Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Viešiname birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliuciją.

Lietuvos Respublikos Seimui

Lietuvos Respublikos Vyriausybei

Kopija: Lietuvos Respublikos Prezidentui

Jo Ekscelencijai Gitanui Nausėdai

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų

REZOLIUCIJA

Vilnius,
2021 m. birželio 17 d.

Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, protesto akcijos dalyviai, pareiškiame, kad „Didžiojo Šeimos gynimo maršo 2021“ reikalavimai valdžios institucijoms liko neįvykdyti.

Partnerystės įstatymas buvo teikiamas svarstyti Seime ir tik „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ masiškumo dėka, kai kurių vienmandatėse apygardose išrinktų deputatų balsais liko nesvarstytas. Tačiau šis įstatymas tik atidėtas iki rudens sesijos ir jį toliau bus bandoma priimti. Kiti piliečių pareikšti reikalavimai taip pat ne tik neįvykdyti, bet iš jų faktiškai išsityčiota.

Po „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ toliau tęsėsi valdžios degradacija. Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko Žygimanto Pavilionio veikla ir paviešintas pasisakymas Rusijos provokatoriams, kuriuose akivaizdžiai menkinama Respublikos Prezidento institucija, padarė didelę žalą Lietuvai. Tačiau Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen stojo jo pusėn, pareikšdama, kad atstovaus savo rinkėjus, nors Seimo narys ir tuo labiau Seimo pirmininkas pagal įstatymą privalo atstovauti visus rinkėjus ir valstybės interesus.

Priimti nutarimai drastiškai didinti energijos kainas, kurie pakels maisto ir būtiniausių prekių kainas, kas pažeis visų be išimties piliečių interesus, sukels socialinę įtampą ir pablogins gyvenimo sąlygas visiems, ypač nepasiturintiesiems Lietuvos žmonėms. Tą daro valstybinės įmonės, gaunančios didelius pelnus, kurių vadovų atlyginimai prilygsta šalies Prezidento atlyginimui bei valstybinės kainų kontrolės institucijos, tačiau Premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad į tai paprasčiausiai nesikiš.

Dėl teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos kaltės ir pavėluoto referendumo įstatymo projekto pateikimo šalies žmonėms praktiškai iki rudens sesijos pabaigos, o gal ir ilgiau bus atimta konstitucinė teisė rengti referendumus. Toliau klesti korupcija kalėjimų sistemoje. Parengtas ir bus teikiamas Vardų ir pavardžių rašymo įstatymas, kuriame numatoma asmens dokumentuose leisti užrašyti asmenvardžius ne tik pagal oficialius šaltinius, bet ir pagal pageidavimus, pažeisiantis konstitucinį valstybinės lietuvių kalbos statusą asmenvardžių rašyboje ir prieštaraujantis Konstitucinio teismo nutarimui.

Atsižvelgdami į tai ir matydami tolesnį ir visišką valdžios nesiskaitymą su visuomene, jos teisėtais interesais ir Konstitucija, mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, protesto akcijos dalyviai, REIKALAUJAME:

1. Lietuvos Respublikos Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės atsistatydinimo.

2. Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen atsistatydinimo.

Lietuvos šeimų sąjūdžio organizacinis komitetas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tai N.Sadūnaitės,

A.Terlecko dvasios žmonės.Vakar geras interviu su N.Vasiliauskaite Option TV ( R.Janutienė veda).Ypač tikslus jos pastebėjimas,kad sovietnmečiu gimę žmonės laikomi užkratu,kuris turi išmirti ir kuo greičiau ,tuo geriau,kaip ir Hitleris žydus laikė užkratu.Vien už šią mintį N.Vasiliauskaitė verta Nobeio premijos.Šis nebylus smerkiantis myriop požiūris labai išryškėjo medicinoje,- mirtingumas auga kaip ant mielių,-gerai jiems dar ,kad dalį mirčių jie gali suslėpti po covido diagnoze.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kai 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėių, tai varomi lauk tik du apsišaukėliai. Baltieji zakarauskiniai dauniniai – skystablaudžiai kinkadrebiai.
***
Visas seimas lauk
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 birželio 18

tiek

o reikėjo tik vieno punkto : griežtai pareikalaut naujų priešlaikinių Seimo rinkimų. Manau, – tai greitos ateities dalykas ir tai bus padaryta . Nes kitos išeities visuomenei jau nėra.

Rimtuolis

Dėl priešlaikinių Seimo rinkimų drįsčiau abejoti. Atrodo, kad užingridiškos pažiūros yra labiau ne politinės nuostatos, o diagnozė – labai sunkiai išgydomos ligos, ir nemaža dalis rinkėjų, pamatys Landsbergio pavardę ir vėl balsuos už jo partiją…

Žodžio laisvė...

Ačiū žmonėms bandantiems ginti Lietuvą nuo blogio ir valstybės naikintojų.Nepraras-
kite šanso ,atsiradus Šeimų maršo siekiams, sugrąžinti Lietuvą į doros kelią.Burkitės ir tapkite stipria jėga kovoje su niekšais.

Labai sveikinu šį šeimų sąjūdžio mitingų tęsinį

Organizatoriai ir dalyviai šaunuoliai. Bet tie balti balionėliai ar balta apranga iš šono atrodo kaip pasidavimo vėliavytės arba ir tas himno giedojimas, arba kodėl kalbėtojai buvo ne iš Gedimino pr. pusės, iki jų reikėjo dar nešienautą pievą perbristi. Galima sakyti, kad čia tik smulkmenos, bet galima spėti, kad tarp jūsų insifiltruoja visokie juraicio kanalo plepėtojai, ar dar kas nors. Bet visumoj gerai. Žmonės puikūs.

Al.

Taip, iš tikro reiktų reikalauti pirmalaikių rinkimų. Bet, uždraudus referendumą, tai gali padaryti tik Prezidentas ar visuotinis protestas ar streikas. Be to, palikus esamą rinkimų komisiją, sąžiningų rinkimų nebus.

Tai bent

Iš kur ištryško tiek drąsos, tiek valios geležinės?

Realistas

Priešlaikiniai rinkimai tik šiek tiek pakoreguotų Seimo narių sudėtį ir tiek. Patiriame mes tokias Seimo korekcijas jau 30 metų po kiekvienų rinkimų ir kas iš to? Praktiškai nieko. Beje, kas nori, kad šį Seimą paleistų prezidentas G.Nausėda, neįvertina tai, kad po rinkimų į Seimą, prezidentas G.Nausėda tikriausiai būtų atstatydintas kaip nesurinkęs 60% naujojo Seimo palaikymo (žr. Lietuvos Konstituciją).

tiek>Realistas

Akivaizdu,kad po naujų rinkimų pasikeitusi valdžios sudėtis bet kokiu atveju sustabdytų išprotėjusios valdžią užgrobusios grupuotės vykdomą antivalstybinį ,antikonstitucinį perversmą .

Beje

Lietuvos Konstitucija yra laužoma jau seniai, nepriklausomai nuo to, kas Seime turėdavo daugumą, tik gal ne tokiu drastišku mastu nei išrinkus šį Seimą. Turiu omenyje, svarstymą klausimų Seimuose, kurie yra nesuderinami nei su Lietuvos politine nepriklausomybe, nei su tradicine dorove, vadinasi ir su pačia Konstitucija.

The Epoch Times

Federaliniai prokurorai taikė mažai naudojamą įstatymą prieš Guy Reffitt , kaltinamą trukdžiusiu kongreso procedūroms sausio 6 d., tvirtindami, kad jis gabeno ginklą ir naudojo jį pilietiniams neramumams skatinti.
Iš viso Reffittui dabar gresia 70 metų kalėjimo.

Reffittas FTB sakė, kad jis neįėjo į Kapitolijų. Ir kad pasiėmė „Smith & Wesson“ pistoletą, bet jį išardė, kad atitiktų Vašingtono įstatymus.

Tačiau, pasak sūnaus, Reffittas nuvyko į JAV Kapitolijų ir pasiėmė su savimi ginklą. Sūnus pasakojo agentams, kad, pasak jo tėčio, „mes šturmavome Kapitolijų“.
Tariamai prieš suimant Reffittas grasino sūnui ir dukrai, perspėdamas juos nekalbėti su valdžia.

Reffittas buvo identifikuotas kaip komentuojantis „Texas Freedom Force“ tinklalapyje ir susietas su „3 procentais“ – laisva grupių, kurios paprastai yra antivyriausybinės, sąjunga, pasak jo žmonos

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/in-first-us-hits-jan-6-defendant-with-little-used-firearms-charge_3864493.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-06-18-3&mktids=041af4b0eb06ef7d33ace7a4307c69e2&est=BR4ZiIYSa3ZZ6OKYSFw8L/h+xSX8Zy1I1tuSUOZwF6Bynh1sIjSTH4dF7CeF1w==

Vardas

Pritariu 2021 m. Birzelio 15–17 dienomis vykusiu protesto akciju rezoliucijai skirtai LRSeimui, LRVyriausybei, LRPrezidentui Gitanui Nausedai.
Greiciausiai nera kito kelio Lietuvoje kaip Pirmalaikiai LRSeimo rinkimai panaikinus karantina.
Vargu ar LiberalBolsevikine Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu chunta LRSeime ir LRVyriausybeje bus adekvati ir dirbs Lietuvos labui, kai Kinijos viruso deka uzgrobe valdzia Lietuvoje po suklastotu 2020 m. LRSeimo rinkimu.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top