Žurnalistai plojo STT pareigūnams

Per šiurkštus ir pernelyg viešas Lietuvos valdžios spaudimas žiniasklaidai išprovokavo žurnalistų protestą. Pirmadienį prie Specialiųjų Tyrimų Tarnybos (STT) būstinės Vilniuje surengtas piketas, kuriuo išreikštas nepasitenkinimas tarnybos veiksmais prieš naujienų agentūrą BNS.

Susirinkę žmonės, tarp jų buvo ir „ žinomų žiniasklaidos veidų“, ironiškai paplojo STT agentams „už gerą darbą“. Tokiu būdu buvo neigiamai įvertintas pernelyg brutalus, viešai žeminantis ir ligi šiol egzistavusią darnaus bendradarbiavimo dvasią pažeidžiantis valdžios spaudimas žurnalistams.

Primename, kad praėjusią savaitę STT agentai iš Seimo, stebint kitiems žurnalistams, išvedė BNS darbuotoją Jūratę Skėrytę. Ji buvo apklausta tyrimo dėl Valstybės Saugumo Departamento (VSD) slaptos pažymos nutekinimo. Buvo apklaustos ir kitos BNS darbuotojos, Jūratės Damulytės namuose vaikų akivaizdoje atlikta krata. Toks STT viešas jėgos demonstravimas sukėlė žurnalistų ir politikų pasipiktinimą. Jį pasmerkė premjeras Algirdas Butkevičius, opozicijos lyderis Andrius Kubilius, Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top