Arkivyskupas Carlo Maria Viganò: pasaulio galingieji naudojasi pandemija Didžiajai perkrovai

Laikmetis.lt

Arkivyskupas Carlo Maria Viganò (Karlas Marija Viganas) iš anksto įrašytu vaizdo pranešimu kreipėsi į Turino aikštėje susirinkusius protestuotojus prieš skiepų pasus. Jame pasmerkė šio pasaulio galingųjų naudojimąsi pandemija, siekiant įgyvendinti „Didžiąją perkrovą“ (Great Reset).

Arkivyskupo 10 minučių trukmės vaizdo pranešimas buvo transliuojamas didžiuliame ekrane Turino miesto Piazza Castello aikštėje, kur buvo susirinkę protestuotojai prieš skiepų pasus, dalyvavę akcijoje „Baimei ne“ (No Paura day). Buvęs apaštališkasis nuncijus Jungtinėse Valstijose susiejo „žaliojo paso“ įvedimą Italijoje su „Didžiąja perkrova“, apie kurią jis ne kartą įspėjo.

Pradžioje C. M. Vigano išreiškė paramą žmonėms, susirinkusiems aikštėje, taip pat daugelyje kitų Italijos vietų, ir pasveikino juos už ryžtą pasipriešinti didžiosios žiniasklaidos skleidžiamam „melo naratyvui“.

Po to jis pasmerkė sveikatos diktatūros, kurioje dalyvavo ir pasauliečiai, ir dvasininkai, įsigalėjimą. Jis sakė: „Nemalonu matyti, kaip visos politinės jėgos, įskaitant ir tas, iš kurių buvo galima tikėtis pasipriešinimo šios sveikatos diktatūros sukūrimui, tapo nusikalstamo sąmokslininkų elito bendrininkais, – sakė jis. – Tai valdininkai, teisėjai, policijos pajėgos, gydytojai ir mokslininkai, valstybės pareigūnai, žurnalistai, taip pat vyskupai ir kunigai bei patys Vatikano vadovai“.

Paskui jis pakartojo savo teiginį, kad pandemija yra naudojama siekiant įvykdyti Didžiąją perkrovą, kurios trokšta globalistinis elitas iš Davoso Pasaulio ekonomikos forumo.

„Manau, visi supratome, kad pandemija naudojama kaip priemonė šiai perkrovai, kuri buvo detaliai planuojama jau daugelį metų“, – sakė jis.

C. M. Viganò taip paaiškino COVID-19 ir Didžiosios perkrovos ryšį: „COVID-19 padėjo apriboti prigimtines piliečių laisves ir įvesti orvelišką režimą, kuriame kiekvienas iš mūsų yra sekamas ir kontroliuojamas visoje savo veikloje“.

Tačiau likusi jo kalbos dalis įgavo daug dvasiškesnį matmenį, kai jis užsiminė apie antgamtines jėgas, veikiančias dabartinėje kovoje:

Jis sakė: „Taip pat būtina žengti giliau, – sakė jis, – t. y. pripažinti, kad tai, ką matome vykstant, atitinka nežmonišką projektą, kurį vykdo jėgos, nekenčiančios ne tik kūno sveikatos, bet, visų pirma, sielos išganymo.“

Arkivyskupas priminė Castello aikštėje susirinkusiems žmonėms, kad Dievas juos apdovanojo nemirtinga siela: „Kiekvienas mūsų turime nemirtingą sielą, kurią sukūrė Dievas, ir atpirko mūsų Viešpats Jėzus Kristus kryžiaus auka“, – sakė jis.

Po to jis dabartinį žmonijos nykimą siejo su praeities neištikimybe Dievo įsakymams ir daugybe žmonių nuodėmių, tarp jų ir abortų nusikaltimu.

„Turime pripažinti, kad jei jau priėjome iki šio taško, tai didele dalimi dėl to kalta mūsų pačių neištikimybė, leidimas kitiems už Dievą nuspręsti, kas yra teisinga, o kas ne, – sakė jis, – tolerancijos vardan leisti žudyti vaikus įsčiose, ligonius ir senelius, krikščioniškosios moralės išsigimimas ir vaikų bei jaunimo sugedimas.“

Arkivyskupas savo pranešimą užbaigė buvusio popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo mintimis, 1978 m. savo pontifikato pradžioje sakiusio: „Atverkite plačiai duris Kristui! Nebijokite!“, ir paragino savo klausytojus gyventi krikščioniškai.

„Bet svarbiausia – prašau, maldauju – grįžkite prie gyvenimo Dievo malone, dažnai priimkite sakramentus, praktikuokite dorybes, būkite gerais krikščionimis, ištikimais savo Krikšto pažadams, bei autentiškais Kristaus liudytojais.“

Savo kreipimąsi arkivyskupas užbaigė pakviesdamas susirinkusiuosius kartu sukalbėti „Tėve mūsų“ malda.

Italijos arkivyskupas emeritas Carlo Maria Vigano, buvęs apaštališkasis nuncijus Vašingtone pagarsėjo tuo, kad 2019 metais elektroniniuose laiškuose dienraščiui „The Washington Post“ rašė , kad tiek Pranciškus, tiek jo pirmtakas Benediktas XVI privalo sąžiningai prisipažinti, ką jie žinojo apie buvusio Vašingtono arkivyskupo Theodore’o McCarricko (Teodoro Makariko), dešimtmečius vykdytą lytinį išnaudojimą. Jis laikomas vienu didžiausių dabartinio pontifiko kritikų.

laikmetis.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Be jokios abejonės!

Mūsiškiai Lietuvoje irgi. Be rimtos desovietizacijos – Lietuva be ateities. Dabar neosovietikai visur ir viskame – padėtis išties sunki.

VaidasVDS

Aš sveikinu šį pareiškimą, nes jame yra daug tiesos (numanomos). Projektas, kurį vykdo pasaulio galingieji, iš tiesų yra nežmogiškas. Ir jam galimai vadovauja nušalintasis Kunigaikštis. Beje, „projektas” numato ir labai neblogus dalykus, kurie, jeigu būtų siekiama tikro dvasingumo, galėtų pasitarnauti tikrai dvasinei pasaulio pažangai. Tačiau projektą vykdo turčiai dėl turtų ir valdžios galių, bet ne dėl dvasingumo. Ir pagrindinis šio „projekto” tikslas smarkiai sukompromituoti tikrai geras ir pažangias idėjas. Pavyzdžiui: Kad ir rasių šioks toks maišymasis. Kuomet maišosi geriausi rasių atstovai, jų palikuoniai gali suteikti pasauliui ir genialių žmonių, o kuomet maišosi atsilikę atstovai, pasekmės gali būti labai blogos. Dabartinis dirbtinis migracijos chaosas siekia padaryti pasauliui kuo daugiau žalos. Ar reikia mažinti gyventojų populiaciją? Gali būti. Žemė neišmaitintų trilijonų žmonių… Skaityti daugiau »

ah1

nunulinimas o ne perkrova. Nunulinims visko – valstybių,religijos, šeimų, nuosavybės,teisių, žmoniškumo ir net žmonių įvedant robotiziciją, robotus… suma sumarus – robotistaną…
… ale vakar xfailuose girdėjau kad geicą pakorė…

nusivylusi

Matydama tai, kas vyksta visame pasaulyje niekaip negaliu suvokti kodėl žmonija kaip besmegenės avys nuolankiai sutinka su tuo, kad ribojamos jų teisės, bandoma primesti kažkokias „vertybes”, paneigiant prigimtines, vyrauja melas, demagogija, propaganda. O kad tam pritaria arba nesipriešina Bažnyčia, o jos vadovas net dalyvauja „perkrovime” – tiesiog nesuvokiama.

123.

Kai yra toks dvasinis tėvas atsiranda viltis kad apvaizda nugalės. kur jūs lietuviški kinkadrebiai,ko tylit apie vykstantį nusikaltimą,nestovėkit po medžiu.

123.

papildymas.neijokit atsukt antra skruostą,kaukitės prieš šėtono užmačias.vien Kaunecko ir Tamkevičiaus neužteks,šaukit ir jauni kunigai.

Abby Johnson (Life Site News) 1

Pitsburge vykusioje Katalikų tapatybės konferencijoje buvusi „Planned Parenthood“ įstaigos direktorė tapusi gyvybę palaikančia kare Abby Johnson sako, kad ne tik abortų pramonė morališkai degradavo: katalikų hierarchija skatina blogį skatindamas naudoti vakcinas, sukurtas naudojant abortuotų vaikų ląsteles, taip tapdama priverstinio abortus naudojančio skiepijimo bendrininke. Abortų pramonė tapo „įžūlesnė“ nei bet kada anksčiau. Moterys nesididžiavo tuo, kad nužudė savo vaikus. Mačiau moterį, vilkėjusią marškinius su užrašu: Aš padariau 21 abortą. Abortai iš tikrųjų apsunkino moterų ir šeimų problemas. Nes tai yra nužmoginimo forma. Jei esate pasirengęs nužudyti labiausiai nekaltus, pažeidžiamiausius savo visuomenės narius, tuomet esate pasirengęs piktnaudžiauti ir nužudyti bet ką kitą. Tai neįtikėtinai velniška “. Johnsonas papasakojo apie neseną savo patirtį apie abortų tablečių svetainę. Ji, apsimetus 18-mete, užsisakė nėštumo nutraukimo… Skaityti daugiau »

Abby Johnson (Life Site News) 2

Nacionalinio katalikų bioetikos centro (NCBC) tinklalapis sako, kad abortas yra blogis. Kita vertus, sako, kad skiepą, sukurtą iš blogio, priimti yra gerai.Tarsi blogio laipsnis mažėja laikui bėgant. Laukiau, kol mano mylima Bažnyčia pasakys „ne“, mes to nedarysime. Nes Šventasis Raštas mums sako, kad su blogiu mes nebendradarbiaujame. Mes jo šalinamės. „Bet mano nuostabai, jie to nepadarė. Jie tiesiog apsivertė, kaip visada. Susidūrę su moraliniu blogiu, jie tiesiog jį priėmė. Dar blogiau, jie liepė mums jį priimti. Popiežius Pranciškus paragino „visus“ skiepytis. Nors tai prieštaravo tam, ką ką tik pasakė CDF – Tikėjimo doktrinos kongregacijos 2020 m. gruodžio mėn. rašte. Popiežius Pranciškus skiepą pavadino „meilės aktu“, be mylėti savo kaimyną reiškia įspėti jį apie pavojingą skiepo poveikį“. Taigi, kur tu, bažnyčia?… Skaityti daugiau »

Sunulinimas, ponios ir ponai!

Kovidistai mus sunulino. Sunulino…

Ačiū

Arkivyskupui. Šitas popiežius Pranciškus_juodas

katalike

tai ,prasau,atsakykit,-ar sitas popiezius pasielge kaip judas…

Gedas

Pasakyta viskas tiksliai ir aiškiai nei pridėsi nei atimsi. Taip tas žmogus nuo dievo pasisekė italam.

Catholic Family

Niujorkas, spalio 8 d. (C-Fam) UNICEF Vykdomoji valdyba patvirtino strateginį planą, kuriuo patvirtinama vaikų seksualinė autonomija ir prieiga prie abortų ir kontracepcijos mokyklose. Naujasis strateginis planas, kuriuo bus vadovaujamasi agentūrai 2025 m., pirmą kartą į agentūros įgaliojimus įtraukė „lytinę ir reprodukcinę sveikatą ir teises“ bei „lytinę orientaciją ir lytinę tapatybę“. Bideno administracija pritarė naujam planui. UNICEF jau skatino paauglių gebėjimą savarankiškai priimti sprendimus dėl savo seksualumo ir seksualinio švietimo bei seksualinės sveikatos paslaugų vaikams buvimo mokyklose. Tačiau tai buvo pirmas kartas, kai jie buvo įtraukti į UNICEF vidinius strateginius dokumentus, pritarus JT valstybėms narėms, kaip rugpjūtį pranešė Friday Fax. Trisdešimt šešios UNICEF vykdomojoje valdyboje esančios tautos patvirtino naująjį planą, atsisakydamos, kad dėl jo nesiderėjo JT valstybės narės ir kad „jame… Skaityti daugiau »

Life Site News

Video: https://www.youtube.com/watch?v=6riAwUDovwc Katalikų Bažnyčios mokymai apie abortus, kontracepciją, homoseksualumą, transseksualizmą ir komunizmą yra nusistovėję. Abortas buvo oficialiai pasmerktas pačiame pirmame Katalikų Bažnyčios katekizme, pavadintame „Didache“, ir formaliai pasmerktas kaip žmogžudystė per visą Bažnyčios istoriją. Kontracepcija taip pat buvo nuolat smerkiama kaip veiksmas, o formaliai – enciklikose „Casti Connubii“ ir „Humanae Vitae“. Homoseksualumas ir transseksualumas buvo oficialiai pasmerkti Šventajame Rašte tiek Senajame, tiek Naujajame Testamentuose ir buvo nuolat smerkiami per visą Bažnyčios istoriją. Popiežius Pijus XII oficialiai paskelbė, kad tie, kurie sąmoningai ir laisvai „skelbia, skaito ar platina knygas, laikraščius, periodinius leidinius ar lankstinukus, remiančius Komunistinė doktrina ir praktika ar rašyti juose straipsnius “NEGALIMA priimti į sakramentus. Tiesą sakant, tie katalikai, „kurie išpažįsta ir ypač tie, kurie gina ir skleidžia materialistinę… Skaityti daugiau »

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top