Žmogaus teisių ekspertė: CŽV kalėjimas Lietuvoje pripažintas politiniu lygiu

„Žinių radijas“

Buvusiam Rumunijos prezidentui Ionui IIescu pripažinus, jog jis leido JAV Centrinės žvalgybos valdybai kurti savo objektą Rumunijoje, o prieš keletą mėnesių ir buvusiai Lenkijos vadovybei prisipažinus bendradarbiavus su JAV dėl tokio objekto steigimo šalyje, Lietuva liko vienintelė iš tų trijų valstybių, kurioje, kaip įtariama, veikė slapti suėmimo centrai, ir tokio politinio prisipažinimo nebuvo. Visgi Žmogaus teisių stebėjimo instituto patarėja teisės ir politikos klausimais Mėta Adutavičiūtė „Žinių radijui“ nurodė, kad Lietuva atliko parlamentinį tyrimą, ką galima laikyti politiniu CŽV kalėjimo šalyje fakto pripažinimu.

„Parlamentinio tyrimo ataskaita, paskelbta 2009 metais, ir atliktas parlamentinis tyrimas iš dalies gali būti laikomi politiniu to fakto pripažinimu, nes ten buvo nustatyta ir paskelbta, kad CŽV pateikė prašymą steigti centrus vykdyti programą ir atgabenti kalinius į Lietuvą, taip pat buvo nustatyta, kad tie centrai veikė“, – laidoje „Aktualioji valanda“ sakė M. Adutavičiūtė.

Ji pažymėjo, kad iki galo nebuvo nustatyta, jog į tuos centrus buvo atvežti suimtieji – tai buvo palikta Generalinei prokuratūrai.

„Gaila, kad pačiai Prokuratūrai taip ilgai užtruko tą išsiaiškinti ir ištirti. Mes turime praėjusius šešerius metus ir vis dar vykstantį ikiteisminį tyrimą. Mūsų nuomone, tas tyrimas galėtų būti efektyvesnis ir Prokuratūra tai daryti efektyviau“, – kalbėjo M. Adutavičiūtė.

Ji priminė, kad JAV Senato žvalgybos komiteto ataskaitoje atskleisti faktai lėmė, kad Lietuvos generalinė prokuratūra atnaujino tyrimą:

„Toje ataskaitoje aprašytos aplinkybės pačiai Prokuratūrai pasirodė pakankamai reikšmingos, nes jie ikiteisminį tyrimą gali atnaujinti tuo pagrindu, jei informacija yra nauja ir reikšminga tyrimo baigčiai. Tik norėtųsi tikėtis, kad Prokuratūra aktyvesnį vaidmenį vaidins, ne tik pasyviai lauks informacijos iš JAV, bet ir atliks čia kažkokius tyrimo veiksmus“, – sakė M. Adutavičiūtė.

Ji taip pat pažymėjo, jog JAV Senato žvalgybos komiteto ataskaitoje buvo nurodyta, kad už suėmimo centro steigimą Lietuvoje, įvardintu „violetiniu“, buvo mokami pinigai:

„Pinigai minimi ir aprašant „violetinio“ suėmimo centro steigimą, kad jie buvo kažkam sumokėti. Informacija apie tas lėšas žiniasklaidai buvo paskelbta ir parlamentinio tyrimo metu. Prokuratūra, atlikdama ikiteisminį tyrimą, ir tą turėtų aiškintis“, – sakė ji.

Parengė Ieva Kazlauskaitė

ziniuradijas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pravilno, tovariščiai

visa TM, VRM, GP, AT, KT ir kita teisėsauga valdoma KGB.
didžiausias nusikaltimas prieš rusų tautą ir Leniną, Staliną, Putiną jei ČŽV čia kištų savo purvinas letenas.

Taip

Anot Juknevičienės buvo priimta valstybinė pozicija. Taip kad vse koncy v vodų.

Lina

labai nepasitikiu Žmogaus teisių ekspertais…….

Beta

Lietuvoje žodį prokuratūra, jei kalbame apie valstybinės valdžios organą prižiūrintį įstatymų vykdymą, patraukiantį teisman jų pažeidėjus, palaikantį teisme kaltinimą, atstovaujantį teisme nagrinėjant bylas valstybės interesams, reikia rašyti kabutėse „prokuratūra”.

....

Tai ka pasakys tie melagiai kurie visa laika teige jog kalejimu nebuvo . Ir tai dare auksti pareigunai ,tai kaip tokiais tiketi ir pasitiketi . MELAGIAI ,kur kyso jusu ausys ,kada atsiprasysite visos Tautos uz melavima ir pasakysite tiesa ,kas pasidalijo tuos milijonus doleriu gautus is JAV.

Nus

„Žmogaus teisių ekspertė: CŽV kalėjimas Lietuvoje pripažintas politiniu lygiu”. Prisiminkim ką tuo klausimu sakė Adamkus?

yra kaip yra

neprisipazinimas realiai parodo korupcijos lygi Lietuvoje. O cia Lietuvai nera lygiu, deja. Pirmaujame Europoje, net Rumunijoje daugiau tiesos.

Pastebėjimas

Violetinis kalėjimas, violetinė revoliucija, pasinaudojant išgalvota pedofilija. Dabar aišku, kodėl violetinį judėjimą taip rėmė Dėdulė su Magnolija. Galiausiai violetinio judėjimo dalyvė, ne organizatorė, Venckienė atsiduria Jungtinėse Valstijose.

prisiminkim,

pirmoji CŽV kalėjimų klausimą pakėlė Prezidentė. Tada visa spauda suvilnijo – ką jūs, kokia nesąmonė… O, pasirodo, ji kaip visada buvo teisi.

įdomiau kitkas

būtent KODĖL TIE CŽV KALĖJIMAI BUVO KURTI KUBOJE, GUANTANAME IR TIK POSTSOVIETINĖJE ERVĖJE? Ar kas nors turite atsakyma? a?

cit

Čia šokas praktiškai ištinka dažną, kai paaiškėja, kad tas nieko neva nežino apie slaptuosius CŽV kalėjimus Lietuvoje. Iš kitos pusės užsimenama, kad tai galįs būti paprasčiausias Krembliaus pakalikų pijaras!

Bet Seimo atatinkamos komisijos konstatavo faktą, kad slaptieji CŽV kalėjimai Lietuvoje vistik biskį iš principo galėjo būti arba ne.

o štai dabar jau ir Amnesty International skelbia, kad iš Maroko dar 2005 kažkoks lėktuvas skrido į Vilnių, galimai kalinius kažkokius veždamas… bet ir Kirkilas, sako, nieko apie tai negirdėjęs..

cit cit

CŽV dar angliškai užvadinama kaip CIA ir Centrinė Žvalgybos Valdyba, o Lietuvoje neretai minima dėl kokių tai Slaptųjų CŽV kalėjimų arba kokių tai įkalinimo ir tyrimo centrų, kurie buvo kaip įtariama, kažkur vos ne Turniškėse, o Valdas Adamkus apie juos galimai nieko nežinojo, kaip nežinojo ir VSD, tačiau sužinojo ir paskelbė Dalia Grybauskaitė, bet faktų taip ir niekas neišaiškino, nes kaltų ir nubaustų nebuvo. Čia dar galim prisiminti, kad savo įkalinimo centruose nuo seno CŽV galimai naudoja visokį smegenų plovimą ir kitus metodus, pradedant elektrokonvulsine terapija ir baigiant neuroleptikais, nes taip dar MK Ultra programoje jie išmoko. O dar gi žinoma, kad būtent CŽV užsakymu gaminami ir psichotronai visokie – TATUEC, MEDUSA ir kitokie modeliai, taip kad kai išgirstate balsus… Skaityti daugiau »

cit cit

Lietuvoje elektrokonvulsinė terapija gan plačiai taikoma jau kelis dešimtmečius, duoda puikius rezultatus. Plačiausiai naudojama Naujosios Vilnios psichiatrinėje ligoninėje, taikaint kokybiškus „Somatics” ir „MECTA” firmų aparatus, kaip ir senesnius, tarybinius. Lietuvos psichiatrai turi gilią elektrokonvulsinės terapijos taikymo patirtį, yra mokęsi šių metodų Kaščenkoje, išklausę Snežnevskio paskaitas.

Daugelio Lietuvos psichiatrų nuomone, elektrokonvulsinės terapijos taikymas yra nepakankamai platus, ji taikoma vos keliems šimtams pacientų per metus, retai kada – daugiau kaip tūkstančiui. Daugelio psichiatrų manymu, elektrokonvulsinės terapijos kabinetai turėtų būti visose psichiatrinėse klinikose, ambulatorijose ir net poliklinikose, jie padėtų efektyviau gydyti neurozėmis bei depresijomis sergančius ligonius. Itin patartina elektrokonvulsinę terapiją taikyti vaikams, nes ji neturi neigiamo poveikio, būdingo neuroleptikams.

pašaliniai šoko terapijos poveikiai

Pašalinių poveikių pastebėta nedaug – dažniausiai tai nuo kelių minučių iki kelių valandų trunkantis ligonio sumišimas, nesiorientavimas aplinkoje, silpnumas, kartais – širdies infarktas ar galvos smegenų insultas. Tam, kad terapijos metu ligonis nevalingai nesituštintų, patariama prieš terapiją jį priverstinai nuvesti į tualetą. Neretai pastebimas smegenų pabrinkimas, uždegimas – šiuo atveju gydymą galima tęsti, taikant priešuždegiminius vaistus, kartu galima taikyti trepanaciją. Mirties atvejai reti. Atminties sutrikimai po intenesyvios ilgalaikės terapijos nesunkiai išgydomi, pacientą mokant buitinių įgūdžių (valgyti, tuštintis tualete ir pan.), lengvesni atminties sutrikimai išgydomi, mokant pacientą įprastų dalykų (skaitymo, rašymo, apsipirkti parduotuvėje ir pan.). Iš rimtesnių sveikatos sutrikimų dažniausiai pastebimi savaiminiai galūnių (rankų ir kojų) kaulų lūžiai ir galūnių išnarinimai, žandikaulių išsinarinimai, šonkaulių lūžiai, stuburo lūžiai, dantų išlūžimai, liežuvio nusikandimai,… Skaityti daugiau »

terpinė metodika

Klasikinės elektrokonvulsinės terapijos atveju žmogui prie galvos pritvirtinami elektrodai, per kuriuos leidžiama kintamoji (~50Hz) srovė (vadinamoji terapija sinusoidine srove arba sinusinė elektrokonvulsinė terapija), įtampa palaikoma nuo 110 iki 250 voltų (priklausomai nuo to, kokia yra elektros tinklo srovė). Bendras terapijos seansas trunka nuo 15-30 sekundžių (vienas 1-5 sek. trukmės poveikis) iki 15 minučių (3-4 poveikiai su kelių minučių tarpais tarp jų). Teigiamo efekto atveju pacientą ištinka konvulsijos, kurias vėliau pakeičia pilnas atsipalaidavimas su amnezija. Tuo atveju, jei pacientas praranda sąmonę, konvulsijos jo neištinka ir seansas kartojamas, padidinus įtampą. Tam, kad pacientas nesipriešintų, jis įtvirtinamas ant terapinio gulto, taip pat jam gali būti suleista raminančiųjų vaistų. Modernesni elektrokonvulsatoriai leidžia panaudoti aukštesnes (kai kada – iki 9 kilovoltų, nors dažniau – iki… Skaityti daugiau »

terapijos platintojas Sniažnevskis

Akademikas Andrejus Vladimirovičius Snežnevskis – tai progresyviausias ir garsiausias visų laikų psichiatras, garsusis gydytojas, per žymiąją 1951 Pavlovo konferenciją sutriuškinęs genetiką, psichologiją, psichoterapiją ir kibernetiką taip, kad šie pseudomokslai daugiau gyvuoti negalėtų.
/
Akivaizdu, kad visokios psichikos ligos vystosi daugiausiai antitarybinėms asmenybėms ir visa antitarybinė veikla yra aiškus simptomas, rodantis, jog pacientui mažų mažiausiai prasidėjo vangioji šizofrenija.

Akademiko Andrejaus Vladimirovičiaus Snežnevskio p

Akademikas Andrejus Snežnevskis buvo vienas iš garsiausių ir žymiausių pasaulio psichiatrų, sukūrė vieningąją psichiatrijos teoriją, įvedė svarbiausiąją ligą – vangiąją šizofreniją bei sėkmingai apjungė naujausius psichiatrijos pasiekimus su geriausia tarybine ped.agogika, kurta Antono Makarenkos. . Būtent Akademiko Andrejaus Snežnevskio dėka per Chruščiovo atšilimą ir buvo pradėta vykdyti garsioji lagerių reforma, nes kaip žinia, prieš tarybinę santvarką gali prieštarauti tik psichikos ligoniai. Todėl konslageriai imti uždarinėti, o vietoje jų pradėtos steigti milžiniškos psichiatrijos klinikos, kur būtų imtasi ir teisingų perauklėjimo metodų, ir tinkamo gydymo neuroleptikais bei elektrokonvulsine terapija. , Akademiko Andrejaus Snežnevskio nuopelnų nepamirš tarybinė liaudis, nes jis parodė kelią į ateitį, jis pats asmeniškai diagnozavo tuntams disidentų aiškias psichikos ligas, o bendradarbiaudamas su MGB ir KGB, padėjo šioms organizacijoms atsisakyti… Skaityti daugiau »

 Snežnevskis modernios  psichiatrijos įkūrėjas

Pagal Akademiko Andrejaus Snežnevskio darbus, mes dabar žinome, kad visos psichikos ligos prasideda nuo paprastų pirminių simptomų, kurie dėsningai sudėtingėja ir gilėja, progresuojant ligos eigai. Todėl kiekvienas psichopatologinis sindromas parodo atatinkamą bendrapatologinę būseną, patiriamą paciento, nes patogenezė visais atvejais būna bendra, susijusi su pakitusia žmogaus galvos smegenų fiziologija. Pagrindinės psichopatologinės stadijos, vystantis psichikos ligoms, būna šios: Asteninis sindromas – pirminė stadija, nuo kurios prasideda visi be išimčių psichikos sutrikimai Afektiniai sindromai, pasireiškiantys įvairiomis formomis: Depresija Manija Neurotiniai sindromai, kuriems būdinga sunkesnė simptomatika: Isterija Obsesija Hipochondrija Depersonalizacija Dismorfofobija Sunkesnės stadijos, kuriose reiškiasi šizofrenija ir epilepsija, pasižymi dar sunkesniais sindromais, kurie jau eina paeiliui, nes šioje asmenybės irimo stadijoje psichopatologinės būsenos atspindi tipinius ligos eigos etapus: Paranoja Haliucinacijos Haliucinaciniai-paranoidiniai reiškiniai Parafrenija Katatonija… Skaityti daugiau »

 Smegenų plovimas

Smegenų plovimas – gi visai paprastas būdas, pasirodo.
Tai esminis smegenų plovimo tikslas visada vienas: padaryti, kad žmogus mastytų kažką, ko reikia arba nemastytų ko nors, ko nereikia. Tai metodų tam irgi daugybė įvairiausių, pradedant šiurkščiais ir stebėtinai efektingais, kaip elektokonvulsinė terapija ir baigiant švelniais ir visai nepastebimais, kaip propaganda…

 Smegenų plovimas

Dar yra toks klasikinis, dar MK Ultra laikais išvystytas smegenų plovimo metodas – tai vadinamasis psichodraivingas, kai į ratu suklijuotą magnetofono juostą įrašytas pranešimas, kurį pacientui groja kas nors kelias paras iš eilės, ganėtinai juntamai paveikia mąstymą. Dar labiau paveikia mąstymą, jei kaitaliojama keliolika skirtingų, tačiau tarpusavy semantiškai susietų pranešimų. Vėlesniais laikais psichodraivingas buvo patobulintas, įvedant ir vizualinę sudedamąją, kai kartu su audialiniais pranešimais yra perduodamas ir vaizdas (kad pacientas neužsimerktų, akių vokai fiksuojami). Efekto sustiprinimui padeda įvairūs preparatai, pvz., psilocibinas, taip pat – ECT, kurios procedūros padeda išvalyti paciento atmintį ir taip pagerinti perduodamos informacijos įsisavinimą. Itin pagerinti efektai pastebimi tuo atveju, kai pacientas kartu su pranešimais yra tikslingai stimuliuojamas: tam tikros elgsenos modelius draudžiantys pranešimai kombinuojami su nepasitenkinimo… Skaityti daugiau »

 Smegenų plovimas

Neuroleptikai
irgi kaip duoda į smegenis, tai irgi įkalt belenką galima, kai dozės didelės duodamos – taigi ne veltui haloperidolis ir aminazinas buvo pagrindiniai KGB preparatai. Gerai uždozavus, žmogui taip stogas pavažiuoja, kad jis ir į bažnyčią vaikščiot pradės…

Tik tas nepatogumas su neuroleptikais, kad žmogus, kai jais užpumpuotas, nors ir pasidaro imlus ir nekritiškas, betgi apglušintas, tai kol kokį dalyką jam išaiškinsi, tai vietoj pusvalandžio gali pusę savaitės sugaišt. Betgi kita vertus, jau kai užsifiksuoja galvoj, tai ganėtinai giliai irgi efektingai.

 Smegenų plovimas

Ir dar visoks smulkus bullshitas .Tai dar kaip papildomi dalykai, puikiai tinka informacijos kontrolė, kitaip tariant – griežta propaganda: jei jūs gausit tik tuos duomenis, kuriuos leidžiama, kaip Putino rosiejoj, ar Kadyriovo čečėnijoj, o negausit tų, kurių neleidžiama – tai ir mintysit taip, kaip reikia. Tai valstybėse tuo paprastai visokios Tiesos ministerijos užsiima, o kai konkrečiai kam prireikia prakrušt protą – tai tiesiog kelis žmones pakiša, katrie šneka, ką reikia, o neigia viską, ko nereikia. Tai tarp kitko, šitas metodas sektose ganėtinai irgi populiarus. . Tai dar žinoma, kad dar tobulesnė metoda – tai semiotika, kur degeneratai propagandininkai viską apverčia aukštyn kojomis, juodą paverčia į baltą, o baltą paverčia į juodą, viską sumakaluoja ir žmonės išsikrausto iš proto. . Arba… Skaityti daugiau »

ILiustracija

Arvydas Anušauskas – gi tasai žymus seimūnas, katrasai atrado CŽV kalėjimus Lietuvoje, dėl kuriųjų Povilas Malakauskas tyliai atsistatydino, paskelbęs, kad visai ne dėl jų atsistatydina.

Tai dar žinoma, kad Arvydas Anušauskas ilgai dirbo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre, o ir knygą netgi apie KGB veiklos metodus parašė, taip kad neabejotinai sąmokslų specialistas!

ILiustracija

O anąkart Povilas Malakauskas STT vadovo poste pakeitė Valentiną Junoką, nes, ko gero, tas jau taip nusišnekėt ėmo, kad visiems baisu pasidarė. Nu, tada ten tarnyboje biškį tvarkos daugiau stojo, tai paskum Povilas Malakauskas tapo saugumo vadu. Ten jis stojo po to, kai buvo išnaikinami Politiniai pūliniai ir Gangrena. Tai va, dabar jau ir čia, pasak Degutienės, bus aiškiau, nors Horoskopai sako, kad nifiga aiškiau nebus – Povilo Malakausko pasitraukimas gali reikšti, kad departamentas jau dirba gerai … Nors yra manančių, kad Malakauskui atsistatydint padėk K. Girnius… Dainius Dabašinskas – gi tasai garsus VSD generalinio pavaduotojas, katrasai ir į Turniškių skandalą buvo įsivėlęs, ir dar kažkokių ten kurmių ieškojo, kurie kažkokią informaciją kažkur mat nutekina. O paskui dar Seimo komisija… Skaityti daugiau »

ILiustracija

Arvydas Pocius – skandalingasai VSD vadas, Dariaus Jurgelevičiaus viršininkas, siejamas su Pociūno žūties skandalingu tyrimu ir netgi melagingais gandais! Adamkus susikompromitavo savo vardą, metus laiko neatleisdamas Arvydo Pociaus iš pareigų, o jau šį atleidžiant, kilo kalbos apie kažkokį keistą valstybinio buto privatizavimą. Gi čia ir vėl jau skandalas taip nušviestas, kad Pocius jau daugeliui tapo bendriniu žodžiu, simbolizuojančiu VSD veiklą, dar ir susietu visaip su valstybininkais. Štai dabar jau aiškūs faktai paskelbti[, kad šisai Arvydas Pocius matomai buvęs KGB rezervistu, taip kad čia iš to ir kyla visokios išdavos. ——- Arvydas Pocius Valstybės saugumo departamento generaliniu direktoriumi Lietuvos Respublikos Prezidento Artūro Paulausko dekretu buvo paskirtas 2004 m. balandžio 30 dieną. 2006 m. gruodžio 22 d. Arvydas Pocius įteikė Prezidentui Valdui… Skaityti daugiau »

Tai ką?

ar tai išeina, kad „CŽV kalėjimą” Lietuvoje kūrė VSD vadovas, KGB rezervistas Arvydas Pocius, kurį į šį postą paskyrė dabartinis Seimo nacionalinio saugumo vadovas A.Paulauskas, tada laikinai ėjęs prezidento pareigas?

jo...

Pasaulis yra galingas istatymais

jo...

Pasaulis yra galingas istatymais

jo...

Pasaulis yra galingas istatymais

hmm..

šiuos komentarus skaitant nuo pradžių, atsiveria gan įdomus conspiracy

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top