Dominykas Vanhara. Apie Europos Parlamento rinkimuose dalyvauti jau užsiregistravusias partijas

Pažiūrėjau šiandien VRK duomenis apie Europos Parlamento rinkimuose dalyvauti jau užsiregistravusias partijas. Jų yra iš viso 10. Ir VRK tinklapyje ties kiekvienu EP rinkimuose užsiregistravusiu dalyvauti dalyviu yra tokia skiltis „aukų ir aukotojų sąrašas”.

Tai ką, gerbiamieji, partija Nacionalinis susivienijimas visas kitas EP rinkimuose užsiregistravusias partijas pagal žmonių aukas deda net ne į vienus vartus. Iš esmės, Nacionalinis susivienijimas žmonių aukų jau yra šiuo metu surinkęs daugiau, nei visos kitos partijos kartu sudėjus. Kas reiškia, kad žmonės savo pinigais remia beveik vien tik Nacionalinį susivienijimą.

Be Nacionalinio susivienijimo, kažkiek žmonių aukų dar šiuo metu yra gavusios partijos Liberalų sąjūdis bei Laisvės partija. Aišku, jei Liberalų sąjūdžio atžvilgiu „žmonių parama” laikytumėme Eugenijaus Gentvilo auką, kuri šiuo metu sudaro apie 66 proc. visų aukų Liberalų sąjūdžiui. Na, remia žmonės ir Liberalų sąjūdį, negali sakyt…

Prieš kurį laiką ir aš kviečiau aukomis EP rinkimuose palaikyti Nacionalinį susivienijimą. Ir žinau, kad daug Jūsų atsiliepė. Kalbėjau šiandien su Vytautu Sinica ir jis nurodė, kad jau šiuo metu, politinei kampanijai dar net kaip reikiant neprasidėjus, Nacionalinis susivienijimas jau turi surinkęs daugiau žmonių aukų, nei per praeitų savivaldos rinkimų visą kampaniją. Kurie priminsiu, kad Nacionaliniam susivienijimui buvo sėkmingi, buvo gauti mandatai Vilniaus miesto savivaldybės taryboje, kurių dėka dabar meras Benkunskas negali taip lengvai paimti ir „paindeksuoti” stadiono kainos. Vadinasi, NS palaikymas tarp žmonių kyla ir kyla drastiškai. Tai ačiū labai, Jūs nuostabūs! Bet nesustokime, remkime Nacionalinį susivienijimą ir toliau. Net ir maža Jūsų auka gali lemti, ar per šiuos EP rinkimus mums pavyks išsirinkti į EP atstovą / atstovus, kurie dirbs lietuvių tautos labui, ar ir toliau ten turėsime tokias, kaip Rasą Juknevičienę, kuri ne tik kad neturi net kompetencijos minimumo, bet visuomet nuolankiai linkčios viskam, ką tik Briuselis norės Lietuvai užkrauti.

Jei norite prisidėti prie Nacionalinio susivienijimo sėkmės, galite tą padaryti auka iki 50 EUR. Jei norėsite prisidėti daugiau, reikia pavedimo paskirtyje nurodyti savo asmens kodą bei būti VMI pateikusiam GPM deklaraciją. Tokiu būdu aukoti galite iki 10 proc. savo pernai metų metinių pajamų.

Rekvizitai tokie:

Gavėjas: Nacionalinis susivienijimas

Sąskaitos Nr.: LT12 4010 0510 0562 7441

Paskirtis: auka.

Politinė reklama, niekieno neprašyta ir niekieno neužsakyta.

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top