Algimantas Rusteika. Totalitarizmo pradžia

Masinės idėjos todėl ir masinės, kad yra primityvios. Išdėstytos keliais sakiniais, kur visi turi būti kalti ir tau skolingi, tu – nekaltas ir auka, sprendimas paprastas, susidedantis iš 5 sakinių ir tau pačiam nieko nereikėtų daryti. Nenormalumas turi tampti norma, tada normalumas tampa nenormaliu ir yra persekiojamas.

Komunizmas buvo klasikinė primityvizmo stadija, įvesta jėga iš apačios. Laisvė ir visos teisės daugumai, mažuma turi paklusti. Atimti ir pasidalinti, dirbk kiek užsimanai ir gausi kiek tik nori – milijonams tinginių ir debilų tai patiko ir jie nušlavė senąjį pasaulį.

Nenormalumas tapo naująja norma, tačiau normalumas komunizme dar netapo nenormaliu – viskas buvo paremta išorine prievarta ir žmonėse dar per daug buvo likę nesunaikintos tikrojo gyvenimo tiesos. Pasiekti pergalės daugumos širdyse, tapti lemiančiu gyvenimą įsitikinimu komunizmui, nepaisant didžiulių aukų ir pastangų, niekada nepavyko.

Homunizmas – kita primityvizmo stadija, išvirkščias komunizmo variantas postkomunistiniame pasaulyje, įvedamas jėga iš viršaus. Laisvė ir visos teisės mažumai, dauguma turi paklusti. Dirbk kiek nori, bet galima ir nedirbti, tik reikia būti lojaliu, paklusniu sraigteliu ir gausi išmokas, pašalpas ar „sraigtasparnio pinigus“ – milijonams tinginių ir debilų tai patinka, jie atsisako savęs ir pritaria senojo pasaulio griovimui.

Nenormalumas ne tik tapo norma, bet ir normalumas jau darosi nenormaliu, nes viskas paremta vidutinybės prisitaikymu ir užvaldytos valstybinės bei privačios žiniasklaidos totaline propaganda. Homunizmui aukų nereikia, jis paremtas ne išorine prievarta ir nugali masiniu įsitikinimu, kad reikia būti šiuolaikišku, kad vardan šventos ramybės vyksmo nebepakeisi ir reikia tiesiog gyventi toliau.

Štai, JTO generalinis sekretorius Davose praneša pasauliui, kad didžiausia per 100 metų pasaulinė ekonomikos krizė jau prasidėjo, tačiau mūsų „sisteminės“ medijos apie tai tyli. Visokie masiuliai ir kiti bankų žiopčiotojai prognozuoja – viskas kils, tik truputį sumažės gerėjimo tempai. Gal viešbučiams ar kaimo sodyboms, įrengtoms už europinius tugrikus, bus blogai, bet tai niekatokia!

Tai kas, kad trilijonais spausdinami tušti pinigai kaupiasi nepanaudoti įmonių ir žmonių sąskaitose? Tai kas, kad iki neįsivaizduojamų aukštumų didėja valstybių skolos, tai kas, kad žlunga verslai, šeimos, lobsta korporacijos ir naikinama vidutinioji klasė?

Sakot, kad po pandemijos nerealizuoto vartojimo pinigai sukels masinę paklausos padidėjimą ir stimuliuos ekonomiką? Bet tada pasakykit ir tai, kad ta tuščių pinigų masės sukelta didžiulė paklausa neišvengiamai sukels ir kolosalią infiliaciją, nuvertins žmonių santaupas ir sužlugdys biudžetus. O gal užgesim gaisrą naujais pinigų everestais, kaip 2008-siais?

Taip, ekonomikos modelis, paremtas JAV Federalinio Rezervo tuščių dolerių trilijonais, senstančia ir ištvirkusia visuomene, gaivinama emigrantų ordomis, pensijų fondų ir bankų finansinėmis manipuliacijomis išsisėmė, o naujo niekas neturi. Pasibaigus dviejų sistemų lenktynėms, liko tik globalių galių karas dėl įtakos ir elitų kova dėl esamos padėties išlikimo, kur stiprieji negalvoja apie žmones, niekas negalvoja apie kitus ir moralė negalioja – apie ją tik rėkiama.

Pandemijos šansą ir galimybes jie išnaudos iki galo ir niekada neleis grįžti prie to, ko norime, nes tai jau praeitis. Pasaulis grįžta prie naujoviškesnio, viršūnių kitiems organizuoto laukinio korporacijų kapitalizmo, kur viskas, išskyrus jų interesus, yra parduodama ir perkama, lemia tik jėga ir visi susitarimai yra laikini. Laimės stiprieji, iki kraujų „kovodami“ už mažiukų teises.

Kada karantinai pasibaigs ir grįšim prie normalaus gyvenimo? Niekada, atsako Klausas Schwab’as, Pasaulio Ekonomikos Forumo, kur kasmet sulekia pasitarti faktiniai pasaulio šeimininkai, įkūrėjas. Lygiai taip karantinai ir pandemija nesibaigs ir mūsų europinėje kolonijoje. Nes reikia padaryti tai, kas sumanyta ir prasideda.

Parengtas ne tik Lietuvos Respublikos (?) įstatymas dėl partnerysčių ir įvaikinimų, parengtas ir dėl „neapykantos kalbos“ ir artimiausiu metu bus pradėti svarstymai. Tai reiškia, kad visi, kurie kalbės ar rašys, kaip nereikia valdžiai ir apsišaukėlių pseudoelitui, bus ne tik dergiami viešai ar nutylimi už mūsų pinigus išlaikomoje „žiniasklaidoje“, bet baudžiami ir teisiami. Tai totalitarizmo pradžia.

Jie labai bijo žmonių, kurie jų irgi bijo. Todėl karantiną, draudimus važiuoti „į kitą savivaldybę“ ir „būriuotis“ tęs tol, kol įstatymai bus jų kontroliuojamoje purvasklaidoje „apsvarstyti“ ir priimti, kad tik nebūtų protesto akcijų, mitingų ir demonstracijų. Tą labai nesunku padaryti – virusų pilna kur tik spjausi, padidinsi testavimą – padidės ir „atvejų“.

Istorijoje būna lemtingi metai, tik ne visi tą suvokia, kaip ir 1939-siais, kai gyvenimas mūsų gatvėse virė ir atrodė, kad nieko neatsitiko. Gyvename vėl tokiu laiku, kai kasdieniniai įvykiai nulems kitus, ir kelio atgal be kančios ir didelės kainos nebebus.

Pasauliniu mastu nebėra jokios kairės ir dešinės, komunizmo ir kapitalizmo, visa tai tik mažai reikšmingos detalės, dabar vyksta lemiama kova tarp globalizmo ir nacionalinių valstybių ir tautų interesų. O šalies viduje – kova tarp žmonių ir jų neaiškiais būdais, nesažiningose rungtynėse išrinktos valdžios, kuri juos jau kitą dieną pamiršo.

Mums niekas nepadės nei danguje, nei žemėje. Jokie gelbėtojai, jokios opozicijos, jokie „antisistemininkai“ – jie gali būti tik proceso katalizatoriais. Didžioji permaina prasidėjo ir visi esam istorijos dalyviais. Jie eis iki galo, tiek, kiek jiems leisim ir viskas dabar priklauso nuo žmonių. Tie, kurie ant sofų laukiate gelbėtojo, galit jį nesunkiai pamatyti – nueikit į vonią ir pažiūrėkit į veidrodį.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tyliu

Šį kartą tiksliai ir be emocijų išdėstyta dabartinės distopijos esmė. Į veidrodžius žiūrėti jau nebereikia, vaizdas žinomas iki skausmo. Tik visuotinis nepaklusnumas debilinimui gali padėti nubusti.

PROVINCIJOS REZISTENTAS

Patikslinsiu. Lietuvoje viskas priklauso nuo Vilniaus sofų karių. Jei jie pakils, debilumas nepaeis.

Vie tiek

keista,kad kai kuriems Lietuvos žinomiems įdomiems politikams Lukašenka ir Putinas su savo nuodijimais,koncentracijos stovyklomis ,smurtu yra ar tai Baltarusijos,ar tai Rusijos stabilumo garantai.Tai labai nuvertina nacionalumą saugančias Lietuvos partijas.

Žodžio laisvė...

Bus taip kaip bus.Lietuva buvo ,yra ir bus.Lietuviai Lietuvoje taip pat.Likime vienybėje,tuomet ateitis žinos,kad iš praeities atėjo lietuviai ir nueis į ateitį.
Ir taip per istorijos kelionę.O dabar gyvenkime,džiaukimės sniegu,rūpinkimės sodmenimis apie namus,galvokime apie daržovių sėklas ir svajokime apie savo ne blogesne ateitimi,kokia buvo vakarykštė diena.Gyvename ir išgyvensime,negalvokime
apie blogumus.Nebūkime pesimistai,tuomet ir sunkumai bus lengvesni.O kada žmogui buvo lengviau gyventi?Juk nekrenta bombos ant galvų.Šalin liūdnas mintis.

Hm.

Iš principo geras straipsnis, ypač pabaiga, bet, kaip ir būdinga šiam autoriui, per daug perdramatizuota.

Raigerdas

Šitas gerbiamo Algimanto Rusteikos straipsnių vienas iš geresnių. Tačiau gerbiamas Algimantas niekaip negali išlįsti iš „kritikos apkasų” ir šaudo kartais į savus. Reikia šiek nepatingėti gerbiamam Algimantui ir paskaityti šiuolaikinių autorių knygas, kuriose aiškiai nurodyta, kas bus šita antižmogiška sistema. Autorius rašo:”Pasauliniu mastu nebėra jokios kairės ir dešinės, komunizmo ir kapitalizmo, visa tai tik mažai reikšmingos detalės, dabar vyksta lemiama kova tarp globalizmo ir nacionalinių valstybių ir tautų interesų. O šalies viduje – kova tarp žmonių ir jų neaiškiais būdais, nesažiningose rungtynėse išrinktos valdžios, kuri juos jau kitą dieną pamiršo”. Deja, Algimantas Rusteika, nors yra nepaprastai talentingas, bet jis priklauso tai daugumai lietuvių, kurie niekaip nepajėgia suprasti, kaip aplamai reikalinga žmogui moralė. Du dalykai, kurių dauguma lietuvių niekaip negali suprasti,… Skaityti daugiau »

Globalistai ir Lokalistai

Kas ką…
.
Senasis pasaulis visais atžvilgiais išsisėmęs.
Naujojo (kuriamo) pasaulio orentyrai labai migloti.
.
Jauno vyno į senus vynmaišius nepila.
.
Sukrėtimai tik prasideda. „Nuobodu” nebus.

Sakau

Tiesa rasot.

ah1

trumpai – atėjūnai naikina vietinius

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– „… dabar vyksta lemiama kova tarp globalizmo ir nacionalinių valstybių ir tautų interesų.”
– Taip ir šią kovą žiauriai pralaimi Tauta Lietuva.
– Lietuva neteko pusės darbininkų.
– Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos(!) metu.
– Tiesa – tokia: tokios katastrofos akivaizdoje, NS vedliai visiškai nieko neturi pasiūlyti pasipriešinimui, nes net nežino kokiomis priemonėmis yra tuštinama Lietuva jau 30(!!!) metų. NS vedliai beviltiški nevykėliai. Reikalingas NS vedlių atsinaujinimas.
– Pasipiktinimas dėl tiesos nedera.

ah1

baidenizmas prasideda, Bidenas skelbia triuškinimą 5:29

Объявление войны белому супремасизму [Такер Карлсон на русском]
https://youtu.be/ODByWmLL8j8

knyga «Erectus Walks Amongst Us. The evolution of modern humans» by Richard D. Fuerle
knyga rusų k. „Эректус бродит между нами. Покорение белой расы”
Ричард Д. Ферле

tai kokios kilmės Bidenas? Žydų?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– „… žmogui reikalinga moralė”
– Raigerdai, moralė (moralizavimas, …) – protui pist. Šeimos žmogui reikia tik žmogiškų sąlygų: namui pasistatyti (ne butui), vaikų auginimui, automobiliui įsigyti ir tt bei pan. Šeimos žmogui reikia sąlygų gražiam gyvenimui, o ne merdėjimui, kaip dabar. Žmogui reikia žmogiškų politikų, kai jau 30 metų turim kriminalinius politikus.

Prašalietis

Algimantas Rusteika, citata – „Komunizmas buvo klasikinė primityvizmo stadija, įvesta jėga iš apačios. Laisvė ir visos teisės daugumai, mažuma turi paklusti. Atimti ir pasidalinti, dirbk kiek užsimanai ir gausi kiek tik nori – milijonams tinginių ir debilų tai patiko ir jie nušlavė senąjį pasaulį”… Paskaitai Rusteiką ir pagalvoji kaip tikroviškai Rusteika prisiminė „šauniuosius” paskutinius Gorbačiovinės perestroijkos metus, perestroijkinio sąjūdžio mitingų oratorių kalbas apie tai, kaip visi gerai užgyvensim, kai daugiau nešersim Rusijos, o savo produkciją pardavinėsim 400 milijonų turinčiai Europai, kaip po 1990 „dalinomės” valstybinį turtą už investicinius čekius, ir pas ką tas turtas atsirado. Kaip eiliniai „tarybiniai tinginiai, debilai…” dirbo kur norėjo, už darbą gaudavo krūvas „vagnorkių”. Ir kokiai gausybei tuometinių tinginių, debilų, naivuolių, idiotų… tais laikais visa „tai… Skaityti daugiau »

realybė

Lietuvoje buvo užmuštas pasitkėjimas bet kuo – pačia valstybe, jos struktūromis, valdininkais, žmonėmis, bet kuo prie ko tik prisilietė valdžią joje užgrobusieji. Jei kas gali suskaičiuoti žmones, kuriais pasitiki ant abiejų rankų pirštų – tas gali laikyti save laimingu žmogumi. Kapitalistinis režimas sunaikino žmogiškumą, vietoj to išugdydamas ir įtvirtindamas viens kito apgaudinėjimą, nepasitikėjimą, neapykantą. Jei bandysi prasidėti su valstybe, ieškodamas tiesos ar bandydamas apginti savo interesus ar išsakyti nuomonę, tai rezultate sulauksi tik baudų, antstolių, kalėjimo. Tradiciškai kol kas labiausiai pasitikima gaisrininkais, kiti apklausų rezultatai greičiausiai pačių apklausininkų interpretacijos pagal nurodymus. Nepasitikima gydytojais, nes jie jau negydo, o suteikia paslaugą, kaip taisyklė – mokamą. O jei nemokamą, tai grynai tik iš altruizmo. Apie kažkokių teisių gynimą net kalbos nėra, žinoma, jei tai… Skaityti daugiau »

į šviesų rytojų

2050 metai. Lietuvos Respublikos Seime švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai, iškilmingas posėdis: Seimo pranešimas Lietuva, titaniškomis mūsų teisėsaugos pastangomis, jau pagaliau išsprendė visas problemas su pakantumu ir tolerancija visuomenėje. Beliko nedidelė netolerantiškų ir nepakantumu pasižyminčių žmogelių grupė, užsispyrusiai kažkodėl besivadinanti tauta – Lietuviais, jie kategoriškai atsisako vadintis išdidžiu vardu “europietis”. Ši maža, pasibjaurėtinų žmogelių grupė yra aptverta rezervate netoli Balbieriškio. Jie savo netoleranciją kitų tautybių žmonėms pareiškia per tai, kad užsispyrusiai atsisako nebevartoti tos bjaurios Lietuvių kalbos. Jie yra tiek nepakantūs kitos seksualinės orientacijos žmonėms, kad vis dar ekstremistiškai gyvena šeimose, kuriose santuoka yra paremta vyro ir moters sąjungos pagrindu. Jie atsisako geranoriškai atiduoti vaikus į gėjų, žydų ir musulmonų tolerancijos mokyklas, kuriose šie galėtų laisvai nuspręsti savo seksualinę ir… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Paskyrimai JAV kariuomenės vadovybėje. Dešiniosios D. Trump rankos Pentagone gen. Flynn brolis skiriamas Ramiojo vandenyno kariuomenės vadu. Tai įrodymas, kad J. Biden neturi jokios įtakos armijai ir šalies nevaldo. The Chief of Staff of the Army announces the following general officer assignments: Lt. Gen. (Promotable) Charles A. Flynn, deputy chief of staff, G-3/5/7, U.S. Army, Washington, D.C., to commanding general, U.S. Army Pacific, Fort Shafter, Hawaii. Lt. Gen. Bryan P. Fenton, senior military assistant to the secretary of defense, Office of the Secretary of Defense, Washington, D.C., to commander, Joint Special Operations Command; and commander, Joint Special Operations Command Forward, U.S. Special Operations Command, Fort Bragg, North Carolina. Maj. Gen. Steven W. Gilland, commanding general, 2d Infantry Division (Combined), Eighth… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Tai sausio 25 dienos dokumentas.

Tvankstas

Iš šio šaltinio : ht tps://www.defense.gov/Newsroom/Releases/Release/Article/2482280/general-officer-assignments/source/GovDelivery/

Tvankstas

Highest paid federal employee in the entire US Gov (2019)? Dr. Fauci.

– Anthony Fauci: $417,608
– POTUS: $400,000 (D. Trump)
– Chief Justice: $270,700
– Pelosi: $223,500
– Memb of Cong: $174,000

Plandemijos vairininkas ir uždirbo daugiausia dar 2019 metais. O kiek 2020 ?

Dėmesio !!!

http://www.komentaras.lt
„Renkami parašai, kad V. Raskevičius būtų atstatydintas iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto”.

stasys

Totalitarizmas , ne pirma karta girdimas žodis str.-iuose. Pirma karta pavartotas V.Radžvilo str. ir tesiama senu geru tradiciju pagrindu pagal vertikale žemyn .. Ar ne taip Algimantai ? Be abejo aš privalėčiau čia paklausti (retoriškai )..kodėl NS nukreipia visuomenės dėmesį į tuos pasaulinius globalius reiškinius surandant vis naujus jiems epitetus ? Gal Lietuvoje atsirado pieveliu kuriose žiogų svirpimas tapo nebepageidaujamas žmogaus ausiai ? .Ar tikrai moralu tuos žiogelius apkaltinti totalitarizmu .. uzurpavus vasaros garsu grožį , žiema ? O kaip vertinsime LRT publikuota str.”Akibrokštas Genocido centre : už viešai išsakytas abejones -įspėjimas centro istorikei ” ? Turbūt kaip nereikšmingu ir neaktualu lyginant su D.Trump patirtomis problemomis ? Mūša būgnai .. trimituoja trimitai plazdančios trispalviu vėliavos žygiuoja padėti Amerikai . –… Skaityti daugiau »

>>>>sąsiui

O čia tai bent orgazmas!
Padirbėjo efreitorius.
Geras vazelinas – ilgas komentaras.

Hmm

Globalizacija prasidėjo su krikščionybės įsigalėjimu, su kryžiaus žygiais, inkvizicja… socializmas, komunizmas, islamizmas, pandemija tai ta pati globalizacija, o prasidėjo nuo „išrinktosios tautos” pagarbinimo…

Propagandos mąstai

Kas teisus: Navalnas ir jo video ar … ??

https://www.youtube.com/watch?v=vBcWdHe8j_g&feature=youtu.be

Tucker Carlson (Fox News Chanel)

Tucker: Amerikos vyriausybė kariauja su savo tauta:
https://www.youtube.com/watch?v=xdA-4eiCIe8

Žemyna

Rakutį ,,išvalė”, Valiušaitį jau valo, – ar 3-iam jau nurodyta rinkti daiktus? Kamera politiniams jau rengiama?

Žemyna

Kas ,,užsakė” lietuvių kalbą? Numatyta paskutinė data, po kurios ,,išjungs deguonį”?

The Epoch Times

Ketvirtadienį JAV rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (Kalifornija) spaudos konferencijoje pareiškė: „Aš visada sakiau, kad mums tikriausiai reikės papildomos apsaugos, kad būtų užtikrintas didesnis narių saugumas, kai be to, kas vyksta lauke, dar turim priešą Atstovų Rūmuose, grėsmę, dėl kurios nariai susirūpinę. “
Į tai atstovė Marjorie Taylor Greene (R-Ga.) šeštadienį atsakė: „Taip, viduje yra priešas“, – rašė ji. „Ir tas priešas yra nuodingas socialistinės politikos puvinys, o America Last išparduoda pompastiškus veidmainius, manančius, kad jie yra neliečiamas elitas“.
https://www.theepochtimes.com/yes-there-is-an-enemy-within-rep-marjorie-greene_3678619.html?utm_source=pushengage

autoriui

Algimantai, nebūk toks beviltiškas pesimistas.
„Totalitarizmo pradžia”… ir PABAIGA.
Hagoje virvių visiems užteks.

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top