Algimantas Rusteika. Apie apsimelavusį „Lietuvos rytą“ ir jo „žurnalistą“, provokavusį neramumus

LRytas rodo atvirą melą – prieš mitingą buvo „užpultas“ LRyto žurnalistas! Paties „užpuolimo“ įvykio nerodo, bet pateikia daug nuotraukų su „žurnalistą“ apspitusiais piktais vyrais.

Iš tikrųjų buvo atvirkščiai. Dvimetrinis „žurnalistas“ pats atakavo moterį, mokytoją, mitingo organizatorę, abejingai stebint policininkams, kurie privalo susirinkimo organizatorius ginti nuo provokatorių. Susimušusių aikštėje futbolininkų judesiu „žurnalistas“ pilvu smūgiavo mokytojai ir vos jos nepargriovė. Pribėgę vyrai stojo moters ginti, toliau ramiai stebint pareigūnams. Tai buvo dar viena nepavykusi provokacija muštynėms sukelti.

Tokia mūsų „žurnalistika“. Tiesiog pažiūrėkit patys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
fungicidas

Gauleiterių kolaborantai – moka tik savus engti, o prieš įsibrovėlius tik išsiskėsti tegali.

Paulius

gal, vis tik, vadinkime dalykus savais vardais? Nėra jokio „Lietuvos ryto“, yra tik modernizuota „komsomolskaja pravda“

ASDASDE

Ar čia toks pats dvimetrinis išgama, kaip tas policijos sambistas, kurį sumušė Venckienė policijai šturmuojant jos tėvų namą? Žinote, vyručiai, šis nutikimas – dvimetrinis stulpas stumia moterį – pats šlykščiausias mano maatytas nutkimas. Jeigu tas moterų mušikas iš tikrųjų yra „Lietuvos ryto” žurnalistas, tai jau šiandien jo nė kvapo neturėtų būti „LR” redakcijoje.

Pedofilų ir melagių rytas

Toks tikrasis šios iškrypėlių valdomos purvasklaidos pavadinimas, prisimnkime Pociūno apšmeižimą, iki dabar besitęsiantį melą apie Garliavos įvykius, dabartinį koronos aferos propagandą. Šūdlaikraštis, trumpai sakant.

Žurnalistas homoseksualus

ir už lygias (visų 72) lyčių teises – todėl ir stūmė.

tas suskis

jau įsirašė į istoriją ilgammmmmmmmm……………………..
Ateis diena, kai rasim.

vaje

Na, ir brudas. Kažin jis taip ir savo motiną stumdo, kai ta kuo neįtinka? Baisi gėda šitaip elgtis vyrui ir dar žurnalistui. Turėtų mest lauk tokį.

ech

jeigu mes būtumėm vieningi,nežiūrėtumėm visi lietuvos ryto televizijos ,tv3 ir t.t.,neskaitytumėm geltonosios spaudos (lrytas.lt),jau seniai būtų pasibaigusios plandemijos,jų skleidžiami melai,žmonių marmaliavimai,bauginimai ir visos kitos nesąmonės,o tik tiek nedaug tereikia-būti vieningiems ir nors kiek mąstyti galva

ne vien

Tai renginyje maskatavosi ir ne kartą savo aktyvios „revoliucinės” veiklos metu LGBT „teises” gynęs Paleckis. Ir pateko į visų lietuviškojo zombojaščyko ruporų objektyvus. Ar reikia stebėtis, kad po to jis buvo nuteistas 6 metams kalėjimo, o ne 9-iems? 🙂

Šlovė Lietrydžiui

Žurnalistas – SS- mogikas.

stasys

A.Rusteika mes juk nematome pilno vaizdo ? Stumdyti moterį negarbinga tokiam vyrui , bet iš tos mokytojos visko galima tikėtis provokacijomis . Nemanau kad tas žurnalistas pradėjo konfliktą pirmas , juk ir taip aišku kas nuolat pakliūna į tokias konfliktiškas situacijas ? Spėju ta ‘astrauskaitė’ trukdė žurnalistui atlikti jam pavesta darbą lipdama ant kulnu. Puse tiesos irgi melas , o tos krokodilo ašaros pačiam irgi nedaro garbės .

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top