Žinių radijo „Atviras pokalbis“: Kovo 11-oji: kuo galime didžiuotis?

Raigardas Musnickas | ziniuradijas.lt

Šeštadienį – Kovo 11-oji. Didelė šventė mums visiems. Vis dažniau pasigirsta kalbų, kad viskas Lietuvoje blogai, kad reikia, anot Juozo Statkevičiaus, varyti iš čia. Kad čia tik korumpuoti politikai ir niekingi valdininkai. Nuolat verkiama, kad kainos kyla, gyvenimas sunkėja, optimizmas senka. Negi nebėra kuo didžiuotis?

Studijoje – filosofas Vytautas Rubavičius, istorikas, žurnalistas Vidmantas Valiušaitis ir politikos apžvalgininkas, signataras Mečys Laurinkus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Maloniai nustebino Rubavicius su Valiusaiciu.
Is laidos tikejausi kazkokios diskusijos a la A.Greitai „Radio Show”, o mineti autoriai visdelto ne vien „patriotizmu” vadovaujasi, bet ir sveiko proto neprarade.
Atskiras aciu Valiusaiciui bandziusiam diskusija nukreipti konstruktyvia vaga: „tai ka gi daryti?”. Deja diskusija toliau konstatavimo kas blogai padaryta nejo.Matyt baisoka sakyti B pasakius A.O butent, jeigu valstybe pastatyta ant kreivu pamatu (taip laidoj ir buvo pasakyta) , – tai logiskiausias sprendimas visa ta, nezinau kaip cia mandagiau pasakius nesityciojant is sveiko proto, „statini” gal…, nugriaut, ar sukisus puspriekabe sprogmenu pakelt i ora.Paskui, kastuvu nurankiojus likucius ir mesla, klot naujus pamatus.
Ar pagramdyt, paspakliuot ir klijuot ant snargliu kazka , tikintis ,kad stoves?

Aš nešvenčiau

ir nešvęsiu tokių valstybinių švenčių, kol Lietuvoje bus bent vienas konservliberastas. Taškas.

Kuo didžiuotis,

ar tuo, kad mano mažas miestelis baigia išmirti, kad sutemus baugu praeiti tamsoje paskendusiomis jo gatvėmis, kad vaikas visai ne vaikas, o kažkoks krepšelis.
Ei Jūs ten, viršuje, gal išgirsite, jei klausiate. Aš didžiuojuosi savimi, kad nesidižiuoju Jumis, šikniai kostiumuoti.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top