Andrius Švarplys. Čia gali būti du variantai

Čia (žra. Alfa.lt straipsnį „Po G. Landsbergio vizito Irako oro linijos dvigubina skrydžių skaičių į Minską“) gali būti du variantai.

Pirmas. Kadangi šituo veiksmu ir dar po užsienio reikalų ministro vizito (!) į mūsų valstybę valosi kojas kaip į skudurą, vadinasi ministras su tokia užsienio politika yra idiotas arba infantilas (na, facebookinis, hipsteriškas, anūkiškas, televizinis, ką šiaip žino visi jau senai).

Antras. Yra sąmoningai siekiama migrantų „integracijos“. Motyvai gali būti du: a) su migrantų problema galima prašyti eurofondų paramos, t.y. nenutrūkstamo finansavimo; ir b) taip siekiama perlaužti vietiniams tradicionalistams stuburą (G.Soroso finansuojamos leftistų organizacijos Vakaruose to siekia ir realiai daro). Bet kokiu atveju, visuomenės sukiršinimas garantuotas ir taip rizikuojama valstybės stabilumu. Bet BLM riaušės 2020 m. stabilumo JAV ir nesiekė…

Greičiausiai yra pirmas variantas, o antras yra fone.

Tokiame migrantų krizės kontekste visiškai netinka šokti pagal ES dūdelę. Reikia eiti Lenkijos-Vengrijos keliu ir griežtai ginti sieną.

Bet hipsteriškas Lietuvos valdžios elitas pagal mentalitetą ir finansinį priklausomumą nuo ES negali tokiu keliu eiti. Vadinasi, migrantų problema bus nuleista ant vietinių (mūsų) galvų, kaip Vokietijoje 2015 m. O tai reikš papildomas socialinės įtampas. Ir jeigu ilgainiui migrantų kontrabanda sustiprės, kaip žada Lukašenka, tuomet vidinis Lietuvos nestabilumas grės vyriausybės atsistatydinimu.

https://www.alfa.lt/mob/aktualijos/lietuva/po-g-landsbergio-vizito-irako-oro-linijos-dvigubina-skrydziu-skaiciu-i-minska/226141/?fbclid=IwAR23aaiAweBogiaQv2p6NfFgg9u6GjDo2OVEsn36joKzK6Z2m3XeuNR14Bk

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kada išeisime

Į gatvez?

Migrantai čia tik

įžanga.Jų srautą suvaldžius,galimas rimtas įsiveržimas ir dalies teritorijos atplėšimas.Ir Dieveniškėse juos apgyvendinti būtų ypač pavojinga.Ši teritorija ir gali būti atplėšta kažkokiu panašiu pretekstu vaduoti pabėgėlius nuo mūsų represijų.

Žodžio laisvė...

Šalin iš valdiškų krėslų Požėlą, Lančinską, Bilotaitę. Prezidente, ko tyli? Lauki
kruvinų susidorojimų?

Įdomiau

bus, kai ateis žiema į babajų palapines. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Rudenį susrinkę Seime stums partnerystes (tai jau bus ne tragedija, tai bus komedija). Spėju, kad Šveiko skaitovė turės truputį paankstinti datą iki kurios mano, kad ją išrinko.

prezidentas

kažką nori pasakyti, bet nedrįsta

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top