Andrius Švarplys. Trūksta tik spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą

Lietuvoje atsikartoja JAV Kapitolijaus šturmo variantas, tik mažesniu mastu.

Yra visi tie patys komponentai:
– elitistų/globalistų (politikų) klasės piktnaudžiavimas valdžia;
– didžiųjų medijų vieningas valdžios palaikymas.

Vien iš šių dviejų komponentų užsiveda anti-demokratinis melo malūnas. (Anti-demokratinis, nes valdžia ir medijos neatstovauja ankstesnių nacijos kartų sukurtai politinių vertybių ir konstitucinių principų sistemai. Melo – tam, kad tai nuslėptų ir paremtų valdžios globalistinį kursą, medijos pradeda propagandinį karą su nacijos vertybine paradigma).

Lietuvoje akivaizdžiausiai tai pasimatė trijose temomis: LGBT, migracija, kovidas.

Toliau:
– besaikis žmonių niekinimas, dirbtinis „blogybių“ išdidinimas (kartuvės, Gibonas, Paleckis). Esmė: psichologinis teroras reiškiant panieką, kas iš esmės virsta politinė represija. Žmonių dauguma mato, kad jie su savo teisėtomis vertybėmis yra „laidojami“. Savo namuose staiga tampa nusikaltėliais.

– valstybės institucijos pagal hierarchinį principą yra priverstos klausyti globalistų valdžios ir pradeda vykdyti esamą paradigmą represuojančią politiką. Pvz., Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Užsienio reikalų ministerija, Vyriausioji rinkimų komisija, Nacionalinis transliuotojas, Valstybinė lietuvių kalbos komisija, Konstitucinis Teismas, na ir policija bei pan.

Kitaip tariant, politika, žiniasklaida, valstybės institucijos, peršama ekspertų/influencerių viešoji nuomonė, partijų išdavystė – koks dar „langas“ paliktas praktiškai daugumai visuomenės? Jokio. Visi šie elementai pradeda „maitinti“ vienas kitą ir užsisuka uždaras ratas. Taip gimsta savotiškas 21 a. hibridinis (nes demokratijos ir teisinės valstybės vardu, melagingai) globalistinis režimas.

Ir šitas kokteilis priveda prie Kapitolijaus šturmo.

Dabar trūksta paskutinio amerikietiško komponento: spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą. Kad net vizualiai būtų aišku, koks čia stiprus demokratinis valdžios ir piliečių ryšys.

————————
Kokio radikalumo ir politinio aklumo turi būti valdžia, kuri pasiūlo daugiau kaip trečdalį visuomenės neleisti į viešąjį transportą ir poliklinikas?
Arba pasiūlo bendrus moterų ir vyrų tualetus?
Arba pradeda aiškinti, kad mes negalime ginti savos valstybės sienos ir turime priimti irakiečius su afrikiečiais?

————————-
Ir čia nebuvo skustagalvių perėjūnų „šturmas“ kaip 2009-taisiais. Visuomenė yra įpykusi, bet režimo minėtas kokteilis net ir law abiding citizen visuomenę stumia Kapitolijaus šturmo link.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nepavyks

zmoniu apsaukti visokiais buduliais -matome,kad yra nuostabus Lietuvos pilieciai,o marginalai-jie.

velnio vaikai

ateistai valdžioje – beveik visur.
todėl tokia velniava.
anksčiau ateistai buvo komunistais, kgnistais.
dabar – „liberalais”, „demokratais”

DD plius DD

Tas scenarijus kuriuo baigėsi mitingas manęs tikrai nesužavėjo. Kaip ten klostėsi nieko nešnekėsiu, nes nei buvau nei mačiau. Bet ir arkliui aišku, kad užblokavus seimūnus bus pasekmių. Nereikia nei Seimo- užtenka sukelti riaušes prie eilinio teismo ir netrukus atsiras riaušių policija ir jie bus teisūs. Bet čia toli gražu ne vien organizatorių ar įsimaišiusių provokatorių nuopelnas. Visai neseniai „Svobodos” radijas surengė diskusiją apie itin aršią Kremliaus vykdomą ataką prieš nepriklausomą žiniasklaidą. Kalbama buvo daug apie ką, bet vieną ten nuskambėjusią mintį, manau, kad būtų labai naudinga išgirsti valdantiesiems. Jos esmė gan paprasta- geriausias būdas išvengti visuomenės ar jos grupių radikalizacijos- užtikrinti jų realų dalyvavymą politiniuose procesuose, nes jeigu juos išstumsi į užribius, jie anksčiau ar vėliau ir ims elgtis kaip… Skaityti daugiau »

bronius

Šiaip visgi mitinguotojų pažanga didelė nuo 2009 metų, provokatorių buvo, bet kažkokių riaušių tai tikrai ne, kad ir ką bepiltų purvasklaida. O dabar tai valdžiukė tikrai tversis spygliuota tvora ir bandys nebeleisti jokių protestų nei seimo prieigose, nei išvis. Jau apie tai kalbėjo. Daugiau jėgos Lietuvai, kitaip tariant. Galų gale paaiškėjo, ką turėjo omenyje konsertvatoriai, su savo šūkiu – su bizūnu padarysim Švabo planą.

stasys

Na po tokio renginio Orlauskui jau neišeis visiems pasakoti kokia garbi publika jį palaiko ir koks iškilus tas ŠM , man įdomu tik viena ka apie savo ‘maidana’ inreal šiandiena masto Nida Vasiliauskaitė ? Koks tokios jos demokratijos veidas , panašu jog mes tapome tikromis vakarietiškomis visuomenėmis kai valdiškos lazdos per kupra tapo normali elgesio norma ir piliečio pilietinė teisė. Jokio gailesčio tiems išsigymėliams prie Seimo .

Dronas

Na aš labiau bijojau, kad bus piš, keletas pensininkų su plakatais, iš kurių politiniai snukiai pasijuoks. Dabar gavosi, nelabai estetiškai, provokatoriai mauro darbą atliko (stribai), o šiaip, na sakyčiau neblogai, bloga reklama geriau nei jokios. Daugelis suskiepytų, nėra savanoriai, jie buvo išprievartauti darbdavio spaudimo, valdžios gasdinimų, o kitus, tokius kaip policininkus ar gydytojus, be ceremonijų suskiepijo, nori ar ne. Tiksliau kaip ir savanoriškai, bet… Priverstinai. Manau jiems tai irgi šioks toks vilties spindulys, bent jau tiems, kurie suvokia, kad šitas koronacirkas, nesibaigs niekada. bent jau tol, kol nebus laikinai-amžinamm įvestas pasas, nauji ribojimai ir kiti pilietinių teisių ribojimai ir konstitucijos pažeidimai. manau jiems tai šiks toks atokvėpis. Na dar yra grupė, kurie skiepijosi už porciją ledų, madingas kelnes ar kokia… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti nelegitimaus seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai – visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje – brangioje Lietuvoje.
_______________
Lietuva – Tvirtovė

Seimas jau aptvertas

metaline tvora.Apie tai parašė delfi apie 10 valandą ryte,o po trijų minučių šį pranešimą išėmė.Kas liepė?

Tauta kaip moka ,

taip protestuoja,ginasi,kovoja.Nors nenustebintų valdžios organizuojami kursai,kaip elgtis proteste.Nuo to dar pinigų „pasiplautų” ir juos Briuselio globalistai finansuotų.

Kis

bettai daroma tyciom,kad isprovuokoti priespriesa,kodel siknu nepakele is valdznciuju,juk toji kose ju>Tas zmoniu niekinimas gali privesti iki kraujo praliejimo,o rezidentas vis paslaksto zibalo i si jau deganti lauza.Tai parazitas.

Seimelis

turės paieškoti, kur išvežė visus tuos statybinius blokus ir metalo laužą, likusį po Sausio 13-sios įvykių. Antraip nuo Tautos neapsigins. O kas atsitiktų, jei ir policija, ir kariuomenė prisidėtų prie protestuotojų? Kol kas neprisideda, nes nemato pakankamos jų jėgos. Tačiau kiek ilgai? Kažin, ar Gabriukas su Ingridute jau pasistatė ant stogo sraigtasparnį su kokiu nors Paksu Nr.2?

StasySG

Man patiko tas pasipriešinimas.

bronius => Tauta kaip moka

Tęsiant mintį, tai praėjus tinkamo elgesio proteste kursus, butų įrašoma atitinkama galimybė „Galimybių pase”, kad būtų galima dalyvauti proteste.

> bronius

O dar toliau tęsiant,tai tuose kursuose apmokytų ,kaip elgtis,kaip stovėti, laikyti rankas,kojas,kokius šūkius skanduoti,na,kaip Šiaurės Korėjoje…

Al.

Opozicija turėjo pasimokyti iš surežisuoto Kapitolijaus šturmo. Bet nepasimokė. Leido kremliaus antifininkams perimti iniciatyvą. Nacionalinis susivienijimas privalo perimti iniciatyvą. Ir pasistengti. kad kuo greičiau būtų sukurta objektyvi spauda.

Kai kam

verta gerai pamastyti ir atsimerkti.Negi lietuviui svarbu mestelti populiaru suki, pamosikuoti veliavele, patransliuoti keleta uzdeganciu kalbu ir lietuvi nuvesi bet kur ir bet kada?Kas yra sio marso organizatoriai.Ar zinome apie ju praeiti, dabarti.Ko jie siekia ir kokiais budais.Sis mitingas valdziai suteiks visus kozirius dar labiau paimti mus uz gerkles.Kas pasiekta, koks rezultatas bus, yra.Kruvele nurinciu bet kur ir bet kada sukelti surmuli pasipriesino policijos reikalavimas ir sukele riauses.Dekokim Lietuvos pareigunams, kad jie pagailejo kai kuriu arsiu pilieciu skuras.Lukasenkos buldogai truputi kitaip pasielgtu.Sio mitingo rezultats yra toks, kokio kai kas ir sieke.

Al'ui

NS… Tau gal galvoj… Tie suskiai iš NS viską padarė kad internacionalistai grotų „pirmu smuiku“… O tu čia vapi tokius vėjus… Nėra Lietuvoje tikros dešinės, litvinams to nereimia, nes juos tenkina visoks kairuoliškumas, žydiškumas, iškreiptas tolerantiškumas…. Ir čia yra tautos ir valstybės tragedija! O tas sušiktas (!!!) NS yra dėl smegenų sukimo tautos likučiams. Ir dar… Dėl spaudos, tie – ns* turi du tinklapius ir abu „nuo pasaulio pradžios“. Ir ką tie – ns* per metus laiko nuveikė? Štai ‘Šeimynykščiai’ subūrė kairuolišką ir galimai prorusišką (proputinišką) elektoratą… O dešiniosios, nacionalistiniu pagrindu patriotinės jėgos, per 31 metus net padorios svetainės nesukuria… — Iš prigimimo kairieji yra bendruomeniški, vieningi ir tai yra jų jėga… O dešinieji individualistai (blogaja prasme). ir tai yra… Skaityti daugiau »

Autoriui

Švaplys sudėjo trumpai, išsamiai ir aiškiai.
Autorius,šį kart, pranoko pats save.
Bet ar skaitytojai pakils iki tokio lygio?

> Autoriui

Autorius, kaip ir visa negebanti subręsti, bet sėkmingai senstanti jaunuomenė dar nepranoko infantiliško piemenėlių kalbos lygio „law abiding citizen”.
Kai tekstuose neliks „eruditams” skirtų intarpų, pervesime į suaugusiųjų lygmenį.
P.S. Ne apie turinį, o apie formą.

Neduok Dieve

valstybininkų.Tokie praterioja valstybes.Kubilius irgi valstybininkas.

Demokratija

pagal JAV

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top