Diskusija „Ar Lietuva išliks lietuvių tautos namais“ Šiauliuose, Kernavėje ir Kėdainiuose

Vytautas Sinica:

Per artimiausią savaitę laukia trys išvykos, rengiant diskusijas išleistų knygų pagrindu įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiauliai, Kernavė, Kėdainiai. Dviejuose iš jų renginių nesu turėjęs. Ypač noriu akcentuoti Kernavę – geras pavyzdys, kad skiriame laiko idėjoms pristatyti ir problemoms aptarti ne tik rajonų centruose.

Kas per idėjos? Pastarąjį pusmetį be kita ko išleidau dvi susijusios tematikos knygas – prof. Vytauto Radžvilo „Istorija kaip tautų teismas“ ir žydų filosofo Yoram Hazony „Nacionalizmo dorybė“. Abi jos nagrinėja labai sususijusias temas, kurios šiandien itin aktualios tarp karo grėsmės, radikalių demografinių pokyčių ir suverenumo atsisakymo išsūkių atsidūrusiai Lietuvai. Kodėl reikalinga nacionalinė valstybė, o jai – stiprus tautos ryšys ir savimonė? Kaip tautai būti istorijos veikėja, o ne stebėtoja ir kitų žaislu? Kaip Lietuvai išlikti lietuviška, nes nelietuviška Lietuva tiesiog neturėtų prasmės?

Apie tai ir dar daug ką su prof. Radžvilu kalbėsimės šiuose renginiuose. Jų metu bus galima įsigyti abi knygas mažiausia kaina. Žmonės dažnai paklausia, kada kur atvyks Radžvilas. Aplankė nušvitimas, kad kam važiuoti po vieną, jei galime atvažiuoti abu?

Iki susitikimų Šiauliuose, Kernavėje, Kėdainiuose. Perduokit draugams! Ir dar nepasirašę už Nacionalinio susivienijimo dalyvavimą Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną ar neskyrę savojo 0.6 proc. GPM, nepamirškite to padaryti. Nuorodos: pasirašyti už Nacionalinio susivienijimo dalyvavimą Europos Parlamento rinkimuose; GPM paramos skyrimo nuoroda.

Politinė reklama.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top