Žinomai medikei L. Bloznelytei-Plėšnienei – prokurorų baudžiamoji byla ir L. Stankūnaitės bei G. Černiausko ieškinys

Vilniaus apylinkės prokuratūra pagaliau baigė tirti gydytojai Laimai Bloznelytei-Plėšnienei prieš porą metų iškeltą baudžiamąją bylą, – šiandien, remdamasis savo šaltiniais prokuratūroje, pranešė mįslingą ir tragišką Garliavos istoriją nuolat analizuojantis ir komentuojantis dienraštis „Lietuvos rytas“.

Tiesos.lt primena, kad į lietuviškos teisėtvarkos nemalonę dėl liudijimo Garliavos byloje patekusi L. Bloznelytė-Plėšnienė yra habilituota biomedicinos mokslų daktarė, žinoma onkologė ir chirurgė, 2002 metų Lietuvos mokslo premijos laureatė. Jos tėvas Mindaugas Julius Bloznelis – mokslų daktaras, Lietuvių katalikų mokslų akademijos narys, antisovietinės ir antinacinės rezistencijos dalyvis, politinis kalinys ir tremtinys, o motina Kamilė Bloznelienė – garsi gydytoja kardiologė, habilituota daktarė.

Gydytoja L. Plėšnienė 2012 metais, netrukus po to, kai Deimantė Kedytė buvo prievarta išnešta iš senelių namų, televizijos laidoje papasakojo apie 2010-aisiais jos kabinete apsilankiusius Andrių Ūsą, dvi moteris ir mergaitę. Pasak medikės, jie atėjo iš anksto neužsiregistravę, kabinete elgėsi labai keistai ir įžūliai. A. Ūsas prie abiejų moterų ir mergaitės išsitraukęs savo lyties organą ir liepęs pašalinti nuo jo didelę vyndėmę. L. Plėšnienei atsisakius tai daryti, ją užsipuolusi vyresnė moteris, kuri paprašiusi apžiūrėti ir mergaitę, tačiau išsigandusi mergaitė nesileidusi apžiūrima. Jaunesnioji moteris gydytojai pasakiusi, kad jie esą iš Garliavos.

Šiuo viešu gydytojos L. Plėšnienės pareiškimu prokuratūra susidomėjo būtent tuo metu, kai teisme buvo nagrinėjama pedofilija apkaltinto ir mįslingomis aplinkybėmis žuvusio A. Ūso byla. Teismas paskelbė pertrauką tam, kad prokuroras atskirai apklaustų bylos liudytoją L. Plėšnienę.

Neįvardytais šaltiniais remdamasis „Lietuvos rytas“ skelbia, kad prokuroro teismo metu „iškviesta į apklausas L. Plėšnienė jau nebuvo tokia kategoriška kaip prieš televizijos kameras – medikė tvirtino, kad galėjo apsirikti dėl savo pacientų, neatpažino seserų jai pateiktose nuotraukose, o pamačiusi mirusio nuogo A. Ūso nuotrauką ant jo lyties organo neįžvelgė jokių vyndėmės šalinimo žymių“.

Remdamasis išgauta slapta ikiteisminio tyrimo medžiaga, „Lietuvos rytas“ tvirtina: prokuratūroje „buvo apklaustos abi vyro [A.Ūso] žmonos ir jo tėvai, tačiau nė vienas dėmių ant A. Ūso lyties organo nėra matęs. Apie jokias vyndėmes ar jų šalinimą neužsimenama ir Valstybinės teismo medicinos tarnybos ekspertizėje, kuri buvo atlikta po A. Ūso mirties 2010 metų birželio 13-ąją. Surašyti visi randai, apgamai, mėlynės, sumušimai, nurodyta net žymė, atsiradusi nuo tą patį rytą suleisto vitamino C, bet nėra net užuominos apie dėmes ar randus intymioje vietoje“.

Dienraščio teigimu, Vilniaus apylinkės prokuratūra gydytojai L. Plėšnienei yra pareiškusi įtarimus dėl mirusiųjų atminimo paniekinimo bei šmeižimo ir dar „šį mėnesį arba kitų metų pradžioje“ perduos baudžiamąją bylą teismui. Sykiu „Lietuvos rytas“ visuomenei primena, kad didžiausia numatoma bausmė už šiuos nusikaltimus – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Permanentinį žurnalistinį tyrimą atliekantis dienraštis taip pat pranešė, kad baudžiamojoje byloje nukentėjusiaisiais pripažinti Laimutė Stankūnaitė, jos tėvai Tatjana bei Stasys Stankūnai ir A. Ūso artimieji yra pateikę teismui civilinius ieškinius ir reikalauja, kad gydytoja L. Plėšnienė jiems atlygintų neturtinę žalą.

L. Stankūnaitė su savo advokatu Gintaru Černiausku yra medikei pateikusi 100 tūkstančių, o jos tėvai – 20 tūkstančių litų civilinius ieškinius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
149 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kada gi atsibus tauta?

Bloznelyte,tai garbingo zmogaus etalonas.

Arūnas

Mūsų „teisininkai” darys viską, kad ateityje niekas net nedrįstu pasisakyti prieš sistemą. Ką gi, belieka palinkėti šiai drąsiai asmenybei stiprybės, ištvermės ir sveikatos šioje nelygioje kovoje. Negali taip būti, kad kada nors viskas neišaiškės. Ateis laikas ir kaltintojai patys atsidurs teisiamųjų suole.

Hmm

Kodėl dėl Ūso vyndėmės ieškinius teikia Stankūnaitė ir jos tėvai, jei su Ūsu nebuvo susiję? Jie Ūso vyndėmių ekspertai, a ne?

Marija

Prokuratūra byloje elgėsi kaip mafija. Privertė teismą sustabdyti bylą tam, kad „apdorotų” liudininikę. Čia tokia mūsų teisė į teisingą teismą? Kas po tokių bylų išdrįs teismuose sąžiningai liudyti? Siaubinga.

MANAU

Taip nori pasipelnyti is garbingos gydytojos ir tiek…teisybes nebus niekados turbut lietuvoj.

to kada gi atsibus tauta?

Niekada …deja.

Juozapas

Pradžioje pacituosiu „perliuką”:
:
„Lietuvos rytas“ tvirtina: prokuratūroje „buvo apklaustos abi vyro [A.Ūso] žmonos ir jo tėvai, tačiau nė vienas dėmių ant A. Ūso lyties organo nėra matęs.”
:
Gal aš durnas, gal aš juridinių reikalų neišmanau, vienok esu girdėjęs, kad bylose artimųjų, kaip itin suinteresuotų asmenų parodymai yra kažkaip rezervuotai vertinami.
Gal kažkas tuo klausimu galėtų patikslinti?
?
Neapleidžia įtarimas kad su didele pompa pateikti ūsažmonės ir ūsatėvių „parodymai-įrodymai” tėra tik diyyyydelis, diyyydelis juridinis šnipšššštassssssss.

hmm..

Reiktų tik prisiminti ką Valstybinės teismo medicinos tarnybos ekspertizėje buvo pareiškus apie kun. Mikutavičiaus, apie Pociūni ir apie to paties Kedžio lavonų tyrimus. Viskas buvo išlaužta iš piršto.
Jei atsirado dar viena liudininkė, tai laiks iškvosti pačią Deimantę,kad paliudytų buvo ar nebuvo ta dėmė. Žmonos juk šališkos, neliūdys.
O ar mums parodys Černiauskas Stankūnaitę, kai atvyks pinigų?
Na ir absurdiškas šantažas…

Ką Dievas

myli,tam ir kryželį duoda.Išbandymai.”Bet kas ištvers iki galo,tas bus išgelbėtas”.(pagal Matą)…kaip čia yra, jei geras gydytojas ir tikras Žmogus,tai jį užpuola parazitai,jis išeina į pensiją ar netgi nelaiku pasimiršta.

taigis

kai pimpalas nestovi, oda susiraukšlėjus tai nieko ir nematė tie alstybinės teismo medicinos tarnybos ekspertaizai. O ko neiškasė lavono ir laiku nepatikrino? ar dabar ką galima įrodyti? Žmonos suinteresuotos palikimu, yra niekinės liudininkės. O jei negali įrodyti, kad dėmės nebuvo, vadinasi buvo.
O gal ir Stankūnaitė liudijo, kad nebuvo? tai gal ji tikrai gerai žino? 🙂

gudi giria

Gimdytojai tevai turejo matyti apgama gimusio usiuko,kaip,cia gaunasi reiske,jie blogi zmones.Pasakytu tiesa ir apsiverstu viskas I norma,bet tada matyt ,prie usu prikibtu…..

praeivis.

Kam jie sakys tiesą, jiug toki pinigai, ko gero čia jių verslas.

Šlykšti boba

gėda tokios „daktarės” daro ir medikų profesijai ir katalikų religijai. Tai – išgama melagė, nekaltų žmonių ir jų atminimo šmeižikė.

to Slyksti boba

Ochoo kokie zodeliai liejasi pas tamstele laisvai …isgama…o tu kas ?Jei tokius zodzius vartoji ,kas tu?Ar tik nebusi is demetojo aplinkos?Pagalvociau ,kad degradai stankes papasnikai raso ,bet tie nemoka turbut be klaidu ,tai manu nesireiskia jie komentaruose…

Vin

Laikykitės gydytoja,mes Jus suprantam ir Jumis tikim,deja…

Ši byla - Rusijos spec. tarnybė laimėjimas

Šių metų spalio mėnesio 6 dieną vykusiame Rusijos GRU (Гла́вное разве́дывательное управле́ние) valdybos susirinkime skyriaus vadovas majoras Vasilij Ševeliov (майор Василий Шевелев) kalbėjo ir apie operaciją „Kauno pedofilijos byla”, įvardindamas ją kaip „vieną iš pavyzdinių ir ypatingai sėkmingų pastarųjų metų Rusijos spec. tarnybų užsienyje įvykdytų visuomenė nuomonės poveikio operacijų”.

Maryte

N.Venckiene yra sakiusi spaudos konferencijoje Seime:”Cia ne mane teisia–cia JUS visus teisia”.

Giedre

Bloznelyte nesutiko ,padare ta operacija kitas gydytojas ,kas irodys kad taip nebuvo .Jeigu Uso buvo toks tikslas ,tai jis taip ir padare nes tai svarus irodymas . Bloznelyte turi reikalauti mergaites parodymu, Kedytes ,nes ji taip pat minejo apie raudona sysala .

Lietuvos Išlaisvinimo Komitetas

Kviečiame visus eiti į gatves, streikuoti, protestuoti, reikalauti kad visa valdžia atsistatydintų. Arba nuversti ją patiems, arba su broliškos mums Rusijos pagalba. Šaukite visam pasauliui, kad pedofilinė Europa lietuviams šlykšti, kad visi mes norime prisijungti prie didžiosios Rusijos, kurios sudėtyje mums ir vėl bus saugu, būsime pilnai aprūpinti ir apsaugoti nuo priešų, tame tarpe ir nuo baisiųjų pedofilų klano. Pirmyn!

To ši byla.

Šią rusų sekmingą operaciją palaikė mūsų teisėsaugos tarnybos, netirdamos šios bylos, ir 80 parlamento narių tam pritarė. Dabar kalamas dar didesnis pleištas, skaldant ir priešinant visuomenę. Lietuvai padaryta milžiniška materialinė bei moralinė žala. Dabar jiems svarbiausia gaudyt Venskienę ir teist piliečius, kurie buvo Garliavoj, neužmirštant ir referendumo aktyvistų.

valantino baimė

Štai dėl tokių- valantinis ir prašo teismų apsaugos.Padorius teismus žmonės stotų krūtinėmis ginti (kaip per sausio 13).O dabar jie jau žmonių bijo.

komitetčikui

eik tik iš čia, kloune…

gerb.Giedre,

juk jie istryne vaikui atminti.Cicino zodziai.O kokia DEIMANTES bukle siandien,tai valstybes paslaptis.

Neaišku

Prie ko čia Stankūnaitė ir jos tėvai?

Iš tiesų

čia Kremliaus darbas,bet kad jam pritars konservatoriai…Dabar savo konfūzą bando dangstyti nekaltais žmonėmis.

Kuo būtų galima

padėti?Išteisins.Nes protingi teisėjai mato,kas čia vyksta.Ar ne Kremliui dirba Čer-as ir St-tė?

Cia ,,apdovanojimas"

uz gausybes gyvybiu isgelbejima.Garantuotai ir musu politiku yra isgelbejus si Gydytoja.Netylekit !

Labai kantrūs

yra violetinės mafijos aukų artimieji. Aš jų vietoje vykdyčiau asmeninį teisingumą, užuot laukęs bedantės Lietuvos teisėsaugos veiksmų.

Laikykitės, Bloznelyte

visa 20-ties kedofilų tauta, dar tikinčių kedvenckių mafijos idealais, jus karštai palaiko!

Taigi

Net sovietinė sistema nedrįso tokių garbingų žmonių persekioti, kaip dabar tą daro mūsų neosovietinė valdžia, neoliberalizmo atrūgos…

Taigi

Už melą teks atsakyti. Tik mūsų teisingumas silpnas teisingai tinkamai nubausti tokias melages, kaip Bloznelytė, kurios melas pakenkė ne tik apšmeižtų žmonių artimiesiems, bet ir visuomenei.

Taigi tam Hmm

Todėl, kad tas melas labai pakenkė ir Stankūnaitei, sutrukdė susigrąžinti vaiką.

Taigi tam Kada gi atsibus tauta?

Keistas tas jūsų violetinių garbingumo supratimas -apšmeižk žmones viešai, visai Lietuvai ir tapsi garbingu.

Saulius Vizgirda

Tai, kad nusikalstamos kedofilų gaujos aukos – motina ir vaikas yra ištremtos iš jų tėvynės, o jų budeliai vaikšto laisvėje – yra nenuplaunama visos Lietuvos valstybės gėda ir jos silpnumo įrodymas.

Taigi

Panašu, kad Mazelis klysta, kaip ir daugelis beretinių kaltina Rusiją, Putiną ir nepastebi požymių, kad už dėdulės ir bestijos galėjo stovėti ČŽV, t.y. violetinis judėjimas inspiruotas iš JAV. Ne veltui ir Venckienė ne į Rusiją, bet į JAV išmovė.

TAI BENT

stankūnų šeimynėlė…Įsivėlusi į sysaliadą ,tik nesuprantama, kaip jie „nukentėję”?Bet, mankurtai uždarbiauja kaip sugeba …

Trupmenas Taigizui

Kokia čia šūdmalyba užsiimi ir valstybės pamatų griovimu, nepasitikėdamas nūsų teisėėsauga. Ji stipri ir galinga kaip niekad, o tu rašai: „mūsų teisingumas silpnas”. Ar pats supranti, ką čia pasakei? Mūsų teisingumas net išaiškino, kas iš Prezidentūros nutekino valstybės paslapties grifu pažymėtą slaptą informaciją. Ar silpna teisėsauga pajėgtų tokį gygdarbį atlikti? Prieš sapaliodamas niekus, pagalvok. Neskubėk rašyti, kas tik į galvą šauna gerai neapsvarstęs.

to taigi

Atidirbineji uz kokias nuodemes:D????

Taigi

Matau, koks teisingumas, kai pareigūnai išdavę neteisėtą pažymą nubaudžiami simbolinėmis bausmėmis, pareigūnai, kurie neužkirto kelio žmogžudystėms išvis išteisinami.

Tai Tėvynės išdavimas.

Ir pedofilų gynėjams teks atsakyti pagal šį straipsnį.Laukiame DK,gal Patacko ar kolektyvinio pareiškimo,straipsnio,apie galimą Rusijos provokaciją dešiniesiems.Ir kas laukia tam talkinusių.

čia tai nieko...

bet kas pasigirs, kad matė spuogą ant polikarpovnos šiknos – tam geruoju tikrai nesibaigs.

zzzz

Lietuvai VSD nereikia- uztektu pasodinti i aukstas kedes „komtiesos” zurnaleivas, ir sie iskapstys net pacias slapciausia medziagas. Drebekit Rusijos snipai.

Taigi

Į klausimą, kam ČŽV galimai buvo reikalingas violetinis judėjimas ir revoliucija, gali atsakyti tik tie, kurie žino apie ČŽV veiklą pasaulyje, apie JAV pasaulinius tikslus, beretiniams tai nesuprasti. Manote, kad Grybauskaitė pati susimąstė Lietuvoje įvedinėti diktatūrą. Esate naivūs, jeigu manote, kad Lietuvos politikai būtų tokie drąsūs, jeigu neturėtų užsakymo ir paramos iš užsienio, kad taip drąsiai balsuotų ne tik už Lietuvos Konstituciją, bet ir tarptautinę teisę pažeidžiančius įstatymus.

Kaipgi

Į klausimą, kaip FSB galimai buvo naudingas violetinis judėjimas ir revoliucija, gali atsakyti tik tie, kurie žino apie KGB veiklą pasaulyje, apie ruskijos pasaulinius tikslus, liumpenams tai nesuprasti. Manote, kad Grybauskaitė pati susimąstė Lietuvoje įvedinėti diktatūrą.? Esate naivūs, jeigu manote, kad Lietuvos politikai būtų tokie drąsūs, jeigu neturėtų užsakymo ir paramos iš ruskyno, kad taip drąsiai balsuotų ne tik už Lietuvos Konstituciją, bet ir tarptautinę teisę pažeidžiančius įstatymus.

Taigi

Kodėl istorijoje apie ČŽV kalėjimus Lietuva pažymėta violetine spalva, tuo metu dar nebuvo nei Kedžio, nei violetinių?

Taigi

Manote, kad dėdulė ir bestija, kurie savo veika sukūrė violetinį judėjimą, dirba Rusijai? Tai ne tie žmonės, kurie dirbtų silpnesnei valstybei. Jie dirba JAV.

Zuikelis pianistas

2012 m. sausio mėnesį Zuikelis floridietis užsimanė užsidirbti iš Snoro bylos tyrimo, gindamas pabėgusius Antonovą ir Baranauską, kad jie nebūtų išduoti į Lietuvą, esą teisingumo jie čia tikėtis negali. Maželis (gimęs 1950 metų gegužę) išsiuntinėjo laiškus krūvai Lietuvos teisininkų ir politikų, prašydamas jų pagalbos liudijant Anglijos teismuose, kad Lietuva nėra teisinė valstybė, kad teismai čia korumpuoti, valdomi, panaudojami politiniam susidorojimui. Įdomu, kad dabar panašių teiginių vartojimą jis priskiria Maskvos rankai. Štai ką jis rašė tame laiške: „Viena žymiausių Anglijos advokatų firma ieško autoritetingų lietuvių teisės akademikų, kurie galėtų suteikti informacijos arba paliudyti apie valdžios daromą įtaką teismų veiklai, apie teismų nepriklausomybės pažeidimus Lietuvoje. Už konsultacijas ar dalyvavimą teismo procese bus apmokėta pagal susitarimą (…)Asmeniškai ir su žymiausių teisininkų pagalba dviejuose… Skaityti daugiau »

Juozapas ---taigisui

Kas per naujienos?
Aj au tavo ruskija nebe galingiausia deržava?
Taigi kiek laiko plėšei telniažkę nuo pilvo kaip koks matroskinas ir še tau – deržava nebe deržava….
Dochodiaga.
Kas atsitiko?
Apsivalgei ko?
(Vat šelmė Liepa-pakišo „receptuką”).
Tai gal jau ir krymnaš -ne vaš?
???
Žinai, pupsikai, o man atrodo, … kad tu čia durnių volioji.
Mintiju, kad tu čia vis rūpiniesi jūsų Rezidentės užapakaliuko priedanga.
Kuo tu labiau stengiesi, tuo labiau tie įtarimai stiprėja.

Taigi

Paskaitykit Ekspertai Eu.

o visi

vaikapisiai nesioja usus ? ar buna pedofilu be usu,su trumpais usais,su ilgais usais… o gal usus kai kurie galimai vaikapisiai augina,kad pridengtu kokias demes,apgamus… ???

149
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top