Airijoje žmonės blokuoja kelius, kovoja prieš migrantų perkėlimą į jų gyvenvietes

laikmetis.lt

Airijos kaimų gyventojai, norėdami neleisti vyriausybei perkelti prieglobsčio prašytojų į savo bendruomenes, ėmėsi statyti barikadas ir kelių kontrolės postus.

Penktadienį Leitrimo grafystėje esančio Dromahairo vietiniai gyventojai ėmėsi drastiškos priemonės ir aptvėrė kaimą, pasklidus gandams, kad Integracijos departamentas planuoja į jį autobusais įvežti dešimtis užsieniečių be išankstinio bendruomenės lyderių sutikimo.

Pasak laikraščio „Irish Examiner”, aplink kaimą esančiuose keliuose buvo įrengti trys kontrolės punktai, o Dromahairo susirūpinusių gyventojų asociacijos nariai pastatė užkardas ir tikrino automobilius, norinčius įvažiuoti į vietovę.

Pastarosiomis dienomis protestuotojai išreiškė nepasitenkinimą, kad į miestelį gali atvykti migrantų, ir kaip pagrindinius rūpesčius nurodė saugumą ir viešųjų paslaugų prisotinimą.

Airijos vyriausybė penktadienį nebandė perkelti migrantų, o miestelio piliečių asociacija pirmadienį patvirtino gavusi raštišką integracijos ministro Roderico O’Gormano patvirtinimą, kad nauji atvykėliai į miestelį nebus perkelti, jei vietos gyventojai „pakankamai neįsitrauks”.

nauji atvykėliai į miestelį nebus perkelti, jei vietos gyventojai „pakankamai neįsitrauks”

Laiškas organizacijai išsiųstas po to, kai Integracijos departamentas sekmadienį surengė susitikimą su vietos parlamento nariais Frank Feighan, Martin Kenny ir Marian Harkin.

Vyriausybė planuoja kaime esantį viešbutį „Abbey Manor” pritaikyti dešimtims prieglobsčio prašytojų, tačiau susiduria su įnirtingu pasipriešinimu, kaip ir keliuose kituose šalies miestuose ir kaimuose.

„Jei bus susitarta dėl sutarties, tikimasi, kad šį turtą bus galima pradėti naudoti. Dėl talpos ir konfigūracijos bus susitarta tik tada, kai derybos pasieks galutinį etapą, tačiau tikimasi, kad atvyks maždaug 155 asmenys”, – anksčiau sakė vyriausybės atstovas spaudai.

Panašios scenos buvo stebimos Rosslare uoste, kur vyriausybė bando atsisakyti planuojamo apleisto viešbučio pertvarkymo į slaugos namus ir pasirūpinti šimtais suaugusių vyrų migrantų.

„Tarp to, kiek pabėgėlių šiuo metu turime Rosslare Harbour, ir to, kas planuojama Great Southern teritorijoje, tai reiškia, kad šis kaimas bus priėmęs daugiau nei 700 migrantų. Tai atitiks maždaug trečdalį vietinių, nusistovėjusių gyventojų, nesuteikiant jokių papildomų paslaugų ar nuostatų”, – šio mėnesio pradžioje sakė vietos tarybos narys Geras Carthy.

ŠaltinisREMIX NEWS

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tokios tokelės

Miestelyje 2000 gyventojų, o integracijos ministerija (pavadinimas kaip iš “1984”) ketina perkelti 700 arabiškų ristūnų, ką jau ten mūsų Domeikava ir jos problemos 🙂

blue yellow zov marinie

…jooo,toks arabisku skakunu tabunas…ne juokas.O domeikavieciai saunuoliai….bent bando gint savo teises,pagarba.Manyc,kad pasiseks,labai jau nedobra wolia ju bijojo….

blue yellow zov marinie

…koks kosmaaaras,saunuoliai airiai,kad priesinasi…..Musu laukia tas pats…

Flavius Claudius Julianus

Paganism in twelfth century Europe. European beliefs still extant prior to the Northern Crusades
https://www.youtube.com/watch?v=K2bb35w8dS0

Why

Child sacrifice.Pagan ritualistic killing of children.

https://youtu.be/Nm0Uucbq0js?si=gWJMr43hRS42aHUL

blue yellow zov marinie

…fuck off,damn fucker asshol,go away from our native asshol or speak lithuanian..

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top