Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Pakartosiu, ką rašiau prieš 3 metus. Nes dabar vyksta karas. Tarp senojo, tikrojo, mano pasaulio ir ateinančio naujojo – zombių ir tuštybės pilno svetimojo.

Kare visada prireikia simbolių.Tam žmonės tūkstantmečiais naudojo plunksnas, kailius ir dažus, raudonus, baltus ar žalius raiščius, uniformas ir antsiuvus, vėliavas, herbus ant skydų ir kitus skiriamuosius ženklus.

Kare ženklas nėra daiktas. Paimti priešo vėliavą, vadinasi, laimėti. Prie vėliavos visada stovi ginkluota sargyba. Praradusi vėliavą karinė dalis, net jei gali sėkmingai kautis, yra išformuojama, o kaltieji atiduodami tribunolui. Net pralaimint didesnė gėda ir nusikaltimas prarasti ne ginklą, o vėliavą.

Karys ne šiaip prisiekia atsiklaupdamas ir bučiuoja vėliavą. Kova dėl simbolių nėra beprasmė – ji reiškia, kad vyksta karas. Iškelti savo ženklą priešo teritorijoje, ant jo bokštų, vadinasi, jį nugalėti. Ženklas reikalingas atpažinti tą, kuris yra savas, jis parodo ir svetimą.

Tam jie susigalvojo Nezabudkę. Ir jiems nebereikalingas mūsų Vytis. Taip jie parodo, kad pradėjo karą, taip pasižymi teritorijas ir atpažįsta savus. Taip ir mes iš ženklų atpažinsime juos.

Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

O aš nesu tuo tikras .Tokios kalbos vertos ‘politruko’ , tikrai nemanau kad tai didžiausios bėdos su kuriomis susiduria Lietuva ..
– Algimantai ar Jus atviras sau pačiam ? nejau Jus būsite vienas tu kuris puls trypti ta pievele ? Na netikiu ..per daug pompastikos .

StasysSG

Žiūriu, mano dukterėčios feisbuke ėmė puoštis nezabudkėmis. Svieto pabaiga.

laja lus

susikalsiu šunio būdką
ir iškelsiu nezabudką!

Tas pats

vyksta ir Amerikoje.Jie užsimojo prieš tai,kas amžina.Apgailėtini.

Barikadų broliai

dabar ginasi nuo bunkerių, o privačių rūmų bei pilaičių užsienyje „bratanai” be eilės skiepijasi nuo koronaviruso. Belieka tik tikėti abejotinos vakcinos letaliniu stiprumu, ką rodo kasdienės pseudomedicinos reliacijos.

raudona žvaigždė juokiasi :)

kaip šauniai litovcus sukiršinau 🙂
kovoja nezabudkės ir arklio gerbėjai 🙂
——
šauniausia, kad man tarnauja debilas-idiotas-numirėlis rusteika
VOT !!!

Kis

as ta Landzbergio pievele,dar ismuzciau idioto pavarade,tai rezidentas is Maskvos,kaip ir jo tetukas.Kur pradangins pelenus,isvezt reiketu labai toli nuo Lietuvos.

Vinculis

Originalu ir šiuolaikiška, nes nebūtina skaityti viso teksto – pakanka vien paskutinės pastraipos. Kai vos ne karo laikai, pievelė su keliais šimtais Vyčių, o ne ta nezabūtkinė, būtų pats tinkamiausias pasirinkimas…

Balamutas

Mano kieme auga tik ružavos neužmirštuolės, bet prie namo visą laiką plevėsuoja Lietuvos valstybės trispalvė. Kaimynų mažvaikiams ir jų nupušusiems senoliams labiau patinka žydros nezabūtkės. Kaip ir tiems neadekvatams šmėžuojantiems per TV.

Nezabūdkės

pasiskolintos iš sovietmečio gegužės 9-sios atvirukų. Ten jų fone būdavo piešiami ryškūs raudoni akcentai: vėliavos, pjautuvai su kūjais, kareiviški šalmai su raudonomis žvaigždėmis ir pan. Iš tų nezabūdkių JIE ir dabar vienas kitą atpažįsta. Jauniesiems tą tiesiog reikia paaiškinti, nes jie tų atvirukų nematė.

Dekoltė

Ach tos moterys… :).
Ir visgi…, surimtėkime.
.
Per LRT dažnai rodomos moterys, kurių dekoltė – apverstos penkiakampės žvaigždės formos – satanistų ženklas.
.
Kas turi ausis – teklauso, kas turi akis – težiūri (nebūtinai į dekoltė vidurį), kas turi smegenis – temąsto (nebūtinai apie kontūrus) …, o apie tai, kas už viso to slypi.
.
Pirmoji „tokia” dekoltė puošė Merkelę.
O apie vėlesnes pasekėjas pasiguglinkit…

Kas man nesupratėliui paaiškins

JAV Demokratai… mėlyna.
ES… mėlyna.
Žydai… mėlyna.
Neužmirštuolė irgi mėlyna.
Ar aš čia kažką supainiojau, gal pasiklydau, gal visai nesiorentuoju… Padėkite susivokti.

mėlyna

jūra ir dangus
vanduo ir oras
skysta ir neapčiuopiama
nieko tvirto ir konkretaus
ką galima paimti į rankas
ant ko galima stovėti
į ką galima atsiremti

Prieš pradėdami karą jie išdavė tautą

Nebuvo taip, kad mes kaip tauta neturėjome istorinių ypatingų simbolių ir nebuvo taip, kad Sausio 13-ąją ir kitomis tautai svarbiomis progomis nebūtume šių simbolių su didžiausia pagarba naudoję, krauju pašventinę. ********************************************************************** Simbolis nuo ženklo skiriasi tuo, kad turi atitikmenį transcendencijoje, simboliai yra vartai, per kuriuos ateina Dievo, šventųjų ir protėvių visokeriopa pagalba eschatologinei Dievo tautai, prigimtinei tautai ir asmeniui. Vadinasi, mūsų tradicijai tikrai svetimu žydru penkiakampiu brukalu siekiama ir pakirsti tautos šaknyną, ir užkalti šviesą teikiančius langus. Simbolių galia kyla iš šventybės plotmės – ne profaniško pasaulio, kuriam akivaizdžiai priklauso popierinis, metalinis ar suskaitmenintas žydras brukalas. Vis dėlto jis puikiai apibūdina tuos, per kuriuos buvo infiltruotas. Aišku ir tuos, kurie lengvabūdiškai jį segiojasi ir kitaip su juo demonstruojasi. Išties, prisitaikėliai… Skaityti daugiau »

Ayn Rand

Tai ryt reiks Sostinėj su Trispalve atlape praeit gatvėmis… Ir be antsnukio.

Vadinasi,

Nezabudkė yra mums svetima ir ji skelbia mums karą? Prie Sanitarinio karo dar prisideda ir Nezabudkė.

ah1

globalizme nebus tautų, nacijų, rasių, mamos, tėčio, sūnaus, duktės , sesers brolio – bus tik robotai paklustantys komiuterinėms programoms, naskirianys gerio nuo blogio, tiesos nuo melo – na visai tokie pat kaip ir buvo sukūręs JAHVĖ Pradžios/ Genesis knygoje kol žaltys neįvedė virusinės programos skiriančios tiesą nuo melo, gėrį nuo blogio.

Tam  ahui

Ką čia primakliavojai? Citata: – Dievo nėra, pasakė kvailys.

ah1

> tam tamtaram tam , skaityk Septuagintą Genesis ir klausyk americos balsus iš Kolumbijos apygardos/ Vašingtono/ D.C.

>ah1

Tas žaltys pats ir yra virusinė programa,blogis ir melas.Gyvatės nuodai žmogaus kūne ir sieloje.Gyvatė arba pasmaugia auką, kaip,kad smauglys-nužudo iš išorės,arba suleidžia nuodus į vidų.Kaip ir tvirtovę gali užpulti iš išorės arba tyliai islinkus(per,kokią ideologiją,plyšį sienoje),kai žmonės miega ir silpnai budi-sugriauna,išnuodija šalį,miestą iš vidaus.Gyvatė šlykštus padaras

Paryžiaus arbitražas

Bražuolės tiltelis į tautos smegenis, ponai, jau sugriuvo. Teks konservatoriams ir grybams po pačių mėšlą pabraidyti.

ah1

>2021-01-12 22:18 gyvatė ne žaltys, o žaltys ne gyvatė. Žaltys ne kenkia o saugo.

> ahui

Maišai ir maišai kiekvieną dieną š… su bruknėm. Ar pačiam dar nenusibodo kvailį vaizduoti? Ar nemanai, kad vieną dieną iš tikrųjų pavirsi kvailiu? O gal… tai jau įvyko?

Panašu,

jog ta „nezabudke” (bet kokiame pavidale) parodo, kad jos naudotojai yra susireikšminę ir labai RIBOTI…….

Panieka nezabudkininkams

Tikroveje nedaug lietuviu bei dar maziau kitatauciu dalyvavo Sajudzio, atvedusio i Nepriklausomybe, veikloje ar grupese. Sie Sajudzio zmones buvo ir pagrindine organizacine jega. telkusia zmones neramiojo sausio dienomis. Tas salies zmoniu elitas ir dabar, Lietuvos demokratija ir valstybinguma naikinant oligarchinei- nomenklaturinei santvarkai (ONS) ir liberalglobalistu buldozeriui , lieka istikimas valstybingumo simboliams ir suvereno teisiu bei savarankisko valstybingumo likuciu gynimui.
Pagarba sajudzio zmonems uz darba Nepriklausomybei ir jos apgynimui sausi bei uz ju ,bei kitu samoningu lietuviu, istikimybe sausio dienu simboliui – Gedimino stulpams lauzo sviesoje.
Algirdas

Iš Urzulos fon der Lajien sveikinimo kalbos:

…Todėl šiandien aš, kaip ir daugelis jūsų, segiu šį simbolį – mėlyną neužmirštuolę, – kad nepamirštume šios Lietuvos aukos. Nepriklausomybės gynėjų auka primena mums, kokios brangios yra mūsų Bendrijos vertybės. Laisvė, demokratija, įstatymų viršenybė, saviraiškos laisvė ir laisvė kiekvienai valstybei savarankiškai spręsti savo ateitį.

ah1

tai va šiandien 01 13, perlėkiau per rajoncentrį ir nemačiau nei vėliavų, nei nezabudkės ženklų. Mačiau tik eglutes su lemputėmis…
Žmonės pasirinko…

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top