Disidentė sesuo Nijolė Sadūnaitė Milane pristatė savo naujausią atsiminimų knygą italų kalba

Lapkričio 16-ąją sesuo Nijolė Sadūnaitė Milane pristatė savo naujausią knygą „Il cielo nel lager“ (išleista kartu su DVD) italų kalba, praneša Italijos lietuvių naujienų portalas ITLIETUVIAI.IT.

Į Milano kultūros centro organizuotą susitikimą pasiklausyti tremtį ir lagerius perėjusios garsios Lietuvos disidentės, Katalikų Bažnyčios kronikos platintojos susirinko pilna salė žmonių. Sesuo N. Sadūnaitė ne tik pasidalijo savo atsiminimais, bet ir papasakojo apie KGB darbo metodus, paliudijo apie tikėjimo ir gailestingumo svarbą.

Kaip portalui ITLIETUVIAI.IT papasakojo Milano lietuvių bendruomenės valdybos narė Vita Surdokaitė, publika liko sužavėta: „Kai buvo pristatoma Lietuvos istorija, mačiau kelias vyresnio amžiaus moteris išmaniuosiuose ieškančius Lietuvos žemėlapio. Manau, per valandą žmonės sužinojo apie Lietuvą daugiau nei per visas turizmo departamento vykdomas akcijas. Po susitikimo viena italė moteris paprašė manęs pavertėjauti ir su ašaromis akyse dėkojo N. Sadūnaitei už jos stiprybę ir įkvepiantį pavyzdį. Tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės buvo labai įsitraukę į pasakojimą. Pati N. Sadūnaitė yra šilumą, gėrį ir optimizmą spinduliuojanti moteris, kuri turi puikią iškalbos dovaną ir gerą humoro jausmą“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top