Andrius Švarplys. Negirdėti dalykai: Lietuva bene pirmą kartą po 1990-ųjų turi Prezidentą kaip Konstitucijos ir demokratijos garantą

„Niekas negali nurodinėti mums arba teikti direktyvų, kaip turėtume išspręsti šį klausimą, kurio egzistavimą aš pripažįstu ir tikrai noriu, kad civilizuotos šių žmonių teisės būtų užtikrintos“, – sakė šalies vadovas apie savo atsisakymą pasirašyti Europos Sąjungos šalių lyderių laišką, kuriuo reiškiama parama LGBTQ bendruomenei.

Lietuva bene pirmą kartą po 1990-ųjų turi Prezidentą kaip Konstitucijos ir demokratijos garantą. Negirdėti dalykai.

Ar pastebite, kaip atsiskleidžia „elitas“? Kokia panieka jie persisunkę Lietuvos žmonėms ir su kokiu uolumu tapo euroglobalistais?

Lietuviškieji euroglobalistai iškeičia Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją į „europines vertybes“, kurios pačios jau senai ne europinės, o technokratinės, bestuburės, anti-krikščioniškos ir anti-liberalios.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gabrielė

DRĄSU. Pademonstruotas stuburas. Ką dabar pasakytų Pavilionis apie nieko nereiškiantį Prezidentą.

Raimundas

Konstitucijos ir demokratijos garantu jam dar reikia tapti, kol kas tai tik pirmieji bandymai. Kelias bus ilgas ir sunkus.

Šeimų maršas,

tikiu, suteikė Prezidentui stiprybės. Jis suvokė, ka Tauta juo pasitikės, jei jis pasitikės Tauta.

pilietė

Turim Prezidentą.Taip ilgai to laukėm. Norisi tikėti, kad nenuvils.

Žodžio laisvė...

>Gabriele,
O man nesvarbu ką pasakytų Ž.P.Tas nukvakėlis žalingas Lietuvai.

Kis

neuzmirskime ir tu idiotu,kurie mums tiesiog „padovanuojo Prezidenrta.Juk ju 60% nuopelnas,kas butu,jeigu ne ju cirkai ir visi tie virazai su gejais ir lesbemis,narkotikais ir alkoholiu,vyriausybe ir dedules Landzbergio atsisveikinimo „koncertas”,kuri pazadejo zmonai atlikti.O visumoje,kazkur pasimate krachas „tradicinems”gaujoms,jos sito nesitikejo,o kiek kartu sakyta-kantrybe tautos nera begaline,reikes uzdegsime ir lauzus.

Al.

Kol kas tai tai tik žodžiai. Ar tai tikrai tautos balsas ar tik socializmas su žmonišku veidu prieš komunosatanizmą su gyvulio snukiu ?

Fulton Sheen (Pro Patria)

Sekmadieniai su Fulton Sheen: Šėtono veikimas ir kova su juo #2
https://www.youtube.com/watch?v=-K5JDz5Lews

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top