Algimantas Rusteika. Tada buvom nukariauti – dabar mus nusipirko

Tada buvom nukariauti – krauju, jėga, mirties baime. Nusileidom ir bijojom, bet buvom pilni nugalėtųjų neapykantos ir jautėmės teisūs. Nugalėtojai savotiškai gerbė mus kaip įveiktą, bet drąsią tautą, kuri kovojo, pralaimėjo, bet susikūrė didesnį už juos gerbūvį net nugalėta. Mes buvom Rytų Vakarai.

Dabar mus nusipirko. Taip pat bijom, bet prarasti darbus, paskolas, duonos riekę su sviestu ir geresnę mašinikę. Ir esam pilni parduotųjų gėdos, ir nesijaučiam teisūs, tik jaučiamės išduoti. Vakarėlio užsakovai niekada negerbia nusipirktos merginos, parsidavusieji negerbia savęs. Gerbūvis yra mūsų kaina. Esam Vakarų Rytai.

Vidinio okupanto valdomiems visada sunkiau negu pralaimėjus Atilai. Didesnė skirtis tarp Mes ir Jie, daugiau pasimetimo ir neapykantos, mažiau bendrumo ir meilės. Parduotam ir išduotam savųjų sunku pasitikėti ir jaustis laisvam. Teks daug ko išmokti ir praeiti visas pamokas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
O kas

mus pardavė

to ;o kas...

Savi,deja

Taip

Vidinio okupanto valdomiems—tiksliau valdomiems landsbergio klano, dvigubų standartų,kreivos teisesaugos, įtartinų valstybės struktūrų.Vargsė Lietuva.

Vienas iš geresnių pamąstymų

apie Rytus ir Vakarus.

DEJA

Rusteiką isdave ir Nacionalinis Susivienijimas ir Tiesos.lt.
Tiesos.lt nespausdina visų Rusteikos straipsnių, NS gina žmones, kuriuos Tiesu nespausdinamuose straisniuose kritikuoja Rusteika. Kad nuvyktų į Šeimų maršą Rusteika turėjo susipenduoti NS partijoje. Išduoda savi. Deja.

> O kas

Kas mus pardavė? Patys parsidavėme, kas yra skaudžiausia.

Nepasirašysiu

Na autorius ir analfabetas. Norėjo pasirodyt, kad žino tokį Atilą, bet pasirodė, kad nežino, kas Atilą su Lietuvos istorija sieja 😀
Kas per plūgų šalis – kai tik išsižioja, taip ir nutinka.

Stanislovo Tomo sveikinimai Tiesos komentaroriams

Ačiū brangieji, kad puolate NS. NS taip nepuolama net ekspertai.lt

>>o kas

dirigavo tas iš balkono, kuriam amžinai nepakanka statuso

Kis

sovietus galima ir pamirsti,mes seniokai nejauciam gedos,nes pralaimeta stipriam priesui,kuris beje bijodamas musu pataikavo,tad ir buvome rytu vakarai.Turejau garbes bendrauti suvyrukais is ministeriju tai publika masviske,bet jie stebejosi,kaip mes gerai gyvename ir tvarkomes.Siandiena mus varto su KGB pagalba senas ozys,nevykelis muzikologas ir stukacius ir mes dejuojame ivardindami kazkokius vakarus ir savas bedas,kai visi zinome kad kalta tik vienas puszmogelis vardu vicka,jis nuo gimimo nejautes mamos meiles,galdesi ten kuriems tokios butybes ir reikalingos.Siandiena jo vagiu niekas issizioti negali ,nors tui meto milijonas nuplauke i sio padaro kisine.Blogi mes patys ispuoselejome,tad teks pavargti.Manau tauta tai sugebes,leti esame mes vaga varome valstietiska.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Nepanikuok Algimantai.
Jau 8 paskutinieji seimai yra a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, seimas – antikonstitucinė (neteisėta) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą internete: ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo.
***
Lietuvos pirkėjų aferistų maklės nesiskaito. Lietuva bus laisva ir nuo tokių aferistų.
______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 gegužės 11

ah1

už centą.

aga

Tada de facto irgi nupirko. Virshuneles. Tamsus ir neprogresyvus kaimieciai paskui pries okupantus miskuose kovojo. O progesyvus ir sviesus „Tarybines Lietuvos” radakcijose dirbo ir Marijampoles apskrityje tuos kaimiecius auklejo – iki mirties.

O dabar tu progresyviu suneliai, dukreles ir anukai vel valdzioje sedi ir aiskina ta pati – kokie jie, kolaborantu palikuonys yra sviesus ir progresyvus. O kiti – shunauja.

Raimundas

Nenupirktų, jei neparduotų. O parduoti buvo ir tebėra jų tikslas. Juk mankurtai neturi Tėvynės.

tiek

na nupirko/pardavė – labai jau subjektyvūs dalykai. Prekyba – pasaulinis ,ne lietuviškas atradimas…Bet palygint vis tiek prasminga : na kodėl Norvegija , Švedija , Danija ir jų valdžia elgiasi tiesiog diametraliai priešingai savo žmonių atžvilgiu lyginant su „mūsiške” . Be kabučių jau ir parašyt nebeišeina , nieks nesupras …O didžiulę reikšmę ,manau, čia turi jų geografinė padėtis plius buvusių vikingų (laisvų žmonių) tautų praeitis.Lietuvos valstybei teko žymiai didesni išbandymai , okupacijos , svetimšalių grobimai ėjo vienas po kito .Už tai po 1990 m.realią galią turėję puolė kuo greičiau grobstyti šalį , nes nieks netikėjo ,kad ji gali išgyvent bent jau iki šios dienos – t.y. tuos paskutinius 30 m. T.y. realią valdžią ,nežiūrint visų gražių kalbų, užgrobė visai ne Lietuvos… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Papasokikte eilinaim Jonui is Kalaby-skio, kad kazkas kazka nupirko:
– Ai, jo, tikrai. Nupirko…ale tai klausyk, o kiek dave?
– Kazkur 3 centus…
– A, jo. Tada geda. Nagi durnius…
—————-
agui: Tai ir bedavojama , ir kompensacijas bando islupti ne uz tai,kad 1940 nupirko, o uz tai ,kad apgavo! Zadejo,kad bus kaip 1913 (ukio nesugriaus, holopus leis dulkinti lietuviskai) tik durnysciu su „grazdanke”(prievarta ivedinejamos kirilicos vietoj lotynu raidyno) nebus. O kai gavo, tai apgavo.
Kitaip Lietivoje nebuvo ir …(del bus /nebus galvos neguldau- ne pranasas), nes tai lietuvio mentalinis modelis. Parsidavimas ,prostitucija tautoje smerkiami TIK JEIGU PARSIDUOTA PERNELYG PIGIAI.
Ir elitas, valdantieji, tokie ne del to, kad kazkas nuleido juos i Lietuva – tokius tauta pasirinko.

stasys

Algimanta kažkas nupirko ? Reikia tik džiaugtis , o jei dar sulygote visiems tinkamą kainą yra proga švęsti . Ną taip , labai norisi būti pačiam tuo kuris visus perka ir oriai atkisus pilvą vaikščioti tursenant nukarusias savo žandenas ,o jei dar nykščius užkišus už kelnių diržo įkvėpti laisvės oro ..va čia tai gyvenimas . Man atrodo jog autorius ši postą parašė piktas po tiltu , kaip ne kaip ten vienintele reali vietą likusi kurios niekas nesigviesia nupirkti .

Raigerdas

Gerbiamas Algimantai, daugybe instituciju Lietuvoje miegojo, kai Zvieglys (vienas is G.Orwell „Gyvuliu ukio” personzu) pradejo knisti musu kultura ir musu tradicijas. Stai yra toks klounas Arkadijus Vinokuras. Kai as atsitiktinai sovietmeciu pamaciau sita klouna klounuojant Svedijoje su cemodeneliu, tai buvau nustebes kaip svedai prileidzia sita klouna prie vaiku. Juk tai pasityciojimas is meno, ir tai tokio megejo darbas, kad ne tik nejuokinga, o netgi darosi graudu. Ir sitas nevykelis klounas, kuris apie mena nieko neismano, grizes i Lietuva, pradejo skleisti tokia keista propaganda, kuri labai panasi i KGB agento uzduociu vykdyma. Pavyzdziui, buvusia LR Prezidente Dalia Grybauskaite Arkadijus Vinokuras pavadino „frigidiska sterva”:”Prezidentė sulaukė A.Vinokuro išpuolio už tai, kad atsisakė atleisti iš teisėjų Neringą Venckienę, argumentuodama tokiais žodžiais: „Už pasisakymus atleidinėti… Skaityti daugiau »

...

Ar apie vakarykštį cirką seime straipsnio nebus?

stasys

Reigardas ..ar tik nebuvai ton Švedijon siūstas atitinkamų struktūrų sekti atitinkamos šalies piliečių ? Atsitiktinumais gali patikėti nebent koks kurmis rausiantis sau dar viena ola .

Dzeikas

PS. Rusteika sau klijuoja na tokio teisuolio, patrioto, bekompromisinio kovotojo uz evangelines vertybes ivaizdi. Saunu, jeigu toks ir butu.
Bet ka mes turime cia?
Cituoju:
„Tada buvom nukariauti – krauju, jėga, mirties baime.”
Tai nukariaujama vykdant karinius veiksmus, o ne baime, isgasciu. Jei pasiduodama ne kovojant, o is baimes – tai NE kukariavimas, o pasidavimas.
Kitaip sakant, autorius naudoja oksimorona(nezinantiems: teiginys kurio prasme priesinga ji sudarantiems zo. Pvz: zydas kiemsargis, gyvas lavonas) savo teiginiams pagristi.
Jeigu nekaltinti autoriaus manipuliavimu (apgaules rusis, kaip apgaunama ne nominaliaja teiginio prasme, o ivaizdziu kuri naudojami zodziai sudaro), tada kas tai? Nesupratimas ka kalba?

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top