Apie Šeimos gynimo maršą išsamiai: Kęstutis Skrebys kalbina Artūrą Orlauską

Jūsų dėmesiui siūlome OpTV televizijos laidą „Kęstutis kalbina“, kurioje visuomenininkas Artūras Orlauskas kartu su teisininku Kęstučiu Skrebiu išsamiai aptarė įžūlias manipuliacijas, pastaruoju metu itin intensyviai skleidžiamas apie Šeimos gynimo maršą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
???

Kodėl visi komentarai youtube o ne čia?

> 10:08

Todėl, kad jūtūbėje tas interviu pasirodė pirmiau.

Jules

Oho, kaip faina, kai buvęs aršus landsbergistas tampa dar aršesniu anti landsbergistu. Kadais drapalinęs visus kritikuojančius Landsbergį, dabar išvertė kailį ir daro ką tokį, ponios ir ponai? Ar mums tokių reikia? Mums reikia išverstaskūrių? Toks, pagal pakitusią geopolitinę padėtį, netyčia gali tapti ir aršiu pseudo islamistu – Europos drapalintoju taip pat, ką manote? Kadais pliekė Landsbergį kritikuojančius, su juo nesutinkansius politikoje, o dabar, oho, kokią pažangą vyriokas padarė. Dyvų dyvai, pasakytų dzūkai.

Dar vienas

aršus konservatorius apsireiškė esąs nebe konservatorius ir, jokiu būdu, ne jų šnipas. Kas gali tuo patikėti, kai visą asmeninę -karjeristinę naudą „šustriakas” gavo ir pelnė būtent p.Landsbergio dėka. Landsbergio globos dėka, o dabar siunčia savo globėją, savo patroną Landsbergį po velnių kartu su naujuoju patronu Vagnorka šitas Urdžios vienas iš generolų. Betrūksta tik jų draugužės Ožkelytės arba LDDP karalienės Konservatorių partijoje Iročkos, tiesa? Ir naujas paketas būtų pilnas. Lietuviams labai patinka įvairių partijų perėjūnai ir naujų partijų besaikiai kūrėjai, kad tik galėtų runkelį aplink pirštą apvynioti ir išpešti sau kuo didesnės asmeninės naudos, tiesa? Dabar, panašu, dėl valdžios ir asmeninės gerovės muštynės bus vėl aršios, kaip anuomet Konservatorių partijoje. Patirties gi draugai turi. Įdomu, Jurgis apie tai jau informuotas? Dabar… Skaityti daugiau »

elfe

isties atrodo, kad si pilietine akcija labiausiai isgasdino sorosistus… isties neadekvati D. Puro draugo psichiatro L.Slusnio reakcija .. tiek dziaugesi pilietinem akcijom Baltarusijoj ir net gyres lietuviska pagalba joms, o kai savi pilieciai nutare but pilietiskais ir eina ginti savo teisiu, tai jau „fasistai”, pasiryze kazka „susaudyt” kaip Breivikas Norvegijoj socialistu jaunima?.. tarsi zmogaus teises tai tik lotynisku zodziu pavadinto „homo” teises… asmeniskai nieko pries juos neturiu, nes manau, kad jais tik naudojasi kur kas didesni diktatoriai net uz Lukosenka visuomeniu subversijai per ideologine diversija, chaosa naikinant savo priesus… kaip ir ispejo Vakarus 1984 exkgb propagandos ekspertas J.Bezmenov. snipinejmas, anot jo, kgb planuose uzima tik apie 10-115 procentu. o kovot tankais neracionalu… tuo jau isitikino Andropovas jais malsines sukilimus Vengrijoj… Skaityti daugiau »

Ar jau Maxima(Urdžia)

palaiko Šeimų maršą, ar tik savo agentėlius siunčia, „na vsiamki sluči”(на всякий случай)? Žodžiu, viskas pagal Valinską ir jo „Ir taip, ir ne” programą, prikelsiančią Lietuvių tautą per tris dienas. „Maxima” palaiko ir nepalaiko, ane?

Madame Elfe,

apie kokį Šaltąjį karą jūs čia kalbate, kai Sovietijos prekyba su Vakarais vyko pilnu tempu ir dalijimasis naujausiomis technologijomis, ypač „kosmonautikoje”?

Hmm.. Dar vienam, Jules

Gal jus kokie paksistai, „ekspertu” is sudegusio teatro prisiskaite?
Palikit Vytauta Landsbergi ramybej. Gabrielius ne i ta seneli atsigime.
Ir gerai, kad sis teisininkas pazista TS is vidaus. Ko tik ten nebuvo? Vagnorius, tas pats Paksas.. Tas pats Vitas Tomkus siandien giriasi, kad stume, V.Landsbergi i lyderius.. o paskui suzlugde Landsbergio su Cepaiciu paruosta DESOVIETIZACIJOS ISTATYMA, paskelbes savo okupuotam Sajudzio laikrastyje Respublika kegebesitu pateikta „pazyma”, faktiskai ataskaita po apsilankymo uzsienyje.
O ka girdejot apie Kremliu taip ipykinusia, V.Landsbergio su Havelu inspiruota, EParlamente priimta PRAHOS Deklaracija?..apie kuria sorosistine ziniasklaida kukliai nutylejo… bet del kurios kilo toks arsus puolimas ant V.Landsbergio ir Birzelio sukilimo, nkvd „teisiu gynejams dauzant kuju musu patriotu atminimo lentas?..

to Hmm.. Dar vienam, Jules

Iš kur jau pats taip viską gerai žinai? Negi buvai arčiau Landsbergio nei Skrebys? Na, o Paksius buvo konservatorius numeris Du, nežinai? Buvo jų sostinės meru, itin globojamas, o vėliau premjeru ir net prezidentu. Kas jis būtų be konservatorių, be Landsbergio, Vagnorkos ir Skrebio, a? Be Iročkos su Rasele. O kur dar Vanagaitė su Kutraite – jo, šito politikos fantomaso, popierkų nešiotojos?

elfe >> dar vienas

ar stebejot kaip Zmogaus teisiu stebejimo NVO direktoriui D.Purui pavyko infiltruot i Valstieciu partija Dovile Skakaliene?.. visas vaidinimas eteryje ir soctinkluose buvo suvaidintas… ne be Garbaciovaites (-ciauskaites) pagalbos. ir greit perbego pas socdemus… siandien jau issirinkusius lydere didziausia STAMBULO KONVeNCIJOS gyneja V.Blinkeviciute, tikincia, kad svo smaisciu lezuviu vel apkeres pazadais Lietuvos provincijos gyventojus, nors isipareigojusi tarnauti ne jiems… nes butent V.Blinkeviciute su Julium Sabatausku, V.Andriukaiciu, J.Paleckiu, Sysu, kitu dveju nepamenu, pasirase jau Kremliui patogia, nkvd teisiu gynejo, vis smeiziancio Lietuva uzsienyje kaip zydsaudziu krasta, D.Katz’o deklaracija pries Europos sazines PRAHOS DEKLARACIJA. tad suveskim galus: kas tada inspiravo STAMBULO KONVENCIJA?! ir kodel tiek sorosistai, tiek sie socdemai taip vieningai kaunasi uz ja, bei kitas genederizmo teises?.. kas infiltravo sorosista, socialista Simonytes… Skaityti daugiau »

Stebėjom, stebėjom,

kaip konservatoriai dirbo lddp-istų naudai ir sakėme, kad Kubiliaus naudą LDDP gaudo. O kas ta LDDP, manau, žinote, tiesa? Ji turi daug pseudo politinių sparnų runkeliokų apgaulei. Kolchoznikai vienas iš jos sparnų, nežinote? Jei konservatoriai dirbo lddp-istų naudai, vadinasi, ir Vagnorka su Skrebiu dirbo jų naudai, ką manai, Madame Elfe?

to Madam elfe

taigi, tiketi, kad Melo imperija sugriuvo, gali nebent „patogus idiotai”, kurie nie nenutuokia kaip ji mutavosi i ju smegenis… tarkim, kad sioj diskusijoj minima Marija Serbintaite, Pedagoginio aukletine… dabar rasinejanti i delfi…

 elfe - stebejom

del Kubiliaus sutinku… jis akivaizdziai Soros planu vykdytojas… gal nuo to laiko, kai jo zmonai ikure Rostrapoviciaus fonda?..

Raigerdas>elfei

Ponia „elfe” jus labai stebinate savo informatuomu. Pavyzdziui, ar tikrai Breivikas – Barnavernet aukletinis? Galite nurodyti ne falsifikuota saltini? Tai yra labai svarbu. Jeigu tai yra faktas, tai kas valdo dvasinius procesus Norvegijoje? Reiskia mes vel susiduriame su psichiatrijos dominavimu Norvegijoje. LGBT gimtine, jeigu neklystu taip pat yra Norvegija. Kas yra Barnevertet autorius? Ar Barnevertet duoda psichotropinius vaistus? Cituoju technologijos.lt:”Praėjo 75 metai nuo to laiko, kai JAV pirmą kartą buvo atlikta lobotomija – procedūra, kurią vienas psichiatras vėliau pavadino „adatos įstatymu į smegenis ir puodynės pamaišymu“. Kaip gi buvo nuspręsta, kad tai yra stebuklingas gydymo būdas? Giliai Londono „Wellcome Collection“ (medicininių keistenybių lobyno) archyvuose guli maža balta kartotinė dėžutė. Jos viduje yra du medicininiai įtaisai. Jie paprasti. Kiekvienas yra sudarytas… Skaityti daugiau »

Jules

Blogio imperija turi savo kietus sąjungininkus jau daugiau nei 200 metų.

elfe -Raigerdas

nezinau, ka mate Linas Slusnys tame Netflix filme apie Breivika, bet faktas tas, kad jo likima nuleme PSICHOLOGAI su Barnevernet. Jo tevas ekonomistas, tapes diplomatu issiskyre su medeseserim dirbusia zmona ir vede diplomate. sieke atimt is zmonos vaika, bet nesekmingai. tada isikiso psichologai. viena pamate, kad vaikas nesisypso ar ne taip sypsosi, tada kita emus tyrinet motina, aptiko depresijos pozymiu, kas gal naturalu po skyrybu, ar net „asmenybes sutrikima. vaikas buvo atimtas ir perleistas kokiai tai porai, kuri neva pastebejo, kaad vaikas buvo „tvirkintas”.. na o kaip jis veliau pateko i KGB pinkles, kaip vazinejo tris ar keturis kartus i Baltarusija, kaip zavejos tokiais lyderiais kaip R.Paksas ir kt… tai jau labai sena mano tyrimu istoroja… siandien jis vadina save… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Aciu už atsakymą gerbiama „elfe”. Matote, anksčiau psichiatro – „gydytojo” svajone buvo kisti smaigalį per akiduobe žmogui ir ten su tuo virbalu pamakaluoti per smegenis, t. y. pamaišyti ten tuo virbalu smegenis kaip maišoma koše. Ir už tai psichiatras gauna Nobelio premija. Bet kad gauti Nobelio premija, kiek reikėjo sufalsifikuoti tyrimu duomenų? Kiek tame dalyvavo žmoniu? Kaip buvo išdurtas pats Nobelio premijos teikimo komitetas? Kodėl niekas apie tai nesukurke jokio filmo? Kodėl nėra jokio interviu su tais Nobelio Komiteto nariais, kurie jam skyre ta Nobelio premija? Suprantate, ką aš noriu pasakyti? Aš noriu pasakyti kad niekas netiria BLOGIO APSIREIŠKIMU. Visi tik aikčioja pasmerkia, o BLOGIS, neištirtas, neišanalizuotas, dauginasi ir toliau. Štai ir psichiatrija nuėjo dar toliau. Aišku pradėjo gausiai gaminti… Skaityti daugiau »

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top