Alvydas Mozeris. Svarbu!

Mane pasiekianti informacija suteikia pagrindą daryti išvadą, kad darbdaviai aktyviai „pudrina“ darbuotojams smegenis tvirtindami, jog darbuotojas jau nuo šiandien privalo kas 48 valandas ir už savo pinigus testuotis, ar neserga šia liga.

ATSAKINGAI PAREIŠKIU – TAI NETIESA, JŪS ESATE KLAIDINAMI. NEATMETU GALIMYBĖS, JOG TAI DAROMA TYČIA.

Darbuotojas, kuris dirba Vyriausybės nutarimu patvirtintame darbų sąraše nurodytus darbus, savo sveikatą (dėl šios ligos) privalo tikrintis TOKIA PAČIA TVARKA, KAIP IR ANKSČIAU – NIEKAS NEPASIKEITĖ.

Dar kartą primenu:

1. Testus atlikite privačiose laboratorijose.
2. Atlikite antigeno testą iš seilių.
3. Testo atsakymą kartu su išlaidas patvirtinančiais dokumentais pateikite darbdaviui – šias išlaidas darbdavys privalo atlyginti, nes tą jį padaryti įpareigoja Užkrečiamųjų ligų įstatymo 18 straipsnio 7 dalis.
4. Jei darbdavys atsisakys padengti išlaidas, nutraukite sveikatos patikrinimus – tegul darbdavys (jei jis mano, kad pažeidžiate tvarką) jus nušalina ar atleidžia – tegul daro taip, kaip jam atrodo teisinga.

Labai prašau jūsų – nepasiduokite šiam spaudimui, NENUTRAUKITE DARBO SUTARČIŲ SAVO INICIATYVA. Net jei apsisprendėte, kad su šiuo darbdaviu nebedirbsite, elkitės taip, kad darbo sutartis būtų sustabdyta ar nutraukta ne jūsų, o darbdavio iniciatyva – TEGUL DARBDAVYS PAŽEIDŽIA ĮSTATYMĄ. Mes pareikalausime iš jų atsakomybės ir tai anksčiau ar vėliau įvyks.

Taip pat LABAI PRAŠAU jūsų – dar kartą peržiūrėkite rugpjūčio 6 d. 19 val. mano FB sienoje paskelbtą video (ČIA) bei liepos 25 d. paskelbtą rašytinę konsultaciją (ČIA).

Mielieji, Jūsų klausimai, kuriuos gaunu asmeninės žinutėmis, yra pasikartojantys – PRAŠAU JŪSŲ SUPRASTI, kad neturiu galimybės atsakyti kiekvienam asmeniškai, juo labiau, kad atsakymai į daugeliui jūsų rūpimus klausimus šia tema yra paskelbti pirmiau minėtuose šaltiniuose.

Taip pat LABAI PRAŠAU jūsų nesiųsti man žinučių su nuorodomis į pačius įvairiausius postus ir video, kurie ir taip „sukasi“ socialinėje erdvėje ir yra žinomi „iki kaulo smegenų“. Atsiprašau, kad taip sakau, tačiau tikiuosi supratingumo, jog esu priverstas tą padaryti – tokie beprasmiai laiškai „užkemša“ gautų laiškų aplanką, dėl to pasimeta tikrai svarbios, informatyvios žinutės su konkrečiais žmonių klausimais konkrečiose jų situacijose.

Taip pat LABAI PRAŠAU nesiųsti man tokių klausimų/laiškų, kaip antai: „Ką daryti?“, „Reikia kažką daryti“, „Kodėl taip vyksta?“ ir pan.

Patikinu jus visus: šiuo metu rengiame svarbų dokumentą – suteikite galimybę artimiausias 3–4 dienas sutelkti savo dėmesį į šį darbą.

Ačiū jums visiems už supratimą ir kantrybę, ačiū visiems, kurie padedame ir remiate mano veiklą.

Visad jūsų ir su jumis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
123

Ačiū už informaciją.

T0mas J.

Platinkim visi šį straipsnį savo draugams ir artimiesiems.

Argus

Tai nepaprastai svarbu, nepaprastai reikalinga. Dori, atsakingi teisininkai gali ir turi šviesti visuomenę ir argumentais ir įstatyminiu keliu sustabdyti turinčių valdžią ir turinčių pinigus, melą.

grumstas

Tomo raginimas platinti šį straipsnį ,šių komentarų tarpe lieka pačiu prasmingiausiu siūlymu.
Ginti save irgi reikia pasiryžimo. Nepasiduoti žodiniams reikalavimams, kurių vėliau dardaviai lengvai išsigins. Supraskime, jeigu darbdavys reikalauja neteisėto reikalavimo vykdyti medicininę procedūrą , jame nėra nė kruopelytės atsakingumo už jūsų sveikatą – jam nusispjauti į jus ir jūsų sveikatą.Jam svarbiau jo asmeninis komfortas , kurį jis pasirenka šiuo laikotarpiu nekonfliktuoti su valdžios biurokratais ir tai daro jūsų sveikatos sąskaita.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top