Atsitokėkite: mums yra siūloma prekyba Lietuvos pilietybe! Reikia ruoštis šiai pragariškai išdavystei

Laima Kalėdienė

Siūlau jau pradėti rūpintis dėl sociologijos įrodytų absoliučių universalijų – visi atėję (arba neatėję) prie balsadėžės savo argumentus suformuluoja trumpai, vienu sakiniu: balsuoju / nebalsuoju / , gadinu biuletenį todėl, kad… Kitaip nebūna.

Todėl siūlau mums visiems, turintiems tvirtą nuomonę dėl prekybos Lietuvos pilietybe, jau dabar pagalvoti ir paleisti į plačią apyvartą aiškiai suformuluotą atsakymą, tiksliau – tezę ar šūkį, kodėl nepritaria, kad Lietuvos pilietybė būtų antra, trečia ar devyniolikta pilietybių kolekcionierių pasuose.

Visi balsuosiantys ar nebalsuosiantys galų gale sau turės trumpai apibendrinti ir pasirinkti:

1) aš prieš dvigubą pilietybę, nes Lietuva nori įbrukti savo pilietybę tiems žmonėms, kurie vieną kartą jos jau atsisakė;

2) aš už dvigubą pilietybę, nes nieko čia tokio, kad žmogus jas kolekcionuoja, juk Lietuvos pilietybė iš esmės nieko nereiškia, nėra jokios atsakomybės ir prievolės;

3) man vienodai, juk biuletenyje neklausia, ar aš už ar prieš pilietybę, klausia, ar tokius dalykus turi spręsti Konstitucija. Taip, ne piliečiams, o Konstitucijai reguliuoti pilietybę, todėl aš už tai, balsuoju už.

Ir panašiai, argumentacija gali įvairuoti, kaip ir balsavimo diapazonas. Todėl labai kviečiu jau dabar galvoti apie agitavimo mechanizmą, laiko dar yra. Mūsų priešininkai dabar yra žingsniu priekyje, nes supergudrus klausimo formulavimas perkeliant akcentą į Konstituciją apgaus daugumą netgi tų, kurie nepritaria antros pilietybės idėjai: juk atrodo, kad biuletenyje teklausiama, ar pilietybės reikalus turi reguliuoti Konstitucija, o kad balsuodami už pritaria Konstitucijos išdarkymui ir išprievartavimui, dauguma tikrai nesuvoks.

Todėl siūlau rimtai imtis spręsti, kaip reikia ruoštis šiai pragariškai išdavystei. Reikia tartis su specialistais dėl kampanijos eigos.

Kiek daug reiškia emocijos, galiu pateikti ir savo pačios pavyzdį. Tikrai žinau, kad absoliuti dauguma dalyvavusių Sporto rūmuose Sąjūdžio suvažiavime 1988 spalį, kai užgiedojo Maironio žodžiais giesmę “Oi neverk, matušėl”, mes visi salėje, išgirdę žodžius “kas tėvynę praras, antros neišmels apgailėjęs”, pašokę iš kėdžių kiek mokėdami pritarėme, tada mes ir vėl prisiekėme Lietuvai.

Gal ir dabar reikėtų, apgalvojus kaip tai būtų paveikiau, priminti tuos žodžius, gal kam nors dar suvirpės širdis? Tautai už gyvybę svarbiau laisvė – ne visos tautos turi išsaugojusios tokią didingą praeities dvasią, tokią nepalaužiamą savigarbą.


Maironis.

Oi neverk, matušėl!

Oi neverk, matušėl, kad jaunas sūnus

Eis ginti brangiausios tėvynės!

Kad pavirtęs, kaip ąžuolas girių puikus,

Lauks teismo dienos paskutinės.

Taip nelaužyk sau rankų, kaip beržo šakas

Kad laužo užrūstintas vėjas;

Tau dar liko sūnų; kas tėvynę praras,

Antros neišmels apgailėjęs.

Ten už upių plačių žiba mūsų pulkai:

Jie mylimą Lietuvą gina;

Kam nusviro galva, tam Dangaus angelai

Vainiką iš diementų pina.

Daugel krito sūnų, kaip tų lapų rudens:

Baltveidės oi verks, nes mylėjo!

Bet nei bus, nei tekės Nemune tiek vandens,

Kiek priešų ten kraujo tekėjo.

Vedė Vytautas ten didžiavyrių pulkus

Ir priešų sulaužė puikybę:

Už devynias marias, už tamsiuosius miškus

Išvarė kryžiuočių galybę.

Saulė leidos raudona ant Vilniaus kapų,

Kai duobę kareiviai ten kasė,

Ir paguldė daug brolių greta milžinų,

O Viešpats jų priglaudė dvasią.

Oi neverk, matušėl, kad jaunas sūnus

Eis ginti brangiausios tėvynės!

Kad pavirtęs, kaip ąžuolas girių puikus,

Lauks teismo dienos paskutinės!

5 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
step by step:(

argumentas „atsakomybė” mano nuomone mūsų sistemai visiškai netinkamas. Nes labiausiai neatsakingi ir daugiausiai žąlos Lietuvai savo nuolatiniu lindimu į valdžią su tikslu „vardan tos…” yra patys valdantieji.O jų tos „veiklos ” pasekmėje ekonominiams tremtiniams (valgyt nori ne tik valdžioj tupintys) draust išlaikyt net ją nuskriaudusios šalies pilietybę yra paprasčiausiai neetiška ir nelogiška.O kad nebūtų ,kaip jau senai vyksta (pvz. pridalinam kažkokiem Pietų Afrikos piliečiam pilietybių „išimties tvarka” , pamaloninam Lietuvos pilietybėm virš 7000 Izraelio žydų ,kurie ,kaip išsireiškė viena faina lietuvių neapkenčia labiau nei lietuviai jų..) BŪTINA ypatingai griežtint migracijos tarnybos darbą (numatant net baudžiamąją atsakomybę už „nežinojimą” dalinant Lietuvos pilietybę (už gražias akis, suprantama…) tiems,kurie to tikrai neverti .

Dzeikas

Kam Lietuvos valdantiesiems siulai atsakyti?
Tautai?
Jie ja ant penio sukineja, o tauta stengiasi pajust malonuma.

blue yellow zov marinie

…kad pajust malonuma,reik atsipalaiduot.O narodas nyncie bais isitempes is bado,maro ir karo….neisein pajust malonuma,nors tu ka..nebent,ratais uzsimetyt….

Dzeikas

Vel tiesos.lt parkrites ant zemes isteriskai rekia ir kulniukais musa – Lietuva isduodama , pilietybe cholopai keis kaip pirstines😄
Ypač tupiems: pilietybę galima prarasti 2 atvejais:
1) Kai atsisakai jos savo valia.
2) Kai ja atima , tas kas ja dave.Atatinkamai pilietybe turinciam pagal gimimo teise tegali atimt ponas Dievas.Naturalizuotam svetimsaliui – valdzia.
Visi kiti atvejai – valdzios savivaliavimas neturintis su teise nieko bendro.
Jeigu Lietuvos pilietis ivaziuoja kitu pasu, tai Lietuvos teritorijoje jis traktuotinas tos valstybes pilieciu iki neatvyks i Lietuva Lietuvos instituciju isduotu dokumentu.

tikrai

žydas ir Lietuvoje žydas

Dzeikas

Nesupratau, ar cia išsisikt pabandei ar siaip apatinius demonstruoji?😏
Ai…dašuto!💥
Cia toks lietuviskas jumoras🤣🤣🤣

Prašalietis

Laima Kalėdienė-Atsitokėkite: mums yra siūloma prekyba Lietuvos pilietybe!.. Apgailėtinai juokingai atrodo iki ašarų nekompetentinga vietinė valdžia su visu „politiniu elitu”, kai organizuojančia tokius referendumus dėl „dvigubos pilietybės įteisinimo”, kai pakanka tik laikytis, „be konstitucinių dvasių patarimų”, be Konstitucijos „aiškintojo” išvedžiojimų…, kas toje Konstitucijoje yra parašyta. Kalėdienės „lietuviškos pilietybės” turgus turgaus lankytojams reklamuojantis kokia yra „brangi, daug kainuojanti” prekė ” dviguba lietuviška pilietybė”, iš tiesų tai tėra Lietuvos pilietybės išsaugojimas pilietybę turinčiam, jam įgijus kitos šalies pilietybę. Toks Lietuvos pilietybės turgaus(referendumų) organizatorių, kaip ir aktyvių turgininkų žinančių tokio turgaus prekės „vertę kalėdienių” triukšmas, turintis pademonstruoti net ir prie lietuviško skurto ribos gyvenantiems gausiems tautiečiams kokie jie yra „turtingi turėdami lietuvišką pasą, o turintiems turintiems vakarų valstybių pilietybes, kokio „turto” jie neteko… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…o kas yra…skurto riba…,sapoznyke…ka tu cia bliuznyji,paslemeke,ka cia vadini …. kaledieniu triuksmu,niekingas siauciau.Pliskinkis savo landynej ir nelisk i normaliu zmoniu reikalus.Tai ne tau,gnyda…

Prašalietis

P.S. Buvęs tarybinis humanitaras „beliberdą” skanauja be saiko, kaip musė skanauja medų, atsiprašau šūdą. Taip sakant nei tarybinis humanitaras, nei musė be šių patiekalų gyventi negali… Iš to ką ir kokia „leksika” po „beliberda” savo komentare pasakoja tarybinis humanitaras, kokie iš komentarų išplaukia lansberginiame durnių laive jį „slegiantys rūpesčiai”, iš to kokius duomenis skelbia oficialios įstaigos…lietuviško skurdo riba yra buvę tarybiniai humanitarai, šiandieniniai nelaimėliai vaikščiojantys nemokamai pasrėbti „maltiečių sriubos”, gauti nemokamai maisto produktų davinį, žmonės einantys į merijas gauti kompensacijų… Iš tavo komentarų matosi, kad tarybinių humanitarų, propagandistų „džiaugsmas” beliko tik tai, kad iš paminėtų lietuviško skurdo ribos atstovų, paruošti tarybiniais laikais VU, pedagoginiuose… „humanitarais”, propagandistais.., nieko daugiau be išmokto tarybiniais laikais „humanitarizmo” nemokantys, nuo 1990 „laisvoje” Lietuvoje nieko daugiau… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..net nebeskaiciau tos tavo trydos,per daug koktu,psol von,sabaka,bhweeeeeeee…

blue yellow zov marinie

…o rammmmbus galwijeliai tik maurojo,atrajojo ir uodegom….mojoooojo.Ir visai negalvooooojo.Apie mairooooonius pamirse jau buvo…

Pilietinis nepaklusnumas

Referendume balsuosiu PRIEŠ. Raginu ir kitus taip elgtis. Galima, aišku, ir išvis nedalyvauti, bet geriau yra balsuoti PRIEŠ – tai aktyvi lietuviška pozicija. Balsus skaičiuos vistiek nuo sąrašinių rinkėjų, kurių 50 proc. + 1 balsas turi pasisakyti „už”, kad būtų priimtas šitas Lietuvos valstybę griaunantis aktas.

blue yellow zov marinie

…jo,trumpai ir aiskiai…

pritariu

bet klausimas taip suvarangotas, kad neaišku ką braukti, šita ponia irgi ne ką paaiškina

volfovičius sakė

https://youtu.be/N7XQtUP8yGU
„ Antrą pilietybę ima tėvynės išdavikai, niekšai, diversantai – tie, kurie parduos tėvynę“, V.V. Žirinovsij

Žodžio laisvė

Neleisti kitataučiams turėti ir lietuvišką pilietybę .

tep tep

nes nieko neturėsit ir būsit laimingi. Ateina prisiveisia, prisidaugina paskui sako čia mūsų žemė, lauk iš savo žemių nes dabar tai mūsų. Pavyzdys Donbasas ir Palestina, tas pat gresia visai Europai

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

Tomas Jakutis

Konstitucijoj apie pilietybę gerai parašyta.
Nereikia to išbraukyti.

s.m.

Elementaru.
Kadangi klausimas referendumui yra koncervišdavikų tyčia susuktas taip, kad tūlas runkelis nė bieso nesuprastų, pakanka vien jau to, kad klasta yra parengta koncervų, tam kad vienareikšmiškai balsuotum PRIEŠ.

Tomas Jakutis

“Išskyrus įstatymo numatytus atskirus atvejus, niekas negali būti kartu Lietuvos Respublikos ir kitos valstybės pilietis.”

Žmonių valia (1992 m. balsavimu) šis sakinys Konstitucijoje dabar yra.
Seimas siekia, kad žmonės savo valia 2024 m. balsuodami šį sakinį iš Konstitucijos išbrauktų.
Taip siaurinamos rinkėjų teisės dvigubos pilietybės klausimą atiduodant į seimo rankas.
Aš nesutinku. Neimsiu biuletenio.
Agituojantys UŽ dvigubą pilietybę nė karto neparodė man tokių emigrantų lietuvių, kuriems reikalinga dviguba pilietybė! Šio referendumo idėjos sumanytojai slepia tikrąją referendumo priežastį.

Nu, rėžkit tvartagalviai

Kieno Krymas ?
Kas degino žmones Odesoje ?
Kas apšaudė Zurgruso paplūdimį ?
Kieno lėktuvas apšaudė Lugansko administraciją ?
Kas žudė trasoje Koršunovo-Ševčenko ?
Kas nužudė žurnalistus Buziną, Šeremetą ?

BŪKIME BUDRŪS

Daugelis Lietuvoje turi vaikus, atsižadėjusius Lietuvos pilietybės dėl kitos įgijimo. Štai čia ir slypi daugybinės pilietybės pateisinimo ir patrauklumo esmė balsavimo už tai metu. Be to, daugeliui papildomai įgyta Lietuvos pilietybė yra paranki jiems patekti į Europą ir kitiems savanaudiškiems tikslams, to pasėkoje neprisiimant jokių įsipareigojimų. O, kad nuspręsti balsuoti už konstitucinį pilietybės reguliavimą, reikia turėti omenyje, kad jie norima linkme pasiryžę sureguliuoti tą pačią Konstituciją, kurią patys yra paminę ir jos nepaiso pastoviai teikdami antikonstitucinius įstatymus balsavimui seime. Žiūrėkime ne į tai, ką jie kalba, bet į tai, ką jie daro. Asmeniškai nebalsuočiau nė už vieną jų pasiūlytą balsavimą, nes visi jie yra klastingi ir sukti.

gerai,

tai dabar tu man pasakyk -jei motina lietuvė, tėvas rusas o pas mane dvi pilietybės lietuvos ir rusijos, ta kai putinas puls į kurį turėčiau šaut? Kurios valstybei turėčiau būti lojalus?

BŪKIME BUDRŪS

Visų pirma apsispręsk, už ką tu eini. Atsakęs į šį klausimą, suprasi, ką turi ginti. Susidvejinimas niekados nieko gero nesuteikia.

blue yellow zov marinie

…tektu nusisaut,deja.

gerai,

tai va kaip gaunsi su ta dviguba pilietybe, finale teks nusišaut

blue yellow zov marinie

…is dvigubo tapsi viengubas….pakoinykas.

Sveiki pedofilai

VRM migracijos departamentas bijo, kad didelių įplaukų už pardavinėjamas pilietybes, pasus gali nebelikti 🙂

blue yellow zov marinie

…pedryla,cia tau tavo liubovnykas,raskiewicia papasakojo…

memphis breaking news

I’m impressed by the wise words on your website, and I applaud your efforts to improve people’s minds. I hope that your path is full of successes and continued growth.

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top