Arkivyskupas Carlo Maria Viganò: pasaulio galingieji naudojasi pandemija Didžiajai perkrovai

Laikmetis.lt

Arkivyskupas Carlo Maria Viganò (Karlas Marija Viganas) iš anksto įrašytu vaizdo pranešimu kreipėsi į Turino aikštėje susirinkusius protestuotojus prieš skiepų pasus. Jame pasmerkė šio pasaulio galingųjų naudojimąsi pandemija, siekiant įgyvendinti „Didžiąją perkrovą“ (Great Reset).

Arkivyskupo 10 minučių trukmės vaizdo pranešimas buvo transliuojamas didžiuliame ekrane Turino miesto Piazza Castello aikštėje, kur buvo susirinkę protestuotojai prieš skiepų pasus, dalyvavę akcijoje „Baimei ne“ (No Paura day). Buvęs apaštališkasis nuncijus Jungtinėse Valstijose susiejo „žaliojo paso“ įvedimą Italijoje su „Didžiąja perkrova“, apie kurią jis ne kartą įspėjo.

Pradžioje C. M. Vigano išreiškė paramą žmonėms, susirinkusiems aikštėje, taip pat daugelyje kitų Italijos vietų, ir pasveikino juos už ryžtą pasipriešinti didžiosios žiniasklaidos skleidžiamam „melo naratyvui“.

Po to jis pasmerkė sveikatos diktatūros, kurioje dalyvavo ir pasauliečiai, ir dvasininkai, įsigalėjimą. Jis sakė: „Nemalonu matyti, kaip visos politinės jėgos, įskaitant ir tas, iš kurių buvo galima tikėtis pasipriešinimo šios sveikatos diktatūros sukūrimui, tapo nusikalstamo sąmokslininkų elito bendrininkais, – sakė jis. – Tai valdininkai, teisėjai, policijos pajėgos, gydytojai ir mokslininkai, valstybės pareigūnai, žurnalistai, taip pat vyskupai ir kunigai bei patys Vatikano vadovai“.

Paskui jis pakartojo savo teiginį, kad pandemija yra naudojama siekiant įvykdyti Didžiąją perkrovą, kurios trokšta globalistinis elitas iš Davoso Pasaulio ekonomikos forumo.

„Manau, visi supratome, kad pandemija naudojama kaip priemonė šiai perkrovai, kuri buvo detaliai planuojama jau daugelį metų“, – sakė jis.

C. M. Viganò taip paaiškino COVID-19 ir Didžiosios perkrovos ryšį: „COVID-19 padėjo apriboti prigimtines piliečių laisves ir įvesti orvelišką režimą, kuriame kiekvienas iš mūsų yra sekamas ir kontroliuojamas visoje savo veikloje“.

Tačiau likusi jo kalbos dalis įgavo daug dvasiškesnį matmenį, kai jis užsiminė apie antgamtines jėgas, veikiančias dabartinėje kovoje:

Jis sakė: „Taip pat būtina žengti giliau, – sakė jis, – t. y. pripažinti, kad tai, ką matome vykstant, atitinka nežmonišką projektą, kurį vykdo jėgos, nekenčiančios ne tik kūno sveikatos, bet, visų pirma, sielos išganymo.“

Arkivyskupas priminė Castello aikštėje susirinkusiems žmonėms, kad Dievas juos apdovanojo nemirtinga siela: „Kiekvienas mūsų turime nemirtingą sielą, kurią sukūrė Dievas, ir atpirko mūsų Viešpats Jėzus Kristus kryžiaus auka“, – sakė jis.

Po to jis dabartinį žmonijos nykimą siejo su praeities neištikimybe Dievo įsakymams ir daugybe žmonių nuodėmių, tarp jų ir abortų nusikaltimu.

„Turime pripažinti, kad jei jau priėjome iki šio taško, tai didele dalimi dėl to kalta mūsų pačių neištikimybė, leidimas kitiems už Dievą nuspręsti, kas yra teisinga, o kas ne, – sakė jis, – tolerancijos vardan leisti žudyti vaikus įsčiose, ligonius ir senelius, krikščioniškosios moralės išsigimimas ir vaikų bei jaunimo sugedimas.“

Arkivyskupas savo pranešimą užbaigė buvusio popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo mintimis, 1978 m. savo pontifikato pradžioje sakiusio: „Atverkite plačiai duris Kristui! Nebijokite!“, ir paragino savo klausytojus gyventi krikščioniškai.

„Bet svarbiausia – prašau, maldauju – grįžkite prie gyvenimo Dievo malone, dažnai priimkite sakramentus, praktikuokite dorybes, būkite gerais krikščionimis, ištikimais savo Krikšto pažadams, bei autentiškais Kristaus liudytojais.“

Savo kreipimąsi arkivyskupas užbaigė pakviesdamas susirinkusiuosius kartu sukalbėti „Tėve mūsų“ malda.

Italijos arkivyskupas emeritas Carlo Maria Vigano, buvęs apaštališkasis nuncijus Vašingtone pagarsėjo tuo, kad 2019 metais elektroniniuose laiškuose dienraščiui „The Washington Post“ rašė , kad tiek Pranciškus, tiek jo pirmtakas Benediktas XVI privalo sąžiningai prisipažinti, ką jie žinojo apie buvusio Vašingtono arkivyskupo Theodore’o McCarricko (Teodoro Makariko), dešimtmečius vykdytą lytinį išnaudojimą. Jis laikomas vienu didžiausių dabartinio pontifiko kritikų.

laikmetis.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top