Algimantas Rusteika. Tik jokios industrijos nėra tam, kad žmogus būtų žmogumi

Didžiulė industrija su milijardiniais pelnais skirta tam, kad žmogus gyventų nesveikai, nuodytųsi, sirgtų ir būtų storas kaip Šrekas.

Ne mažiau didžiulė industrija su milijardiniais pelnais skirta tam, kad nesveikas, storas ir visaip sergantis žmogus būtų visaip brangiai gydomas, gyventų sveikai ir būtų plonas plonas kaip kartis.

Didžiulė industrija su milijardiniais pelnais skirta tam, kad žmogus pasijustų durnium ir bejėgiu sraigteliu, kurio tikslas paklusti.
Lygiai tokia pat galinga ir pelninga industrija dirba tam, kad durnius pasijustų protingas, galingas, o susibūrusių primityvų gaujos pasijustų neįveikiami, kuriems reikia paklusti.

Tik jokios, net nuostolingos industrijos nėra tam, kad žmogus būtų žmogumi, gyventų dorai, paprastai ir laimingai, išmoktų mylėti ir gerbtų tikrumą, būtų teisingas ir toks išliktų, net kai jam nenaudinga.

Nes naudos, pelno, pasidavimų ir parsidavimų visuomenėje tai neinama prekė. Dėl to nutolsta vaikai ir išyra šeimos, išduodami draugai ir ateina vienatvės, kuriose užsirakinama.

Savo neteisume ir susitaikymuose ieškoma tiesos, primityvų šurmuliukuose – prasmės ir pasiteisinimų, nesąmonėse ir juodoj nuodėmėj, kurios motinai neprisipažinsi net mirties patale, – savęs.

Ir dažniausiai nerandama nieko, išskyrus tikro gyvenimo išskyras ir užsimiršimus. Ir tada ateina gelbėtojai – didžiulės industrijos su milijardiniais pelnais, skirtos užsidirbti iš tavo nevilties.

Ratas užsidaro – ištrūks silpni, tačiau suprantantys, ir bus nesuprasti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
sunku nabagui ateistui rusteikai

nemato kur yra Gyvenimas, Tiesa ir Kelias

Straipsnis puikus,

išskyrus paskutinį sakinį. Nuolat kartojant negatyvą, jis ir įsitvirtina kolektyvinėje sąmonėje. O tiesa juk tokia, kad tirščiausia tamsa būna prieš aušrą. Pasaulis pasikeis, ir jau greitai. Tik visi turime tai kaitai padėti. Pirmiausia, atsikratydami nekokybiškų minčių ir nekokybiškų jausmų. Tą turėtų suprasti net tie, kurie dar nieko negirdėjo apie Šumano rezonansą ir kvantinį šuolį. ,,Iš pradžių buvo Žodis”…

ah1

Viskas dėl pelno. Jei TSRS laikais TSRSe netikėjon kad kapitalizmas supuvęs, tai dabar jau kone kožnas „užuodžia” kapitalizmo smarvę per priversines kaukes šniopuojant anglies dvidegenį, atimtą prigimtinę teisę kvėpuoti oru, svaigstant galvoms dėl anglies dvideginio ir priverstinį visų vakcinavimą.

Autorius savo sielos gėla  lieja

Nors

Autorius savo sielos gėla lieja

Nors tikrove ne visai tokia:
1. Yra geru industrijų
2. Yra geru kultūrų ir šalių
3. Niekas neverčia gyventi Lietuvoje ar vakaruose
Durna ir bažnyčioj muša.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top