Andrius Švarplys. Vyriausybė nesilaiko Lietuvos įstatymų, vietoj jų primeta valstybei ir visuomenei savo ideologinę pasaulėžiūrą

Jūsų dėmesiui siūlome dr. Andriaus Švarplio komentarą apie premjerės Ingridos Šimonytės atsakinėjimą į klausimus apie neteisėtų migrantų krizę per neeilinę Seimo sesiją.

Neeilinė Seimo sesija dėl neteisėtų migrantų krizės. I.Šimonytės pranešimas

Geriausias klausimas yra Vaidos Giraitytės (žr. nuo 54:45).

Premjerės atsakyme išgaruoja visa ta užtikrintumo ir pasitikėjimo savimi retorinė šarada.

Už nelegalų sienos kirtimą yra baudžiamoji atsakomybė. Šita vyriausybė migrantų veiksmų netraktuoja kaip neteisėto sienos kirtimo, nors žino ir pripažįsta, kad čia veikia kriminalinės žmonių (savanoriškos) kontrabandos schemos. Komercinis-kontrabandinis atvykimas, tiesiogiai aptarnaujamas Baltarusijos režimo, niekaip negali būti prilyginamas politinio prieglobsčio procesui.

Tai yra, vyriausybė nesilaiko Lietuvos įstatymų, o vietoj jų primeta valstybei ir visuomenei savo ideologinę pasaulėžiūrą – neva čia yra politiniai pabėgėliai (refugee), kuriuos reikia traktuoti pagal tarptautines teisės normas.

Niekas nesuteikė Vyriausybei tokios teisės. Vyriausybė, užimdama tokią poziciją, laikosi ne Lietuvos įstatymų, o noro įtikti Europos Sąjungos politinėms nuostatoms.

————–

Galiojanti Baudžiamojo Kodekso redakcija:

291 straipsnis. Neteisėtas valstybės sienos perėjimas
1. Tas, kas neteisėtai perėjo Lietuvos Respublikos valstybės sieną, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
KEISTA:
2003 04 10 įstatymu Nr. IX-1495 (nuo 2003 05 01) (Žin., 2003, Nr. 38-1733)
2. Nuo baudžiamosios atsakomybės pagal šio straipsnio 1 dalį atleidžiamas užsienietis, kuris neteisėtai atvyko į Lietuvos Respubliką turėdamas tikslą pasinaudoti prieglobsčio teise.
KEISTA:
2003 04 10 įstatymu Nr. IX-1495 (nuo 2003 05 01) (Žin., 2003, Nr. 38-1733)
3. Užsienietis, kuris padarė šio straipsnio 1 dalyje numatytą veiką turėdamas tikslą iš Lietuvos Respublikos teritorijos neteisėtai pereiti į trečiąją valstybę, atleidžiamas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal šio straipsnio 1 dalį, jeigu jis nustatyta tvarka išsiunčiamas į valstybę, iš kurios teritorijos neteisėtai perėjo Lietuvos Respublikos valstybės sieną, arba į valstybę, kurios pilietis jis yra.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pabėgėliai tik pradžia.

Įkandin jų atžygiuos ir Kremliaus žalieji žmogeliukai.Ar ne laikas sieną saugoti gyva grandine?Paskui gali būti vėlu?Briuselis nesusigaudo,kas čia vyksta.

Kartais atrodo,kad

valdžia visai nesijaudina dėl tų migrantų.Už juos apmoka Briuselis.Čia biznis ar kaip?Kuo daugiau jų,tuo pelniningiau?Kiek jų galima priimti,-iki milijono?

Pradžiapadžiau  22:55,

Jūs teisus, išskyrus tai, kad
1. Jie ne jokie „pabėgėliai“, o – nelegalai, todėl jiems privalo būti taikoma baudžiamoji atsakomybė (kaip Vaidos Giraitytės paminėtajam kazachui).
2. „Raudonieji Briuselio peniukšliai“ (R. Ozolas) ne „nesusigaudo,
kas čia vyksta“, bet, atvirkščiai, puikiausiai ne tik susigaudo, bet ir yra tautų maišymo, suverenių modernių valstybių naikinimo programos kūrėjai ir vykdytojai. Dvasinis infantilas (net vizualiai) Makronas tėra, kaip pats viešai pripažinęs, pilkojo globalizmo kardinolo Žako Attali mokinukas.
3. Nėra ir, tikėtina, nebus geresnės progos įprasminti savo dužlaus gyvenimo,
kaip tik pakilti, ryžtingai stotis tautos, valstybės, krikščioniškųjų Vakarų civilizacijos idealų gynybon. Po 30 metų atėjo nauja karta, o su ja, kaip regim, ir naujas šansas parodyti savąją drąsą. Kaukimės ir laimėsim!

Raigerdas

Matote, lietuviai užsidemokratino gatavai. Konsservatoriai paskelbia, kad yra vykdomas hibridinis karas, o premjerė įrodinėja, kad viskas vyksta labai taikiai ir mes esame tie „humaniški idiotai”. kurie nesupranta, kad tai yra daroma, kad pakenkti, t.y. padaryti žalą visai visuomenei. Tada klausiu vyrų: gerbiami vyrai, ar jūs tikrai manote, kad moterys ir yra tas geriausias variantas, kad karo atveju kariniams veiksmams vadovautų moterys? Pakartosiu tą pačią Lenino frazę, kurią kartoju gal kokią 10 metų, kaip ta gegutė iš „Eglė Žalčių karalienės”:”Kū, kū, kū, Leninas jus apgavo pasakęs, kad kiekviena virėja gali valdyti valstybę. Jokia virėja valstybės valdyti negali, nes ji gali tik maistą paruošti žmonėms, kurie šito nori. Jeigu ji yra apsimokiusi vadybos pagrindų, ji gali vadovauti kitiems virėjams”. Dabar pažiūrėkite į… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Pažiūrėkime į kitą ministrę A.Armonaitę, paskirtą pagal dabartinio lavono iš Mauzoliejaus Lenino pasakytą bolševikams, kad jiems įtikti, nesąmonę:”Kiekviena virėja gali valdyti valstybę”. Štai ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė pletkina:„Tai iš tikrųjų panašu į provokaciją. Neramumai tiek pasienyje, tiek bendrai Lietuvos gyvenime, žinome, kad priešiškoms jėgoms yra naudingi, ir akivaizdu, kad tai gali būti tos pačios migrantų surežisuotos situacijos dar vienas iš spektaklio veiksmų“, – „Žinių radijui“ antradienį teigė A. Armonaitė (delfi.lt). Kadangi ekonomikos ir inovacijų ministrė pletkina ir, savaime aišku, kad nesiruošia paaiškinti, kas yra tos „priešiškos jėgos”, tai Lietuvos piliečiams belieka tik spėlioti, ką ta A. Armonaitė turėjo omeny. Gal ji mano, kad Putinas jau čia samdinius iš „Vagner” siunčia į Lietuvą, kurie čia sukels provokacijas, kad nuversti… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Pažiūrėkite, kas dedasi prie sienos. Siras angliškai nekalba, bet kalba rusiškai. Tai, gal jis iš Čečenijos? Kodėl Užsienio reikalų ministerija nepareiškia jokios notos ir neįpsėja, kad Irakas dalyvauja šitame hibridiniame kare, ir jų pilliečiai, nelegaliai perėję sieną, tampa nusikaltėliais? Kodėl nėra informuojami Azijos šalių piliečiai, kad juos apgaudinėja sukčiai, galimai iš Rusijos FSB arba Baltarusijos KGB? Yra internetas, yra Youtube, kur šitie iPhone turintys azijatai ir afrikiečiai gali susipažinti, kas jų laukia pagal mūsų įstatymus. Jūs, gerbiami skaitytojai, visi turite iPhonus? Aš jo neturiu. O kodėl ta, „ištikima mums” vyriausybė neparašo Briuseliui, kad mūsų piliečiai gyvena vargingiau, nei pabėgėlio statusą norintys gauti azijiečiai? Ir jie piktinasi tokia padėtimi. Kodėl jie bijo apie tai parašyti? Todėl, kad Briuselis pasakys, kad jūs… Skaityti daugiau »

Šlangas

Jeigu pateikinėjami klausimai būtų trumpesni (tiksliai ir trumpai suformuluoti), tai bent demagogijos atsakymuose sąmoningai ar nesąmoningai būtų mažiau.

Kis

zaliuju jau nereikia laukti,jie cia ir atejus laikui issikas po AK ir tada jau nepades net dedule su anuku ir zingeriu.Amerika jau karta padejo,ziurekite ir matysite kas toji Amerika,kiekvienas juodasiknis yra verchas,narkomanui ir banditeliui Floidui stovi paminklas,laikas ir musm Lanzdergiui suregzti.

The Epoch Times

Arizonos senatoriai liepos 26 d. paskelbė naują šaukimą didžiausiai valstijos apygardai dėl medžiagos, susijusios su 2020 m. rinkimais. Arizonos senato prezidentas Karenas Fannas ir Arizonos senato teismų pirmininkas Warrenas Petersenas įsakė Maricopos apygardos stebėtojų tarybai perduoti balsavimo vokus ar rinkimų vokų atvaizdus, ​​rinkėjų įrašus ir maršrutizatoriaus vaizdus. Respublikonų valdomai valdybai taip pat buvo pavesta pateikti visas išvadas apie visus sistemos pažeidimus, įvykusius per šešis mėnesius nuo 2020 m. lapkričio 3 d. rinkimų, taip pat visus rinkimuose naudojamų mašinų naudotojų vardus ir slaptažodžius. Valdybai taip pat buvo liepta atvykti į Arizonos valstijos kapitolijų posėdžiui rugpjūčio 2 d. Fannas pareiškė, kad apskritis „toliau slepia svarbią informaciją iš visuomenės ir auditorių, o tai sukėlia papildomų išlaidų, mėnesių vėlavimus ir nepakankamą skaidrumą“. [Kada bus… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top