Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Cisgenderė, intersekcinė moteris, turinti emocinių nerimo sutrikimų didžiuojasi dirbanti Centrinės žvalgybos agentūroje. Viena svarbiausių saugumo institucijų šalyje tampa emocinių, rasinių ir lytinių savybių surinkimo vieta. CŽV tuo didžiuojasi ir reklamuojasi. Saugumo agentūra pradeda galvoti ne apie saugumo problemas, ne apie valstybės priešus, jų planus ir kaip juos suardyti, bet apie savo darbuotojų lyties, rasės ir psichinių problemų įtraukimą į instituciją.

Jeigu kas ir įveiks Ameriką, tai – narcisizmas, kuris yra vartotojiškos kultūros rezultatas. Tai yra asmens įsivaizdavimų apie save prioretizavimas prieš objektyvaus pasaulio problemas. Kaip rinka ir masinė gamyba su masine pop kultūra išmokė vartotoją galvoti, kad jo poreikiai ir jų tenkinimas yra svarbiausias dalykas pasaulyje, taip dabar tas naujasis Narcizas pradeda šokdinti valstybės institucijas, visuomenę, valstybę pagal savo lyties, rasės ir kitus įvairiausius savo asmenybės bruožus.

Kas Narcizui trukdo šitaip perdaryti valstybę? Taip, tai white suprematistai. Tradicionalistinė pasaulėžiūra, kuri remiasi objektyvaus pasaulio problemomis, pareiga, prigimtimi, atsakomybe prieš kitus, objektyvių problemų sprendimams reikalingomis žmogiškosiomis savybėmis. Kuri neleidžia asmens saviraiškai šokdinti objektyvaus pasaulio.

Kartą Narcizui paneigus prigimtį, biologiją, o lytį pavertus psichologine asmens jausena, nebėra loginių trukdžių toliau pasaulį perdaryti pagal asmenines jausenas, problemas, psichologinius aspektus, lyties ir rasės jausenas. (Kodėl rasė negali būti jausena?). Todėl viskas tampa individui nesaugu, viskas aplink jį diskriminuoja, visi jį įžeidinėja, visur reikia valstybės pagalbos apsaugoti jį nuo grėsmių, galiausiai visus reikia priversti būti atsakingus už Narcizo jausenas. Pasaulis turi traktuoti individą pagal jo pageidavimus.

Rinka komodifikavo (suprekino) žmogų. Dabar žmogus suprekina save, lytį, šeimą, institucijas, visuomenę, valstybę. Rinka toliau aptarnauja Narcizą, kadangi mato tolesnio suprekinimo komercinę naudą. Kitas Narcizo vystymosi etapas – transhumanizmas.

Tos pačios lyties santuokos pripažinimas arba „lyčiai neutralios šeimos“ įvedimas į valstybės teisinę sistemą (ką jau padarė Lietuvos Konstitucinis Teismas), arba genderio – lyties atskyrimo nuo biologijos – pripažinimas yra tiktai šio naujojo pasaulio dalis .

Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV.

Cisgenderė, intersekcinė moteris, turinti…

Posted by Andrius Švarplys on 2021 m. gegužės 4 d., antradienis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
News Target

https://www.newstarget.com/2021-05-04-mercola-threatened-deletes-articles-vitamind-zinc-covid.html Pastaruosius metus dr. Josephas Mercola mokė savo sekėjus, kaip natūraliai palaikyti imuninę sistemą vitaminu D, cinku ir kitomis natūraliomis priemonėmis. Vis dėlto jis gavo tiek daug neigiamos reakcijos iš įstaigos, kad daktaras Mercola savo nuožiūra nusprendė ištrinti visus susijusius straipsnius apie šiuos protokolus. Savo pranešime daktaras Mercola paaiškino, kad paskutinis lašasbuvo tas, kai Billo Gateso finansuojamas „gydytojas“ paragino teroristus asmeniškai užpulti daktarą Mercolą, už jo priešinimąsi Gateso ir kitų medicinos fašistų skiepų planui. Sabino skiepų instituto prezidentas Peteris Hotezas neseniai paskelbė pranešimą „Susipažinimas su abejojimo skiepais iššūkiu“, kuriame ragina veikti „kibernetinės kovos ekspertams“ kariauti su tokiais žmonėmis kaip dr. Mercola, kuris moko žmones natūraliai ir pigiai saugoti savo sveikatą, o ne nenatūraliai ir brangiai vaistų pramonės pagalba. „Tikslus atsakas… Skaityti daugiau »

Viskas prasidėjo

nuo cheminės kontracepcijos.Jaunimas nenori turėti vaikų.

O gal tai

XX a. seksualinės revoliucijos natūralus neišvengiamas tęsinys ir pasekmė? Jeigu taip, tai reikia panaikinti tą revoliuciją, kitaip nieko nebus.

Brighteon

Saugokitės finansinio žlugimo po mirtinos biologinio skiepų ginklo bangos (video)
https://www.brighteon.com/3f518766-24a9-4cc1-b929-1b87dff9b9bd
Viena yra žinoti apie mirtiną kovido skiepų bangą, sukurtą sunaikinti milijardus žmonių Žemėje, bet yra ir kitas dalykas – finansiniai padariniai, jei skiepą stumiantys globalistai pajėgs pasiekti savo genocidinių tikslų. Staigus bet kurios ekonomikos smukimas turės nenuspėjamų ilgalaikių finansinių padarinių net tiems, kuriems pavyksta išgyventi skerdimą.
Yra dvi strategijos, kurių turime laikytis, kad išgyventume nepažeistą sveikatą ir turtą. Turime: 1) bet kokia kaina vengti mirtino skiepo ir 2) iš dolerį pakeisti tvirtesniu turtu, kuris gali išgyventi dėl dolerio skolos žlugimo.
Šiandienos laidoje pateikiu daugiau informacijos, kaip būtent to pasiekti.Kaip išgyventi, vykstant žmonijos genocidui.

The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/governor-noem-signs-pledge-to-restore-patriotic-education-in-schools_3803880.html?utm_source=pushengage Pietų Dakotos gubernatorė Kristi Noem šią savaitę pasirašė pasižadėjimą, kurio tikslas – atkurti „patriotinį auklėjimą“, kai liberalai mokyklos programoje iškelia kritinės rasės teoriją. Tokie respublikonai, kaip Noem, kritikavo rasinę programą dėl susiskaldymo ir neapykantos bei antiamerikietiškų vertybių. Anksčiau šią savaitę „Twitter“ įraše Noem pasakė, kad ji yra pirmoji šalies kandidatė, pasirašiusi pažadą „1776 m. Pažadas išsaugoti mūsų mokyklas“. „Mokyti savo vaikus ir anūkus nekęsti savo šalies ir juos supriešinti dėl rasės ar lyties yra gėdinga ir reikia nutraukti. Didžiuojuosi būdama 1-oji Amerikoje, pasirašiusi „1776 m. Pažadą išsaugoti mūsų mokyklas“, – rašė Noem. Noem pasirašytame pasižadėjime žadama imtis priemonių atkurti „sąžiningą, patriotinį auklėjimą, kuris ugdo mūsų vaikus gilia meile savo kraštui“, ir mokyti „kad visi vaikai gimė lygūs ir turi… Skaityti daugiau »

Brighteon

Savarankiškai pasikartojančių kovido skiepų technologija prasidėjo kaip aparteido rasės specifinis depopuliacijos biologiniai ginklas (video)
https://www.brighteon.com/9c4989d2-2e8e-4c27-93c9-44d34edbe6df

Dešimtojo dešimtmečio apartheido režimo gydytojai ir mokslininkai 1990 m. atliko tyrimus, susijusius su rasėms būdingomis, savarankiškai besidauginančiais (savaime plintančiais) žudančiais skiepais, siekdami sukelti negrų nevaisingumą ir mirtį.

– Tas pats tyrimas tęsiasi ir šiandien, daugiausia JAV, finansuojamas DARPA ir Gateso fondo.

– Ši technologija, vadinama „savaime besidauginančiais skiepais“, plinta kaip virusas, sukeldamas nevaisingumą ir mirtį.

– Manoma, kad dabar ta pati technologija slypi už covid-19 skiepų, kurie žmonėms perduoda kenksmingus smaigalinius baltymus, sukeliančius kraujavimus, mėlynes, kraujo krešulius ir kitus kenksmingus padarinius.

– Savireplikuojančios vakcinos technologijos šalininkai yra depopuliacijos šalininkai, norintys išnaikinti didžiąją dalį šiandien gyvenančių žmonių.

Lisa Haven (Brighteon)

1.5 Million-Man Domestic ‘CCP’ Army Authorized For Deployment In U.S. Cities! Biden & AOC Sign On!
https://www.brighteon.com/3eefb862-4730-4240-96d6-db1cfa9f6ad9

America Matters (Brighteon)
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top