, apseisiu be kavinių, ar restoranų.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top