Andrius Švarplys. Rašom palaikymo laiškus Prezidentui!

Kaip atsitiko, kad mes šiandien jaučiamės panašiai kaip 1956 m., kai per Vėlines Kauno kapinėse (dabar – Ramybės parkas) susirinko žmonės ir išreiškė palaikymą Vengrijos sukilimui prieš Sovietų Sąjungą?

Praėjus beveik 65 metams mes vėl jaučiam pareigą paremti Vengriją. Šį kartą – prieš ideologinę ir politinę Europos Sąjungos ir LGBT diktatūrą. Istorijos ratas apsisuko ir dabar iš Vakarų ateina lyties ir šeimos išplovimo ideologija. Vengriją reikia užstoti ne prieš tankus ir kulkas, bet prieš technokratinį ES spaudimą.

Mūsų Prezidentas kol kas šauniai atstovauja Lietuvos Konstitucijos principams ir lietuvių tautos valstybingumo tradicijai. Bet jam labai reikia paramos iš Lietuvos žmonių, nes matome kaip vietiniai euroglobalistai, išdavęs mūsų tradiciją, siekia jį ir mūsų balsą uždusinti.
Dabar pasirinkimas yra ne tarp liberaliosios demokratijos (suprask, Europos Sąjungos) ir autoritarizmo (suprask, Vengrijos), bet tikrasis pasirinkimas yra tarp konstitucinės demokratijos ir LGBT diktatūros.

Rašom palaikymo laiškus Prezidentui!

– – –

Tiesos.lt: rašyti galima ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Puiki mintis

Man net į galvą nešovė!
AČIŪ A. Švarpliui!

Jan, parašyta  LRP.LT

Gerbiamas Prezidente,
Noriu Jums padėkoti ir išreikšti paramą, kad atstovaujate Lietuvos Konstituciją, lietuvių tradicijos šeimos sampratą ir tuo pačiu demokratijos principą. Dėkoju ir palaikau Jūsų sprendimą nepasirašyti po dalies ES valstybių organizuoto Vengrijos smerkimo dėl LGBT propagandos draudimo.
Linkiu ir toliau priešintis „tuščių būgnų partijai” Lietuvoje ir ginti Lietuvos Konstitucijos principus, ypač 38 (santuokos ir šeimos) straipsnį, kurio turinį bandoma išplauti įvairiais tiesioginiais ir netiesioginiais būdais. Homoseksualiems žmonėms rūpimus klausimus galima išspręsti nenaikinant tautos ir valstybingumo pagrindo: šeimos, tėvystės, motinystės, vaikystės.
Su pagarba ir geriausiais linkėjimais,

Jan

Rašykite puslapyje LRP.LT
Palaikykime, kol nevėlu tai,kas mums gali labai ir labai brangiai kainuoti.

Raimundas

Gerbiamas Prezidente, kartu su didžiąja Lietuvos dalimi tikiuosi, kad Jūs sugebėsite tapti Lietuvos Respublikos Konstitucijos garantu. Taip pat noriu tikėti, kad Jums pakaks tvirtybės nevesti mūsų į šviesų globalizmo “ rojų”. Linkiu stiprybės dirbant Lietuvai, bet ne prieš Lietuvą.

Žmogus

GERBIU, SVEIKINU, DŽIAUGIUOSI.SĖKMĖS,PREZIDENTE.

Diedas

Jokių padėkų.
Jokiems prezidentams ir t.t.
Į valdžią veržiasi tik visuomenės atmatos, o ten pakliūna tik rinktiniai niekšai.
Todėl pilietinės visuomenės pareiga – keikt, kritikuot, kelt į viešumą niekšybes, klaidas ir nusišnekėjimus kad kiekvienas patekęs prie lovio, už daromas šunybes kentėtų.
Kad neturėtų ramybės nei dieną nei naktį. Įskaitant savaitgalius, šventes bei atostogas.
Valdžia – didelė griaunamoji jėga.
Valdžiai dėkoja tik prisitaikėliai skystaklyniai.
Tikras patriotas ir doras pilietis, bet kokiai progai pasitaikius valdžią vanoja.

to:Diedas       2021-06-26 7:18

apgailestauju, kad tiek menkai tepažįsti pasaulį. Pvz., JAV, piliečiai ištisai rašo laiškus prezidentams, kongresmenams ar senatoriams visais jiems rūpimais klausimais. Laiškuose jie pritaria arba protestuoja priesš tą ar kitą sprendimą ar jo projektą. Laiškai – galingas ginklas ir įspėjimas išrinktajam – neįsiklausysi – už tave nebebalsuosiu.
Lietuva, palyginti, dar menkai supažindinama su demokratinių šalių tradicijomis. Todėl toks DZIEDAS ir prieštarauja laiškų rašymui.
Šiandien būtina palaikyti prez. G.Nausėdą už jo tvirtumą LR Konstitucijai. Mums, tautos atstovams, svarbu, kad mažuma pervertų neįsivaizduotų esą visagaliai. Nugalėti turi sveikas ir NEPAPERKAMAS protas.L.

Diedas "demokratui"

Laiškelius su padėkomis ir prašymais valdžiai rašinėja apmulkinti tinginiai. Negu tikėtis kažkieno malonės,geriau pirkt loterijos bilietus. Milijoną laimėti šansų daugiau. Stipri visuomenė išgyvena ir be caro. Pavyzdys – sovietmetis. Kiaulės komunistai valdžioje kliedėjo beprotybes apie klasių kovą ir šviesią ateitį. Liaudis netikėjo, nekentė ruskio, komunizmo ir gyveno savo tiesomis ir dėkui Dievui išgyveno ir vaikus išauklėjo teisingai. Tuomet apsiėjom be stabų ir be tikėjimo netikromis dogmomis. Išgyvensim be jų ir dabar Bardakas komunizmas sugrįžo. Nebegalima tikėti nei valdžia nei žiniasklaida. Ateitis priklauso ne nuo bepročių pripuolusių prie lovio ir kliedinčių absurdiškas mantras, o nuo kiekvieno iš mūsų. Ką kalbėsim tarpusavyje su bendradarbiais, kaimynais, šeimoje, kaip auklėsim vaikus, kiek netikėsim ir nepasikliausim komsomolska falšyva valdžia, tokia bus šalies ateitis. Gero caro… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

Pritariu teisingai Lietuvos Prezidento pozicijai dėl Lietuvos šeimų ir dėl politinio
pasirinkimo Vengrijos atžvilgiu.Vengrija pasirinko teisingą kryptį ir teisingai supranta LGBT brukamos propagandos vaikams.Visi padorūs valstybės vadovai privalo
ginti vaikus nuo žalingo vaikų auklėjimo.

Naivuoliams

Rašom, rašom. Kaip prie sovietų. Tikrai pamačys.

Kis

sklerotike,kaip uzmirsti tuos metus,kai Vengrija stojo be baimes pries „komunizmo” propoguotojus,siandiena ta pati Vengrija sako ne iskrypeliams,kazkas is fantastikos.Pradedu tiketi antgamtinemis jegomis!

Gerai, Jan.

Tik išsitaisykite linksnių vartojimo klaidas (imkite pvz. iš A.Š.). Tada jau bus puiku.

Diedeliuk,

ar jau jo didenybė Alzheimeris aplankė? Pamiršai ,,spasibo partiji za eto i lično Leonidu Iljičiu”? Ko tada gvoltu nešaukei? Jau nekalbu apie tavo tėvus ir senelius, teigusius, kad ,,Leninas gyvesnis už visus gyvuosius”, o Staliną vadinusius savo tėvu? Dabar apvertei plokštelę antraip, bet nesupranti, kad to visai nereikia. Dabar žmonės giria arba peikia UŽ DARBUS, bet nekuria asmenybės kulto. Taigi labanakt, pavargę ,,amžinieji vaikučiai”! Dabar Lietuvą kuria suaugę ir adekvatūs žmonės. Patys supranta, reikia ar nereikia ką nors girti arba peikti. O tamstytei, senas mažutėli, saldžių sapnų skambant lopšinei ,,Kai tėvelis/ komunistas/ gynė didį spalį” 🙂 .

Paulius

manau taip pat būtų gerai rašyti ir palaikymo laiškus vengrams bei lenkams. Ir Orbanui ir Dudai

Dalia

Siuskit laiskus ruo daugiau.Tai bus prezidentui moralinis palaikymas ir garantas kad tauta su juo ir uz ji.O neprieteliai lai mato kad prezidentas palaikomas

Laisko kopija

https://www.lrp.lt/lt/prezidento-institucija/laiskas-prezidentui/21455
Gerbiamas LR Prezidente Gitanai Nausėda,
balsuodama už Jus, tikėjau, kad esate už tradicinę krikščionišką šeimą.
Didžiuojuosi, kad išdrįsote plaukti prieš pasaulio manipuliatorių nustatytą srovę ir palaikėte krikščioniškas vertybes išpažįstančią Vengriją.
Taip, matome, girdime lietuviškų a la politikierių pasipiktinimą ar net sumaištį jų stvykloje – Jus bando teisti tie, kurie patys teisiami ar turi būti nuteisti už melagingą priesaiką LR Konstitucijai.
Būkite tvirtas savo sprendimuose – Tauta Jus palaiko ir palaikys. Palaikys ir tada, kai tarsite svarų žodį Lietuvai apginti.
Ligija Tautuvienė, JAV, Čikaga (Vilnius)

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top