Andrius Švarplys. Malda be Dievo

Ketvirtadienį per Nacionalinę Maldos Dieną JAV prezidentas Joe Bidenas nepaminėjo Dievo.

Kaip pasikeitė Amerika! Amerikos ištakose stovi nemirtinga Thomo Jeffersono tezė:
„We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal, that they are endowed by their Creator with certain unalienable Rights, that among these are Life, Liberty and the pursuit of Happiness“.

Joe Bidenas dabar išbraukia Dievą iš Amerikos fundamento. Ar tai nėra Amerikos mirtis? Ar sunaikinus prigimtines žmogaus teises sukūrusį tikėjimą, nesusinaikins pačios prigimtinės teisės ir žmogaus laisvės?

Koks stulbinamas sutapimas ir kokia jo reikšmė: įvairovę, lygybę, anti-diskrikiminaciją, toleranciją bandoma įgyvendinti paneigiant laisvės fundamentą.

Was Biden 1st President To Omit ‘God’ in National Prayer Proclamation?

Biden omits the word ‘God’ from national prayer declaration

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kovidistų judėjimo

pagrindinis tikslas ir yra atimti iš prastuolių prigimtinės žmogaus teisės ir laisves? Jei 1917 metų pasaulinei Proletariato revoliucijai nepavyko galutinai realizuoti savo tikslų – tai šie mano, kad jiems jau šįkart tai tikrai pasiseksią. Pavyks paimti pasaulį. Ir tada, ir dabar prastuoliams ir ubagams vadovauja ne prastuoliai, o oligarchinis-monopolinis ekonomikos elitas, žodžiu, milijardieriai.

Kgbistu judejimas

Kbistu judejimo sauklys svarplys !

bet

Tai kam jis meldėsi tada? Gal šėtonui?

Nunu

Dievobaimingas Putinas, nuodijantis oponentus ir žudantis ukrainiečius, myli Trampa, o nekenčia Baideno. Dievobaimingą Putiną ir Trampą sieja fašizmas ir jaunos, gražios moterys. Sakiau nevartok alkoholio su musmėrėmis, kliedesiai prasidėjo.

bet'ui

Šiuolaikiškai kalbant, jis meldėsi doroviniam abejingumui.

Hmm

Visi tie liberastai meldžiasi šv. Gretai, vaivorykštinėms aureolėms ir panašiai. Dar kartais atsiklaupia prieš kokį nors šv. (švelnų) milžiną 😀

padėsiu Andriui išversti

Džefersono citata:
Mes laikome savaime suprantamomis tiesomis, kad visi žmonės yra sukurti lygūs ir kad jie yra Kūrėjo apdovanoti tam tikromis neatimamomis teisėmis, tarp kurių – teisė į gyvybę, laisvę ir laimės siekimą.

Ačiū

vertėjui.

stasys

Jei autorius taip atidžiai būtų klausesis Trump žodžių , šiandieną jam netektų raudonuoti praleidus proga patileti paskelbus Trump Dievo baimingu krikščionimi . Klysti žmogiška .Gal Biden iš tikro pamaldus krikscionis ir žino jog nevalia Dievo vardą vartoti kur papuola ? Hiperbolizuojama problema autoriaus .

Health Ranger Report (Brighteon)

Amerikoje prasideda hiperinfliacija

Dabar mes išgyvename pradinius hiperinfliacijos etapus ir skolomis grįsto dolerio žlugimą, nes beveik visos kainos kasdien auga. Federalinis rezervas masiškai spausdino trilijonus dolerių – ir tuos pinigus katapultavo ekonomikoje pasitelkdamas „stimulą“ – perkaitina tokių prekių kaip mediena, varis, aliuminis ir geležis paklausą.

Taigi dabar turime vyriausybę, kuri begaliniu pinigų spausdinimu naikina pinigų pasiūlą ir gamybą. Galutinis rezultatas: nevaldoma hiperinfliacija, maisto, degalų ir kitų prekių trūkumas ir spartėjantis mažųjų įmonių, kuriomis remiasi mūsų tautą, žlugimas.

Galų gale tai taip pat reiškia didžiųjų JAV miestų žlugimą ir pasinėrimą į chaosą ir neteisėtumą, nes paskutiniai likę civilizuotos visuomenės bruožai tirpsta akyse.
https://www.brighteon.com/2d4f8741-3e49-4a3d-a5d0-f6609cc49068

Jack Phillips (The Epoch Times

124 JAV atsargos generolai ir admirolai pasirašė atvirą laišką, kuriame įspėjo, kad Jungtinės Valstijos yra įtrauktos į gyvybišką kovą, ir paragino „visus piliečius“ įsitraukti į vietos ir valstybės politiką. „Mes kovojame dėl savo, kaip Konstitucinės Respublikos, išlikimo, kaip niekad anksčiau nuo usikūrimo 1776 m. Konfliktas yra tarp marksizmo šalininkų ir laisvės šalininkų“. „Rinkimų sąžiningumas reikalauja užtikrinti, kad kiekvienam piliečiui būtų suteiktas vienas teisėtas balsas. Teisėtus balsus nustato valstybės įstatymų leidėjo patvirtinta kontrolė, naudojant vyriausybės tapatybės dokumentus, patikrintus parašus ir pan. Šiandien daugelis tokią kontrolę vadina „rasistine“, siekdami išvengti sąžiningų ir sąžiningų rinkimų “. Kaip rašoma „Flag Flag 4 America“ interneto svetainėje, tai grupė buvusių karinių lyderių, kurie „įsipareigojo palaikyti ir ginti JAV Konstituciją nuo visų priešų, nesvarbu, ar jie būtų„… Skaityti daugiau »

Mike Adams (Health Ranger Report)

Prasidėjo skaičiavimas iki masinio bado, o jūsų pažįstami žmonės badaus
Dabar vyksta masinis badas Amerikoje, kai dėl valstybinio dujotiekio sabotažo jau dabar sunkvežimiai kenčia nuo degalų trūkumo visose Pietryčių valstijose, o tai sutrikdo kai kurių maisto produktų pristatymą.
Jei šis vamzdynas nebus atkurtas per artimiausias 72 valandas, maisto lentynos kai kuriose vietovėse ištuštės ir kils panika.
Tuo tarpu Mičigano gubernatorius Whitmeris bando uždaryti dar vieną dujotiekį, aptarnaujantį Šiaurės valstijas, pademonstruodamas, kad dujotiekio nutraukimas yra inžinerinio Amerikos pramoninės infrastruktūros žlugdymo dalis.
Jei šis apgalvotas uždarymo planas tęsis, šią vasarą kils badas, Amerika pasiners į chaosą ir beviltiškumą. Viskas, žinoma, suprojektuota, nes rinkimus pavogę marksistai stengiasi sunaikinti Ameriką iš vidaus.

https://www.brighteon.com/03677457-5ac3-4f00-ba37-44589e73dc64

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top